Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

91monika
10. jan 2018

@kankam Ďakujem 😉

zuzulkazu
11. jan 2018

Zuenky kolko doplaca rodic ako doprovod schvaleny poistovnou neviete?

39520
12. jan 2018

http://tkl.netto.sk/ tu sa dá vypočítať celá suma

luvis
14. jan 2018

ahojte,
mate sneh? funguje klzisko? vdaka

in131
15. jan 2018

@luvis klzisko funguje. Sneh je iba umelý tak iba sa sankujeme ale v sobotu má snežiť tak hádam aj lyžovať budeme

caruzo19
15. jan 2018

Zdravim zienky.
Chystame sa do Lucivnej koncom mesiaca, chcem sa spytat, da sa v bonsaji platit kartou? Je niekde v dedine bankomat? Ďakujem

monline
15. jan 2018

@caruzo19 dá sa platiť kartou v bonsaji. Neviem či je bankomat v dedine, ale v Svite či Poprade sú a doprava vlakom je lepšia tam ako do dediny. My sme boli v raz Lučivnej v potravinách na bicykloch, ale bol slabý výber, nemali čo sme chceli. Okrem toho malý nezvyknutý na bicyklovanie na kopcoch prudko zabrzdil prednou brzdou lebo sa zľakol a spravil salto, našťastie sa nezranil, ale odvtedy už nechcel bicyklovať.

caruzo19
15. jan 2018

@monline ďakujem
A ked chcem ist do popradu,alebo svitu,kym je trebars dieta v skole,da sa teda nejakymi rozumnymi spojmi sa tam dostat? Tam aj naspat?

caruzo19
15. jan 2018

A este sa chcem spytat, na topol5/ubytujem na 1 noc dvoch ludi ako navstevu?

miah
15. jan 2018

prosim Vas nemate niekto odfoteny cennik so schvalenym sprievodcom? nejde mi na stranke otvorit.. dakujem🙂

zuzulkazu
15. jan 2018

Vyssie davala jedna baba kalkulacku kde si nahodis co treba a mas cenu

caruzo19
15. jan 2018

@miah za schvaleneho sprievodcu doplaca poistovna len nejakych do 5€ denne za ubytovanie. Este sa plati 8,50 za stravu a pokial nebyvate v tom najlacnejsom ubytku s wc a sprchami spolocnymi,tak sa doplaca este za ubytovanie

miah
15. jan 2018

@zuzulkazu
@caruzo19
dakujem za info, nie som si vsak ista ci v tej kalkulacke figuruje Borievka v terajsej podobe, lebo je tam len, ze 4 postelova izba - Borievka, ale Borievka ma po novom aj 3 postelove izby
ano, viem, ze sa za ubytko aj stravu doplaca, uz sme boli 3x 😀 akurat som si chcela pozriet ceny konkretnych obdobi 🙂

zuzulkazu
15. jan 2018

@miah vies co ja som tam volala minuly tyzden a udajne su vsetky izby 3ky, a cena je jednotna
aj ked nechapem preco je topol drahsi potom
tiez tam chcem ist=D

miah
15. jan 2018

@zuzulkazu skusim tam zajtra zavolat a opytat sa 🙂 Ja som bolav Borievke este pred rekonstrukciou, potom som bola v Javori, tak stale vaham 😄

luvis
15. jan 2018

@caruzo19 ahoj, aj my ideme koncom mesiaca.. tak sa vidime 🙂

zuzulkazu
15. jan 2018

@miah tak keby nieco napis, my sme tam nikdy neboli, ani neviem ci nam to poistovna schvali, dufam ze ano
pripane napis co povedali tebe

nadezdah
15. jan 2018

@caruzo19 dvoch na izbe 5 neubytujes. Je tam manzelska postel + pristelka

caruzo19
15. jan 2018

@nadezdah Ta pristelka je tam stale,ci ju tam v pripade potreby dodaju? Ja by som sa s detmi na manzelsku zmestila,na pristelke sa vyspi dospely?
Ak je tam ta pristelka pouzivana,da sa tam potom vobec este pohnut?

silvatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvatko
15. jan 2018

@in131 kde ste presne, pozeram pozeram, ale dvojicky som este nevidela. Ci sa nepodobaju?

silvatko
15. jan 2018

@miah ma 3ky aj 4ky. My sme v stvorke, su to dve izby plus obyvacka. V jednej izbe je ale poschodova postel plus gauc sa da roziahnut. 3ka by mala mat jednu vaciu s 3 postelami na izbe a obyvacku. Ta spalna s dvojpostelou je fakt mini, ale staci, je tam okrem postele s nocnymi stolikmi len jedna skrinka pod TV. V druhej izbe je roldor (taky uzky ale), pisaci stol a poschodova postel. V obyvacke je roztahovaci gauc, dalsia TV a par skriniek s mini zabudovanou chladnickou. Kupelna je so sprchou aj vanou. Mame dost miesta na vseko a to mame velmi vela veci.

silvatko
15. jan 2018
silvatko
15. jan 2018
silvatko
15. jan 2018
silvatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvatko
15. jan 2018
silvatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvatko
15. jan 2018
in131
15. jan 2018

@silvatko ahoj presne na takom apartmáne sme ako ty. My sme na 4. A ty?