• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

22. januára 2017 
@ivicka0502 ja by som volila stravu pre teba, netusim ci sa da len detska strava
18. feb 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu v podstate je to jedno. Proste si doplatim lem jedno jedlo pre nás dve. Potom uvidím či to bude ok. Netuším ako im tam bude chutiť a na mieste to potom poriešime.
18. feb 2016 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivicka0502 Ahoj, ideš s 2 deťmi - jedno máš schválené poisťovňou , že? Tak stravu si zober pre seba + budeš mať stravu pre dieťa schválené poisť. - tak sa všetci v pohode vystravujete môžeš si tak zaplatiť stravu na 7 dní a uvidíš či vám to bude vyhovovať . Procedúry si pre malú 2-ročnú nemusíš doplácať - bude všade chodiť s vami. :slight_smile:
19. feb 2016 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivicka0502 Ináč jedlo je tam výborné a vždy máš na výber z 3 druhov, takže určite si niečo vyberiete :wink:
19. feb 2016 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana39 vďaka za info. Urobím to tak a po týždni uvidím ale myslím ze nám to bude stačiť.
19. feb 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este by som sa chcela spytat,ci predvolanie do kupelov pride postou doporucene na niektoreho z rodicov, alebo na meno dietatka?totiz cca mesiac pred pozadovanym terminom liecenia sa nebudem nachadzat dlhsie doma, tak ci mam volat do lucivnej a poziadat ich,aby to poslali na manzela radsej, aby to prebral,alebo ako pride z lucivnej predvolanie?dakujem velmi pekne
19. feb 2016 o 19:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia321 mne poslali emailom..nakolko ma kontaktovali par dni pred odchodom... prve predvolanie som dostala postou..no nemohla som ist v tom termine.
19. feb 2016 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac vdaka za info
20. feb 2016 o 08:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam niekolko otazok k proceduram :slight_smile: Na procedury chodia rodicia s detmi? Procedury su kedy doobeda alebo poobede, alebo cely den? Su procedury aj cez vikend alebo vikend je volny? vdaka za odpovede
21. feb 2016 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winna ano doprovod absolvuje vsetky procedury s detmi..Skolopovinne deti maju procedury nadstavene od 12 hodiny...pre ostatnych su nadstavene na doobedue..Vikendy su volne...dokonca sa neda ani idividualne prilatit sauna..ci ina wellness procedura..v nedelu je k dispozicii bazen nacasovany pre jednotlive liecebne domy na konkretnu hodinu..
21. feb 2016 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winna ak.potrebujes z nejakejo dovodu proceduru prehodit, je to mozne v presne urceny cas ist na stanovisko nastavenia procedur aspon den popredu a prehodia podla potreby..ak maju volny termin.
21. feb 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac
@winna aj skolopovinne deti maju procedury doobeda, my sme mali 2x doobeda, zvysne boli poobede
21. feb 2016 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo viem..ale vseobecne je vyveska, kde upozornuju rodicov...ze by mali zvazit doobedne procedury...a premiestnit ich na poobedie..ale ze je to na zvazeni rodica ( nerobia s tym problem )
21. feb 2016 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aha, tak mozno spravili zmeny od minuleho roka, lebo boli sme tam presne takto pred rokom a vsetky deti mali saunu bazen aj vajicko len doobeda, myslim skolopovinne deti. A procedury sme si neurcovali my, ale oni nam ich dali a riadili sme sa podla ich rozpisu.
21. feb 2016 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo ano..davaju oni procedury..ale + na vyveske je taketo upozornenie( chapem to skor tak, ze by malo byt v zaujme rodica takto naplanovane procedury dat si zmenit..ale ako som vyssie napisala..tak malokto tak robi..aj kamoska ma skolopovinneho a o 11 na saunu ho xhodila vyzdvihovat zo skoly ( nikto nebol proti) no ostatne mal naplanovane poobede
21. feb 2016 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac, @psyxooo dakujem :slight_smile:
21. feb 2016 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dnesnym dnom koncime pobyt...bolo krasne...
22. feb 2016 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to tak rýchlo utiekli tri týždne? mne prišiel papier domov, ešte som ho nevidela...muž spomínal, že sa tam píše o vyšetreniach, ktorých výsledky tam treba vziať/poslať? neviem, nemala som čas s ním dlhšie hovoriť, pozriem to..
22. feb 2016 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jedine tesne pred nastupom sme boli u pediatricky, ktora napisala aktualny zdravotny stav...a teraz zas jej musim zaniest spatne nieco ako prepustaciu spravu
22. feb 2016 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no- mne došlo, že mám doplniť výsledky krvi a moču nie staršie ako tri mesiace a do 16.3., aby ma vrátili do pôvodného poradia, inak ma dajú až aktuálne...krv mu brali v lete, takže to musíme absolvovať
22. feb 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prosim o radu maminy, ktorym schvalili pobyt pre 2 deti. Mam navrh v poistovni pre obe deti (3 a 9) rocne + ja ako doprovod. A vcera mi prisiel papier od poist. (VZSP) a tam schvaleny pobyt pre toho mladsieho. Tak sa pytam, ci to posielaju na viac krat? ci ako? pre starsieho a mna neschvalili a neposlali o tom ani vyrozumenie?
Dakujem za vsetky rady :slight_smile: a pekny vecer.
23. feb 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliandax ak zavolas do kupelov, tam budu vediet,,,maju info skor ako ty :wink:
23. feb 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merikac fiha :slight_smile: dky za radu.. tak tam cinknem!
23. feb 2016 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mojich informacii vseobecna velmi malo schvaluje trva jej to najdlhsie ,robi okolo toho cirkusy viem to od mojej svokry ktora robi u nas sefku vo VZSP ja mam doveru a tam bez problemou a rychlo .dnes som aj ja volala ci uz im prisiel papier o schvaleny ja ho mam uz 2 tyzdne a oni ho dostali len vcera
23. feb 2016 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mne pre obidvoch poslali v jednej obalke, ale mame Union
24. feb 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A schvalili vam
24. feb 2016 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano obidvoch, mladsieho s doprovodom
25. feb 2016 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy nastupujete a do ktoreho domu
25. feb 2016 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme az v lete, bud do Javoru alebo do Borievky, ak uz bude po rekonstrukcii :slight_smile:
25. feb 2016 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka43 vy idete kedy?
25. feb 2016 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok