Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

monline
23. máj 2017

tak sme tu, ubytko v Osike, izba 4x väčšia ako vlani v Limbe
@jaja26 vôbec neviem chytiť signál O2...

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leginca
25. máj 2017

@monline - ja som bola s deťmi v Osike už dvakrát a maximálna spokojnosť, aj teraz čakám na pozvánku od kúpeľov - mali by sme ísť v júli. Na akom čísle izby si?

rybarybata
25. máj 2017

Teda ja som bola s dcerkami v aprili v Osike, prvy krat kupele, nevedela som co nas caka, obavy z ubytka, strava a pod....ale poviem vam zeny, mali sme najnizsi standart, byvali sme v Osike izba č1, izba 5x5m, 5posteli + jeden gauc...ale deckam sa velmi pacilo, nechceli ist domov, velmi sme boli spokojne

monline
25. máj 2017

aj naša izba je super, velikánska, sme na 8čke celkom hore

oksu
25. máj 2017

@rybarybata my sme boli už 2x v osike č.1 a nemenili by sme, znovu sa tam chystame

rybarybata
25. máj 2017

@oksu toto (okrem gaucu) najlepsia zabava

nelinka2011
26. máj 2017

Ahojte prosím vás pekne môžem sa spýtať aké vyšetrenia robia deťom? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

leginca
26. máj 2017

@monline - na tejto izbe sme my boli minulý rok v júli a je úplne úžasná, priestranná - dúfam, že aj tento rok ju budeme mať. Boli sme s dvomi deťmi celý čas aj ja aj manžel a takisto ideme aj tento rok. Pre nás to boli kúpele a zároveň aj dovolenka.

Predtým sme mali izbu č. 5, tá je trošku menšia, ale vtedy som tam bola len ja a syn a manžel s druhým synom chodili za nami cez víkendy, tak to stačilo.

jaja26
26. máj 2017

@nelinka2011 vyšetrenia tu nerobia žiadne..urobia len akoby vstupnú prehliadku a dajú procedúry..

nelinka2011
26. máj 2017

@jaja26 ďakujem za odpoveď, ja som myslela že tam robia aj nejaké vyšetrenia ako v šrobovom ústave keď nám dali na výber ďakujem veľmi pekne

baklik
26. máj 2017

@nelinka2011 bola si v srobarovom ustave?ako to tam prebieha?

nelinka2011
27. máj 2017

@baklik nie nebola,máme tam ísť s malou. Len som chcela vedieť či robia aj v Lučivnej take vyšetrenia ako v Šrobovom ústave. V tom šrobovom robia komplet diagnostiku.Tam mi pôjdeme tam, nech vieme prečo sme stále chorí.

combi
28. máj 2017

Prajem pekne nedelne rano.,
Ak mozem otazku ohladne LD Osika,, ako je to s tym ubytovanim v pripade 3-4 lozok?, Je to system nejakych buniek so spolocnou kupelnou, alebo su izby samostatne?, Ja si len teraz vsimam v dopise,ze LD mam prideleny a osobne by mi vyhovovalo viac sukromia.,Da sa to este zmenit ak nastup je 12.Juna?,Zistim to urcite zajtra (teda dufam) telefonicky,, ale poprosim este o radu, ktory z tych nadstandartnych domov je blizo ihrisk a s parkovanim?, Velka vdaka, MB

kankam
28. máj 2017

@combi ked si pozries LD osika na stranke,zistis ze je to len izba ako hore na foto bez wc a sprchy tie su spolocne na izbe.Parkuje sa vacsinou pri vstupe do arealu,dostanes cislo parkovisko s park.listkom.

kankam
28. máj 2017

Na chodbe malo byt 🙂

monline
28. máj 2017

@combi dá sa to zmeniť len v prípade, že budeš mať dôvod teraz nenastúpiť a požiadaš o iný ubytovací dom do budúcna. Alebo sa môže stať, že nenastúpi niekto z iného domu a oslovia teba. Ale skôr si myslím, že je to tak natesno, že aj pre také prípady majú náhradníkov. My sme teraz v osike v podkroví, sme spokojní ja aj syn. Izba je priestranná, veľká, cca 5x6m, V Limbe sme mali WC v izbe, ale nedalo sa tam pohnúť, keď bola za nami dcéra a dávali nám prístelku, tak sa nedali otvoriť dvere, lebo posteľ siahala až tam. Tu je sprcha aj WC na chodbe, ale zvykli sme si rýchlo. V dverách je kľúč a máš súkromie. My sme tu do 13.6.

