Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

livia341
5. apr 2018

@momof3 žiadosť vypisuje pediater a alergolog.

katus69
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
6. apr 2018

@momof3 ja som dala vseob.a este to ide aj alergiologicke a az potom na poistovnu

baklik
6. apr 2018

@momof3 u nas v ZH vypisuje iba pediatricka a prilozila som spravy z alergologie a stacilo to

sonah
7. apr 2018

@baklik u nas v trencine zasa aj aj sama imunologicka mi vraveka ze najskor vypytat ziadost od pediatra a potom s tym mam prist na imunologiu a ona k tomu tiez pise veci trva to tak tyzden a potom si to mam zaniest na poistovnu takze to vidim ze najskor pojdeme tak v jeseni na liecenie.....slahne ma.....keby viem vybavujem to uz v januari.....ale uz budem vediet.....

sudabe
7. apr 2018

@momof3 nam pisala vseobecna ale prikladala aj spravy z plucneho a alorgologie

misinka26
9. apr 2018

@kankam Fúúú tak sme to LTT stihli 🙂 takže nástup 24.04.2018 🙂 už sa neviem dočkať, toľko stresov ☹ Inak Unionka tento rok hrôza, som sa doprosovala nech sa už vyjadria a 29.3.sa vyjadrili a schválili a schválenie bolo doručené až 6.4., neviem či tam s tým robili ☹ ale hlavne, že už to máme ...

kankam
9. apr 2018

@misinka26 super,tak si to potom uzite,aj pocasie by ste mali mat vcelku fajn.Dcera je vdaka skorsiemu terminu chudatko doma vypisana aspon do konca tyzdna,v zavislosti od pocasia,snad sa to splachne nejakym dazdom aspon koncom tyzdna.O rok beriem termin najskor po 20/3. :(.
Ja si savam schvalovat skor,este pred koncom tohto roku budem opat podavat ...

reniko
9. apr 2018

@kakika123 ahoj my ideme 25.4....idem s dvomi chalanmi...6 a 8 ročnými...

kakika123
9. apr 2018

@reniko tak sa možno stretneme 😀a kde budete ubytovaní? My ideme do Borievky, a tiež idem s dvomi deťmi. Baby majú 5 a 8

evi32
10. apr 2018

je tu prijemne, so vsetkym sme spokojne

sonah
10. apr 2018

babenky ,ja mam navrh na kupelnu liečbu momentlne u alergiologičky,prosím vas možem si už teraz zavolať do lučivnej že ako by sme dostali termín,či je to ešte skoro ?poradte

petruldo
10. apr 2018

@sonah ak tí je jedno aký ti pridelia termín a ubytovanie volať nemusíš, ale ak si chceš vybrať, tak si volaj a nahlas si predbežnú rezerváciu

vrabecek
10. apr 2018

mi sme si volali uz na oktober na 24 oktobra mame rezervovany termin

vrabecek
10. apr 2018

ocr sa da ja som bola na ocr vela rodicov boli na ocr

sonah
11. apr 2018

@vrabecek a mali aj skorsie terminy?

beruskavt
12. apr 2018

Ahojte mam doma schvaleny navrh do lucivnej prosim vas ako dlho trva kym pride papier z poistovne aj do kupelou...Dakujem

strikyhaky
12. apr 2018

dievcata, ideme 04.05 s 3rocnou dcerkou do Borievky, s kym sa stretneme? 🙂

luciferkax
12. apr 2018

@beruskavt mne ked schválili tak som si sama volala o termín

sonah
12. apr 2018

Ja som volala a zistovala volne terminy a maju aj jun ,pojde niekto v juni ?

beruskavt
12. apr 2018

@luciferkax mne povedali ze kym im nepride rozhodnutie z poistovne tak mi nevie napisat presny termin....a pred chvilou volali ze uz im prislo ze mozem v pondelok nastupit....

beruskavt
12. apr 2018

Prosim vas ake je tam pocasie mi mame dnes asi 24stupnou....treba brat aj zimne veci????

reniko
12. apr 2018

@kakika123 ahoj...my tiež ideme do Borievky...super...tak by sme sa mali stretnúť...

alenka12345
12. apr 2018

@beruskavt zimne veci nie,je tu krasne akutat na mikinuto sem tam aj tricko. Je tu teplo.a krasne

engie35
12. apr 2018

Dievčatá, koľko dní trvá liečenie? Na izbe ste sama s dieťaťom alebo ešte s inou mamičkou a dieťaťom? Koľko stojí doprovod rodiča so stravou? A chcela by som vedieť kde je lepšie v Lučivnej alebo v Dolnom Smokovci v Šrobárovom ústave? Ďakujem za odpovede.

livia341
12. apr 2018

@engie35 liečenie trvá v akej poistovni ste,schvaľujú union 21 a 28 dni,dovera a zdravotná 21 dni,na izbe ste sama s dietatom tak akokeby ste boli v hoteli a nie v nemocnici viacerymi mamickami. A ceny sa pohybuju rozne od vyberu liecebnych domov aj v akom obdobi cez v roku idete pozrite si stranku www.tkl.sk
A my sme boli raz v lucivnej a chystame sa ist aj druhykrat teraz na jar cize ja som spokojná a odporucaju viac pre deti lucivna ako dolny smokovec.tam je nudne a v lucivnej maju deti nabity program ktory byva kazdy den poobede a v areali lieceni je vela ihrisiek detskych,atd.

sonah
12. apr 2018

@beruskavt ja som sa informovala a predbezne si mozem rez.termin aj ubytovnu

baklik
12. apr 2018

Baby,procedury su aj cez vikend?

magg424
12. apr 2018

@baklik nie

beruskavt
12. apr 2018

@alenka12345 dakujem