Kúpa interiérových dverí v Poľsku - skúsenosti

elefanto
9. apr 2015

Kupovali ste niekto pls interierové dvere v Polsku? čo pozerám v obchodoch všetko je to viacmenej dovoz z P. Tak by ma zaujímali kde, čo a ako...Počula som už aj o Bielsko Biala. Prosím rady. Ďakujem :-* :-*

natalym
9. apr 2015

Vo všetkých nie. My máme české.

janickacrazy
9. apr 2015

@elefanto My sme kupovali poľské, ale na Slovensku v Merkury markete, boli tam za super cenu a sme s nimi max. spokojní. Ak nechceš poľské, môžeš si dať urobiť u súkromníka na Slovensku, ale je to drahšie, moji rodičia si dávali robiť z dreva, sú pekné, no ťažké oproti našim.

anetkaadamko
9. apr 2015

my máme z MM poľské..............máme ich 3 roky a viem, že za ďalšie 3 roky ich vyhodíme.......už nikdy žiadne dvere z Poľska........všade sa olupujú

ivetlo
9. apr 2015

Ja som objednávala cez jeden internetový obchod, ktorý je aj ako veľkoobchod tejto značky dverí na Slovensku. Dvere sú vyrábané v Poľsku. Nekupovala som priamo tie najšitnejšie, skôr z tých lepších a som spokojná. Objednala som ich od http://www.porting.sk/dakar.html sú značky Centurion, doporučili mi aj kľučky, aj tie som hneď objednala od nich. Ako cenu mi dali neporovnateľnú proti obchodom keď som si ich dala naceniť, potom dovoz 13tich dverí plus zárubne bolo zadarmo. A aj kvalitou sme spokojný, len si treba dobre vybrať, potom už môže čľovek nadávať len na seba

elefanto
autor
9. apr 2015

Viacmenej veľká vačšina dverí čo sa u nás predáva je z Pl, čo som tak zisťovala ponuku v obchodoch.Tak preto ma to dosť zaujíma a každé euro ušetrené padne vhod.

lejja
9. apr 2015

@elefanto neviem, ci potrebujete len dvere, alebo aj zarubne, ak len dvere, tak dajte si pozor na vysku dveri. Polska norma je ina ako slovenska.

elenkataki1
8. sep 2016

prečo by ste kupovali v Polsku?..na Slovensku máme kvalitné bezpčenostné dvere za normálne ceny, skúste sa informovať v Sherlocku