combi
29. máj 2017

Vdaka za odpovede. Uznavam, ze tie priestranne izby su asi vhodnejsie. Parkovanie som si pozrel cez satelit na google maps, tak len dufam, ze je to aspon monitorovane nejak pred arealom. Nu, a tesim sa po precitani tych recenzii tu.

zuzka767
29. máj 2017

@combi
Ahoj, citam ze asi ides 1x, tak ta vyvediem z omylu, parkovanie je vo vnutri arealu a je 24 hod. monitorovane.Parkuje sa jedine pred apartmanovym domom ako je topol, vila breza a ,inac parkujes pri hlavnom vchode ale vo vnutri.Ak chces priestranne app/treba si skusat volat alebo pisat, adresy mas uvedene na tkl.sk a zmenit sa da.( mesiace ako je jun, jul,august su vytazene ani nam sa nepodarilo najst vhodne ubytko a preto som volila september )Aj nam prislo ubytko uz dane na papieri a zavolala som tam ze ci nie je nieco ine a zmenili nam to.A co sa tyka WC a sprchy je lepsie mat na izbe aj v pripade choroby a pod.Ak ta este nieco zaujima kludne pis.

leginca
29. máj 2017

@combi - my sme boli s dvomi deťmi už dvakrát v LD Osika a maximálna spokojnosť, súkromia sme mali dosť - má to 3 poschodia a je tam 9 rodín. Teraz tiež čakám na papiere od Lučivnej s termínom nástupu - mali by sme ísť v júli. Parkovanie je tak ako písali vyššie v areáli pri vrátnici, kde je vždy strážca, ktorý má službu. Keď prídeš, tak jasné, že môžeš ísť pred kúpeľný dom Osika - aby si v pohode mohol povynášať batožinu.

combi
29. máj 2017

zuzka767 ,, ano prvy krat ideme. dakujem za dalsie info. myslel som, ze sa parkuje vonku, lebo na mape je vidno dost auto popri ceste aj autobus kupelov dokonca. Nakoniec budeme spokojni asi s osikou kvoli priestrannej izbe. A nakoniec verim, ze bude dobre,, tesime sa. Loni nam kupele nevysli tak sme sa vybrali do strby kde sme stravili 10dni. A kazdy den sme mali vylety zubackou na pleso a odtial sme si robievali vylety dalej.

combi
29. máj 2017

leginca ,, s tym priparkovanim pri dome priamo si ma potesila. mavam viac veci nez zenska :D

kankam
29. máj 2017

@combi auto musis pri nastupe nechat vonku a ist na prijem, preto tam stoji tolko aut +zamestnanci.Po prijme a prehliadke dostanes kluce u spravcu a povolenie na vstuo autom.Potom uz hocikedy si ides aj z nakupu k liecebnemu domu vylozit veci a znovu ides na svoje miesto na parkovisku.

leginca
30. máj 2017

@monline - dokedy si tam?

Mne prišla včera návratka z kúpeľov, takže termín máme od 28.6. - 19.7. a veľmi sa už tešíme.

gabika53
30. máj 2017

@monline ahojky, no my praveze ideme kvoli tomu, ze je krpec furt zahlieneny a soplavy..preto su to kupele na dychacie cesty, aby sa detom polepsilo( nemyslim tym virozy)

monline
30. máj 2017

@leginca sme tu do 13.6....máme prvý týždeň za sebou
@gabika53 presne súhlasím. Mne sa veľmi páči telocvik, ktorý majú ako procedúry...včera sa učili dýchať, aby sa im ľahšie uvoľnili hlieny a vedeli ich vykašľať

leginca
30. máj 2017

@monline - ten telocvik je super - aj my sme sa tam mnohému naučili

tinka651
31. máj 2017

Ahojte ,prosim vas vie mi niekto poradit ake je ubytovanie v Lucivnej _ Smrek ? Alebo poradte peknu 2 lozkovu izbu kde je wc +sprcha .Dakujem

tinka651
31. máj 2017

@rybarybata Dobry vecer ,prosim vas vy ste a ktorej ubytovni ? My ideme 1 krat a ponukli nam Limbu mne sa to moc nepaci .Pozerala som Smrek tam je to pekne no neviem 😉

tinka651
31. máj 2017

@leginca My ideme 1krat neviem sa rozhodnut kde sa ubytovat 😔chcem pre malu to naj naj ubytko aj ked si priplatim😉