Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

molin
18. apr 2017

Ahojte 26.4. ideme do Osiky je tu niekto kto mi poradí co všetko zbaliť? A s kým sa stretneme? Ďakujem 😊

monline
18. apr 2017

@molin my ideme až o mesiac, ale budem rada, ak napíšeš dojmy z Osiky 🙂

rybarybata
18. apr 2017

@molin s nami do 1.5. 🙂

molin
19. apr 2017

@rybarybata super dúfam, ze nás tam trochu zaucite, ze co a ako a poukazujete okolie. Teda ak vam to nebude prekazat 😊 Idem s 5 ročným sibalom.

rybarybata
19. apr 2017

@molin no ja mam 2,5 a 5r...sme na prizemi, co je brane ako 1ve podlazie...kludne sa ozvi, ked dorazite

kankam
20. apr 2017

@amea76 ešte som sa chcela spýtať, či je v javore aj výťah, alebo len schody, kvôli svokre, mne schody nevadia ...

kankam
20. apr 2017

@amea76 prosím ťa a ešte hluk z reštaurácie nebol počuť hore do izieb ?

alola17
20. apr 2017

Žienky ak si ma zapisali ako nahradnika treba tam ešte volať či iba čakať na telefonat? A ak by sme sa chceli cez pobyt vystriedať s manželom a on by chcel cez tú dobu mať ocr na dcerku výpisu mu ju aj v kúpeľoch?dakujem

baklik
20. apr 2017

@alola17 v kupeloch vraj vypisu iba PN

kankam
21. apr 2017

@alola17 veď keď už budete vedieť kedy sa bude striedať treba predtým ísť k detskej. Ja som mala očr vypísanú tesne pred odchodom.

alola17
21. apr 2017

@kankam to viem len som si to chcela potvrdiť....Ďakujem..Tak to aj spravime

alola17
21. apr 2017

A zienky neviete mi ešte povedať ak som ja schválená s dcérkou a chceme sa s manželom po týždni prestriedat len každý máme inú poisťovňu vadí to,či nie...Niekde vpredu som citala že nie ale niesom si istá

kankam
21. apr 2017

@alola17 nie,ty si schvaleny sprievodca,s manzelom si len u spravcu vymenite pasku-naramok,ja som sa menila so svokrou.

misinka26
21. apr 2017

Ahojte 🙂 tak my nastupujeme 2.5. do smreku 🙂 a nakoľko nám poisťovňa schválila 28 dní tak sa budeme striedať 3-ja 🙂 inak prosím neviete ako to je z opustením liečebne v sobotu večer do nedele??? máme ísť 6.5. na svadbu na Liptove, tak či nás pustia 🙂 Ďakujem.

monline
21. apr 2017

ahojte- kam chodia jesť ubytovaní v Osike?

kankam
21. apr 2017

@monline do smreku,vymenili sa mi dve spolusediace pocas pobytu

kikusik88
21. apr 2017

ahojte mamky, je tu toho napisane na mraky...ale vsetko to citat nestiham....mam dceru ktora ma napisanu ponamahovu astmu a alergiu na roztoce. chcela by som ist do lucivnej, al kedze ma len 4 a mame este mladsiu ktora ma len rok a 9mes tak musim ist s nimi a brat obe, mladsiu stale kojim....
takze ma zaujima ako to je v dovere, v pohode schvalia ? co mladsia, nebyva moc chora, mala v zime chytene priedusky a mala atb a potom mala laryngitidu. sem tam sople a chodíme ocas aj na kozne s ekzémom.....tak neviem ci ziadat aj pre nu preplatenie ci nie? mozem to aspon skusit ci? bolo by to super lebo takto to ma za 50€ a bez poistovne za 180€ co je uz ina palka.....ubytko sa mi paci v smreku ale ani taka Jedla nevyzera na foto zle ci? hlavne je o polovicu lacnejsia ako smrek...ziadala by som mimo letnej sezony to byva ubytko najdrahsie....
este otazka ako to je so schvalenim sprievodu? byva to problem? mame doveru...dobre by padlo to mat este cosi lacnejsie ☹

kikusik88
21. apr 2017

este otazka mozem si vybrat kde chcem byt ubytovana a tiez termin? teda mesiac. ked chcem ist napr september alebo oktober mozem to povedat ?

