Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

elinka1051
15. apr 2024

@zuzana851 javor. pre mna je to naozaj vystup z komfortnej zony, tie moje deti su proste zive ale vydrzim to, kvoli nim. maju mozno trochu sopel a o dva , tri dni su v pohode

zuzana851
15. apr 2024

@elinka1051 my topol budeme opacna strana od vas

elinka1051
15. apr 2024

@zuzana851 my sme boli javor aj minuly rok, boli sme spokojni

kurakovadominika
15. apr 2024

@elinka1051 áno nás mala na starosti ťa 50tnička
Ale sú tam obe áno
Už ideme domov.

elinka1051
15. apr 2024

@kurakovadominika toto dufam, ze nas nepostihne. nechapem, preco malu nevysetrila. strasne tam chyba stala lekarska starostlivost

kurakovadominika
15. apr 2024

@elinka1051 verím že vás nie..
Vyšetrila ale neurcila správnu diagnózu a podcenila jej zdravotný stav natoľko že to takto dopadlo.
V takom stave ešte nikdy nebola schudnuta zoslabnuta.
Ale už sme doma už bude dobre.

elinka1051
15. apr 2024

@kurakovadominika chúďatko malé 😪držím palce

sloniiicek
17. apr 2024

Ahojte. Tqk my nqstupujeme 13.5. Dnes mibprisiel mail. Ideme tentokrat Smrek.
Este som sa chcela spytat,ze ako sa to vlastne riesi s OCR alebo PN? Minuly rok som bola na rodicovskom. A tento eok mi to akurat vychadza,ze mi konci,ked budeme na lieceni. A chcela som usetrit dovolenku. Ze by som to vyuzila. Aky je peosim postup? Dakujem.

nikushka1
17. apr 2024

@sloniiicek ked si sprievodca schvaleny poistovnou mas narok na OCR vypisu ti ju bez problemov pri prijme

elinka1051
17. apr 2024

@sloniiicek my sme sa stretli minulý rok 🤗boli sme pri jednom stole v jedálni

zuzana851
18. apr 2024

Vidim ze sa tam stretneme s uplne novymi tvarami nastup naš je 15.5 a topol

axnelez2
18. apr 2024

Ahojte, ma niekto nastup zaciatkom maja? My sme dostali termin 2.5.

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 6.5 ideme

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 a uz ste boli? Ako mas stare dieta?
Ja som bola 7x ale sama a peknych 20-25rokov dozadu 😂 ideme do smreku 🤔

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 bola som, ked som mala 12 , takze to je 26 rokov :D a minuly rok som bola. mam 5 a 3 rocnych chlapcov, ideme do javora

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 chodil starsi do skolky? Moja 6rocna pojde do skoly, 3r. do skolky, len mam obavu ci to zvladne 😅

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 starsi do skolky ano, len tymto krpatym davaju procedury doobeda, tak tam vela nebude a ten mensi cert nepojde, on ide stale ako nelieceny , on bude mat 3 az 6.6. ani doma nechodi este do skolky, nastupuje az september. a tie ucitelky v skolke su tam uzasne . a aj v skole vraj , chvalili si to velmi mamicky skolakov
vekovo pribuzni su, budu kamosi. este aj zo zapadu vsetci

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 moj maly nie je lieceny, len ako navsteva, ale volala som riaditelke v kupeloch ci je mozne ho vziať a vraj to nebude problem.. Len som z toho v strese, doma skolka super, ale tam v novom prostredi, no neviem 😂 každopádne ak su dobre vychovavatelky tak som trocha pokojnejsia

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 teda aby si chapala musim sa ho zabavit aspon doobeda. Mne totiz len v utorok doslo rozhodnutie z poistovne a vcera som volala do Lucivnej kde mi dali termin toho 2.5.... A teda v praci ma tak na rychlo nema kto zastupit, tak musim robit "z domu" 😅

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 no ja robím aj popri ňom, teda pri oboch, čistá psychiatria
Ale malý už tri roky mal? Ja sa skúsim spýtať, ved tam bude petko, možno si ho aspoň na tu chvíľku nechajú, lebo minulý rok som bola často na pokraji. Síce to som aj doma ale doma mi ho poobede vezme muž, tu nikto 😀

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 ano, moj uz v auguste bude mat 4r.
A ano, to ti verim. Tiez mam obavu ze po tomto lieceni skončím v Pezinku 😅

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 pre mňa je to výstup z mojej komfortnej zóny, Matúš minulý rok ešte nemal dva, to bola čistá katastrofa, hlavne keď sú spolu občas mi prišlo, ze tam mam male opice, nie deti a stretla som sa aj s nepochopením. Co už no. ja to idem prežiť, kvôli nim. Lebo tie decká sú fakt celý rok až na nejaký jeden dva sople zdravé. Klopem samozrejme, lebo hneď ráno môžu byť chorí. Aj keď aj v lucivnej sme ochoreli. Aj ja som mala ATB, bola som so sebou aj u lekára v svite, lebo som mala obavu, ako dám cestu domov, som bola KO

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 jejda, no tak na toto som si uz par recenzii precitala. Ale teda beriem to tak ze aj doma sú stále v kolektive tak snad nejako tie tri tyzdne ustojime 🙈 moje deti teda nie si opicky, len "zive a hlučné" 😅 tam sa spolieham ze nebudem sama a chytim aspon jednu susedu s podobnymi, aby sme si nemali co vycitat

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 veľký kolektív je vždy riziko bohužiaľ, tak to je. Keď to 'dopadne' len ako minuly rok, bude to ok. No áno, deti sú hlučné a potom aj ja som hlučná 😀

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 a to si volala tam do skolky? Ja sa skúsim zajtra spýtať, ci mi malého nevezmu, aj petko tam bol max dve hodiny v kuse vždy, on už aj teraz ráno reve, ze chce v skolke zostat, len kvôli kúpeľom som ho nedala, tak vyskúšam, maximálne mi povedia nie

axnelez2
18. apr 2024

@elinka1051 ano volala, na stranke je cislo. Mne to odporucila pani na recepcii, nakolko by som maleho bez toho nevedela vziat, pri nom pracovat neviem. A tym ze beru prioritne liecene deti tak som musela mat istotu

elinka1051
18. apr 2024

@axnelez2 ďakujem 😘zajtra to skúsim