Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

aska
12. feb 2013

@mita30 fuha tak toto neviem ako je my ked sme boli minuly rok tak sme mali automaticky PP...skus zavolat do kupelov. 😉

bubacik29
12. feb 2013

@aska Ahoj ja som bola minulého roku v zime na prelome február marec a mali sme tuhú krásnu zimu bola som sama boli sme ubytovaní v Jedľi a moji dvaja chlapci jeden mal 1rok a druhý 5 rokov a zvládla som to bolo super.

mita30
12. feb 2013

@bubacik29 a mala si stravu, ja mám z toho stále nejakú dilemu ☹

mita30
12. feb 2013

@mita30 inak tiež ideme do jedle teraz 4.3.

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 Ano ja som mala stravu ja som si všetko hradila, lebo mi poisťovňa nepreplatila astravu som si platila a boli sme v jedli mne sa tam veľmi páčilo bolo super keby že idem tho roku tak len do jedli boli sme super partia deti aj mamičky v jedli ako jedna rodinka.

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 Normálne ti závidím my sme zažili aj tuhú zimu a ked sme odchádzali tak začínala jar my sme boli od 28.2 do 20.3 bolo naozaj super.

mita30
12. feb 2013

@bubacik29 tak sa mám pripraviť na tuhú zimu 😀 Neva my sme zvyknutý, hlavne nech sme zdraví 😀 a čo by som si podľa teba mala zobrať, čo tam tebe chýbalo?

darinka33
12. feb 2013

@aska Ahoj.Idem len sama,môj bude chodiť len na víkendy.

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 No neviem, možno tento rok bude už teplo uvidíš od počasia my sme zastihli ten posledný týždeň od štvrtku do utorka teplo výrazne oteplenie ale ináč sme mali tuhú mrazivú zimu a tiež som sa bála, lebo som mala ročného ten 5 ročný bol samostatný ale ten ročný stále som za ním musela chodiť, lebo čersto začal chodiť a ešte som ich musela stále obliekať, lebo chodíš hore dole ale zvykla som si chodili sme sa sánkovať aj korčuľovať na výlety do tatier atd a tie veci tak ja som veľa veci brala pre malého.

mita30
12. feb 2013

@bubacik29 ešte sa ta chcem spýtať. izby su tam všetko 3- ky, či sú aj 2 ložkové? dik 😉

bubacik29
12. feb 2013

Ano máš aj dvojlôžkové aj trojlôžkové.

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 My sme mali trojlôžkovú ale malý spinkal v postielke ale bolo super, lebo ked manžel prišiel cez víkend tak spal pri nás v izbe a doplatil si nocľah 11eur ešte dobre, že sme mali 3psteľovú, lebo bol pri nás.

mita30
12. feb 2013

@bubacik29 no ved práve manžel sachysta prist tak teraz neviem aku nam dali? 😝

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 a ešte niečo niekedy bolo tak, že manžel ked chcel prenocovať tak simusel zohnať ubytovanie blízko v dedine lučivná ale my sme to mali dobre, lebo práve vtedy mali menej detí tak sa dalo sestrina už bola v máji a ked prišli za ňou tak sa nedalo, lebo mali všetko obsadené tak si museli hľadať ubytovanie.

bubacik29
12. feb 2013

@mita30 Ja som tiež nevedela myslela som si , že nám dajú 2 a pítala som aj postielku pre malého a ni nám dali 3 ale je lepšia, lebo je väčšia.

aska
12. feb 2013

@darinka33 a ako si sa rozhodla ktore ubytko beries?? podla mna ak tam bude spavat manzel na vikendy lepsi mas Javor potom tam moze zadarmo s vami spavat..a maju este volny na september??

aska
12. feb 2013

@bubacik29 my sme boli tiez minuly rok na konci januara a februar takze to sme sa akurat nesteretli 🙂ale bolo tam uzasne ja sa preto velmi tesim len som chcela teraz vyskusat zasa ine obdobie 🙂

darinka33
12. feb 2013

@aska Ahoj.Asi Borievku ,lebo víjde lacnejšie ako Javor a ten môj keď prespí 4 krát ,tak to bude veľa.Len nechápem prečo je pri Javori poznámka že vstub do bazána zadarmo a inde to nie je.Pri Borievke ma drží ešte to že je pračka na izbe.No neviem.Máme rezervovanú Borievku a do zajtra sa máme naisto rozhodnúť.Javor je ešte tiež voľný.Chcela by som sa ešte opýtať či je tam nejaký inštruktor plávania.Nebolo by zle keby bol aspoň by sa naučili plávať.

