Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

baklik
20. mar 2017

@vikusjk mne vraveli,ze mi daju vediet cca mesiac vopred. Tyzden je dost malo,ved predsa clovek sa musi zariadit aj v praci...

kankam
20. mar 2017

@baklik ja som bola predbežne dohodnutá na prelom Marec/Apríl, predbežne mal byť nástup 03/04 a pred týždňom a pol som si našla pozvánku. Dnes sme nastúpili.

vikusjk
22. mar 2017

@gabika53 hej ja som tiez nemala stravu a stacilo mi dojedat po malej ;)

jaja26
23. mar 2017

Je potrebné zobrať deťom aj nohavice do dažďa?Či stačí len pršiplášť?Ďakujem 🙂

kankam
23. mar 2017

@jaja26 tym mensim co nechodia do skoly asi ano,ja som vzala tiez,zatial sme nepouzili.😉

vikusjk
23. mar 2017

@jaja26 vezmi, ak bude sychravo, vyuzijete. Moja mala bola v kuse v zimnom overale este a aka som bola rada, pustila som ju hocikam sa hrat, smykat, lozit, hojdat, lebo bola v teple a neprepustilo to vodu 😉

matken
24. mar 2017

@amea76 ja som volala hneď ako mi došlo schválenie a presne povedala čo chcem ešte aj číslo izby (keďže som to poznala) a dátum od kedy môžem nastúpiť. Podľa toho si má poznačili a hľadali zhodu. Ráno majú stres. Volaj okolo 14tej. Sú tam do 15tej. Pýtaj si lukackovu.

amea76
26. mar 2017

@matken ďakujem si zlata

alibabaa
27. mar 2017

ahojte, kto ide v septembri? s kym sa stretneme?

alibabaa
27. mar 2017

@mmartina78 bratrancova asi 9r. bola sama. a vraj bolo vyborne.

marcella5
27. mar 2017

@alibabaa my mame poziadavku na september 🙂 kam pojdete?

alibabaa
28. mar 2017

smrek 🙂

amea76
29. mar 2017

Čaute baby .Stalo sa vám že vám niekto neodpísal na mail 10 dní. My sme mali nastúpiť a nemohli sme. Neviem s tam dovolať buď je obsadené lebo nezdvihaju. A od minulého týždňa som poslala 3 maily a žiadne odpoveď .Som úplne rozcarovana.toto čo je za systém? Máte nejaké skúsenosti alebo rady čo teraz? Ďakujem

baklik
29. mar 2017

@amea76 fuha, to je divne. tiez sa tam chystam volat, ci uz nam vedia dat konkretny termin nastupu v maji, musim nahlasit zamestnavatelovi...

marcella5
29. mar 2017

@alibabaa my topol

amea76
29. mar 2017

Ahojte kočky. Môžem sa opýtať nebola náhodou niektorá ubytovana v apartmáne 3 lozkova javor? Dnes nám toponukli že 3.4 nastup tak pozeráme ako puci. Moc sa teším len netuším ale je to ubytko. Sú to veľké izby a je treba si niečo brat extra? Dakujem

katarina175
30. mar 2017

@amea76, mne ponúkli tiež tento termín s nástupom na 3.4. na Javor, neodhlásil sa im niekto vtedy? Lebo Javor vraveli, že je obsadený až do jesene a teraz narýchlo vedia ponúknuť termín len ak sa niekto odhlási na poslednú chvíľu. No ja nastúpiť nemôžem hneď teraz. Veď mi aj povedala, že keď náhodou nabudúce sa uvolní tak zavolá a tiež jej poviem či áno, alebo nie.

baklik
30. mar 2017

@amea76 ja som sa vcera okolo jednej dovolala na prvy sup a dohodla sa na nastupe 3.5. 🙂

misinka26
30. mar 2017

@baklik Prosím ťa a kde budete ubytovaní ??? lebo ja som predbežne dohodnutá na 24.4., už 2 krát mi to potvrdili ale nič nám ešte neprišlo ani mi nevolali ...