kankam
22. apr 2017

@kikusik88 poziadala by som pre obe a neviem ako v jedli,v smreku som bola teraz ,nie je to nadstandart,alw aj kvoli proceduram(vacsina v smreku+jedalen) by si to mala jednoduchsie.Zavolaj si do kupelov a opytaj sa kedy maju teraz najbliz.volne ubytko,ktore by si chcela a predbezne si ho rezervuj.Potom vybavuj schvalenie v poistovni.

kankam
22. apr 2017

@kikusik88 predpokladam ze jeden by mohli mat volne,zima a leto su dost obsadene aj rok vopred

kankam
22. apr 2017

Malo byt jesen 🙂

kikusik88
22. apr 2017

@kankam da sa to v pohdoe rezervivat kym nemam nic iste? Nebudu tam na mna kricat co vlastne chcem? 😀 Sla by som september alebo oktober.to je tak akurat.
Smrek sa mi paci asi najviac,hlavne ze maju obyvacku,to je super,clovek sa neciti ako v nemocnicnej izbe
Myskis ze mam sancu dostat to aj pre mensiu? Ake procedury robia krpcom?

kankam
22. apr 2017

@kikusik88 ja som volala minuly rok koncom semptembra a rezervovala som si typ izby a liecebny dom,potom som vybavovala poistovnu asi koncom novembra to prislo do kupelov.pozadovany termin som mala prelom marec/april a poslali mi pozvanku na 20/3.urcite na teba nebudu kricat,su tie baby na prijme mile a ochotne.Myslim,ze 2rocna moze gro procedur,akurat preplach neviem,ale to ti prisposobia mieste

kikusik88
22. apr 2017

@kankam dakujem,vyskusam

kankam
22. apr 2017

@kikusik88 urcite skus,ja som sohidnuta ze budem volat opat v septembri,lebo chcem ten isty termin o rok

misinka26
23. apr 2017

Dievcata prosim vas ako dlho vam trvalo kym vas ubytovali??? U nas zacina manzel s malym a ja ich striedam az o dva tyzdne nakolko my ideme na 28 dni... ale pohravam aa s myslienkou, ze na ten prvy den by som sla s nimi lebo inak by som musela muzovi vsetko napisat lebo on nevie moc cim vsetkym maly presiel...

atache
23. apr 2017

@monline My sme boli ubytovaní v Osike, no stravovali sme sa v Bonsaji. Asi to závisí od momentálnej situácie. 🙂

kikusik88
23. apr 2017

Mamky,bola daktora z vas v Jedli ? Kranse fareben to tam je....len sprcha na chidbe no....ale zas cena super....

Ci je proste naj ten smrek? Zodpovedaju izby tomu co je na foto? Ci uz daavno nie?

kankam
23. apr 2017

@kikusik88 spatne ked pozries izbu s postelami som pridala,obyvacku a kupelnu uz nie.Obyvacka je mala,ale posluzi.Ja som mala dost opotrebovany potah na gauci,niekto ho s niecim pokvapal,uz by potreboval vymenu.v kupelni sa mi nepacilo ze sprcha nebola vanicka,len o kachlicku znizeny sklon miestnosti a bolo to casto mokre aj na zachode,kedze to bolo spolu oddelene len zavesom.Vyriesila som to nakupom koberceka v lidli,aby sme sa nesmykli.Inak mi to vyhovovalo kvoli tomu ze sme na zdr.tv,inhalacie a stravovanie chodili v papuciach a mali sme to na mieste.

baklik
23. apr 2017

Baby,my mame schvalenych 28 dni,ale chceme byt len 21 dni kvoli praci. Dufam,ze to nebude problem pri nastupe. Pripadne,mohli by sme nastupit o tyzden neskor a tak vycerpat tych 21 dni? So stravovanim je to ako? Budeme v Limbe,takze stravovat sa budeme kde? Ci si mam zarezervovat stravu pre seba alebo potom chodit do Bonsaja. Najlepsie by bolo, samozrejme, jest naraz s dietatom, nie ze on sa naje a potom este ja ist jest inam...tak co radite? Tie ranajky pre dieta co obsahuju,ake su velke? Ci ich mozme mat spolocne a nebude to divne, potom obed a veceru by som mohla mat svoju? Inac, v dedine je predpokladam obchod - da sa tam v pohode dostat peso,kedze nebudeme mat auto?