bubacik29
12. feb 2013

@darinka33 Ahoj a kedy nastupujete.

maznacik007
12. feb 2013

my ideme 28.2. a koniec mame 28.3. oddelenie Limba izba c. 105

uz mame papiere ... este to musim dat v skole vyplnit ...

manzel si uz rezervoval ubytko v jednom hoteli v VT, a ked nas priveze tak pojde na otocku spat ... pravdepodobne ... akurat ked pre nas pride mozno este noc dve tu bude... ale tiez mal tazke reci najprv ze na kolko sem pride.. 😀 ale je dost zaneprazdneny...

ja chcem vyuzit pre decka toho instruktora na lyzovanie a chceme ist s tatkom do tatralandie, ze je tam nejake tropicke teraz ... tak uvidime...

darinka33
12. feb 2013

@bubacik29 Ahoj.Nastupujeme až v septembri ,ale presný termín mi nevedeli povedať.

mita30
12. feb 2013

@maznacik007 ako si to nakoniec vyriešila so stravou, ked to chcú už teraz vedieť 😨

maznacik007
12. feb 2013

@mita30 stravu som si nedala....

ale podla mna je to individualne .... zavisi aj od tvojej malej ako ti papa ...
ja som si pozrela teraz aktualne jedalnicky deti a zistila som ze polovicu z tych jedal moji nezjedia... dcera sa nestravuje ani v skolskej jedalni .... takze ja im beriem aj ich jedlo ... a po druhe ... syna musim krmit aby nieco zjedol .... aj tak len to co je zvyknuty zje... dalej bude otazne ci bude jest takto medzi ludmi v tej jedalni... takze budem na prvy tyzden ziadat o to aby som mu mohla zobrat jedlo a nakrmit ho na izbe ... ak to nebude zvladat ... (ja mam ale aj v posudku od pedopsychiatricky ze netoleruje dobre spolocne stravovanie) a zasa od gastro mam ze ma maloabsorbcny syndrom a musi proste dostavat dost jedla takze tam v tom by nemal byt problem....
no ale to som chcela ze ja sa s nimi v klude proste nenajem ... to radsej spravim tak ze si objednam normalne menucko v bonsaji ... inak stoji tak isto ako v tej ich plnej penzii, a najem sa v klude ked uz budu deti najedene a dcera mi postrazi maleho ...

ale keby som mala normalne jediace male dieta tak si objednam stravu normalne ... mozno ak to bude fajn nakoniec si objednam stravu potom aj ja ... uvidim podla situacie tazko predpokladat dopredu ...

mita30
12. feb 2013

@maznacik007 a kde si našla aktuálny jedálniček? 😕

maznacik007
12. feb 2013

@mita30 na ich stranke v sekcii stravovanie su odkazy na dokumenty vo worde... ale ja neviem ak ides len s jednym dietatom tak by som si stravu dala ... 😉

mita30
12. feb 2013

@maznacik007 idem to omrknuť, ale už som sa rozhodla nebudem špekulovať a stravu si dam a na tebe je, že ked prídeš tak to tam omrkneš a napíšeš a za chvilu prideme za vami 😀

mita30
12. feb 2013

@maznacik007 noo podľa toho by mi z toho mala niečo zjesť a ja prídem o 10 kg tachšia a to som chcela chudnuť 😀

maznacik007
12. feb 2013

@mita30 jasne daj si ... mozno si aj ja dam potom ked si maly zvykne tam papat sam a normalne... 😉 kedy zacnes balit... ja mam este behacky po lekaroch s malym ... a nieco po uradoch... doma vybuch jak z atomky ...

mita30
12. feb 2013

@maznacik007 niečo pomaly chystam, mi máme behačky celý budúci týžden ešte mám klud, ale práčka sa už nezastaví 😀 Malá sa chystá umývať kufre, že su špinavé ale už to robí 3 den 😀

mima595
12. feb 2013

@mita30 - neboj sa...tam nikto neriberie...lebo 1. je sa v pravidelnych intervaloch
2. mas dost pohybu a nevaris, takže odpadava ochutnavanie