baklik
30. mar 2017

@misinka26 v Limbe

amea76
31. mar 2017

Čaute kočky. Ak je tu na fóre niektorá z vás. Mohli by ste trošku pomôcť a poradiť čo zbaliť. Resp. aké počasie tam momentálne máte. My v pondelok nastupujeme a som zúfalá. Taktiež sa chcem opýtať či tu nie je niekto z Javora. Chcela som sa spýtať niečo ohľadne tv. A ešte aj či v javori je nejaká spoločenská miestnosť na hranie s hráčkami ako napr. v osike hore na poschodí. Dakujem

kankam
31. mar 2017

@amea76 pocasie je krasne okolo 17 st,takze cez den na mikinu a vestu na slnku.Inak k veceru a v tieni stale na tenku bundu.Ale buduci tyzden ma byt aj dazd a cca do 13st.

miah
1. apr 2017

@amea76 ahoj, ja som bola v Javore, v trojlozkovom apartmane 🙂 je to spalna s tromi postelami + obyvackou. Na poschodi je kuchynka s prackou aj spolocenska miestnost.

amea76
1. apr 2017

@miah ahoj super .Aj my máme 3lozkovu izbu. Ide so mnou aj svokra. Chcem sa spýtať či je ten gauč pohodlný a vysoká sa na ňom 2 ludia. či mám ísť na nho ja s malou ababku nechať v izbe s malým. Alebo nechať svokru v o obyvavke.vy steboli spokojní? Ja som chcela či nemá izbe dvd lebo v osike boli. Či mám brať dvd . Dakujem

lenka_21
4. apr 2017

Ahojte baby, aby som tu nemusela citat xy stran viete mi prosim poradit... Vcera sme boli u alergologicky, navrhla pre deti kupele. Uz sme raz boli v Srobarovom ustave, ale to nie su kupele. Doporucuje prave Lucivnu.

Viete mi povedat ako dlho trva schvalenie kupelnej liecby - mame VZP. Je vobec sanca, ze po schvaleny vieme dostat kupele na september/oktober tento rok?

Na strankach Lucivnej som citala, ze cena zavisi od toho ci poistovna schvali doprovod. Deti maju 5 rokov a tak predpokladam, ze to je s doprovodom? Neviem ci bude potrebne nieco dalsie vypisat pre doprovod, alebo ten sa schvaluje automaticky?

Pozerala som si aj tie ubytovania... je v nich velky rozdiel, alebo je to plus minus? Mamicky nas "strasili" ked sme isli do Smokovca, ze bezny standard je des. Nadstandard v tom case nebol volny - chceli sme cim skorsi termin, aby deti vysetrili. Zobrali sme teda standard a bolo to uplne super. Velka izba, vsetko zrekonstruovane, herna na tom istom poschodi...neviem ja som tam nenasla nic co by nam vadilo...😉

amea76
4. apr 2017

Ahojte kocky. Tak už smE tu.úžasné počasie. Včera sme bolo len v mi kinách.v javorI je na poschodi 6 izieb. Super rodinná atmosféra. Včera sme prišli A rovno sme išlI na narodeninovu oslavu clspceka čo býva tu na chodbe. Deti boli nadšene.Malý chce uz tiez oslavovať.Mamičky sme tiež posedeli pokecali. Bolo úžasne.Inak apartmán tiež skvelý. Obrovsky. Takže už len sa liečiť 😊

baklik
4. apr 2017

@lenka_21 akoze Srobarov ustav nie su kupele???

misinka26
4. apr 2017

@baklik Ahoj 🙂 Šrobárov je skôr nemocnica, diagnostické centrum ...

@lenka_21 Ahoj 🙂 moc ťa nepoteším VZP neschvaľuje doprovod vôbec pokiaľ dieťa nie je imobilné alebo nemá posudk od psychológa, že samé nevydrží ... inak ak chceš presný termín, tak si tam už teraz zavolaj a predbežne sa dohodni na termín a izbu, ktorú chceš ... schválenie od poisťovne trvá cca mesiac ...

stankapk
4. apr 2017

@amea76 z nostalgie som sem zavitala... My sme boli s detmi minuly rok, nastupovali sme 11.4. Mali sme zo zaciatku super pocasie, na svetriky, ale posledny aprilovy tyzden tam skoro kazdy den snezilo...

kankam
4. apr 2017

@amea76 ahoj, v javori chodíte do jedálne dolu do bonsaja ? Pridaj nejaké foto apartmanu ak môžeš, zvažujem čo na budúci rok. Ja som tento rok v smreku izba s obývačkou, trošku som mala vyššie očakávania, ale dá sa .🙂