Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

vlasa
29. apr 2014

@modra1 je to jedno,my sme mali od alergologicky 🙂

rainee
29. apr 2014

ahojte, ako je to prosim s pranim, su tam susiaky na izbe a pracka na chodbe ci? daju sa odmietnut niektore procedury (napr.dcera by nemala vobec chodit do bazena) treba na to papier od pediatra alebo to staci povedat? my by sme mali ist niekedy v maji 🙂

domca3333
30. apr 2014
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

kupele Lucivna su super.. chodime tam kazdy rok s dcerou.. dokonca aj ja tam rada chodim. si tam vzdy oddychnem🙂 vyborny personal aj prostredie, rozne procedury pre deti.. malej sa tam tiez paci..nasla si tam dokonca aj kamosku tak sa snazime dat si vzdy pobyt narovnoko :D odporucam.. dufam ze sa vam tam bude pacit 🙂

stelektrikar
30. apr 2014

nastupujeme 2, júna do topola ide niekto v tom čase?

bykatka
2. máj 2014

@vlasa ahoj, tak dnes mi volali z kúpeľov, a dcéra nastupuje 16.6, tak sa asi nestretnú ☹

bykatka
2. máj 2014

@maminatatka ahoj, trochu ma potešil tvoj opis, lebo moja tam ide teraz 16.6 sama, tak dúfam, že tam prežije, pred rokom sme boli spolu, tak to bolo iné, no uvidíme 🙂

vlasa
2. máj 2014

@bykatka skoda prevelika ☹ aj mne ponukali jun,ale odmietla som,tak som zvedava kedy mi poslu termin.bude tam celu dobu sama?

bykatka
2. máj 2014

@vlasa asi áno, len na víkend ju prídeme pozrieť, ale tá pani mi vravela, že budú oddelení od veľkých a budú mať animátorov, a program na celý deň, tak uvidíme

vlasa
2. máj 2014

@bykatka ved na to sa spolieham,ze budu mimo velkacou.moja sa velmi tesi,ale vobec netusi co ju caka ani kolko je to mesiac niekde sama.prvy tyzden tam chcem byt s nou,potom uvidime.das mi potom prosim vediet ako sa ma princezna?

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bykatka
2. máj 2014

@freyusha myslím si, že ak malá nemá nejaký veľký zdravotný hendikep, tak ťa poisťovňa neschváli, a ceny sú na ich stránke ako pre schválených a neschválený si k tomu priratúva sumu, čo je tam niekde na spodu, dá sa dohodnúť aj termín, ale musia mať voľné, a stravu si asi musíš platiť tak či tak sama, sa mi zdá

bykatka
2. máj 2014

@vlasa no aj táto moja sa tešila, kým som jej dnes nepovedala, že volali a že už má termín, a potom mi volali aj poobede, že sa im uvolnilo miesto v smreku, či teda nechcem ísť aj ja aj druhá dcéra,lebo tak som to pôvodne plánovala, ale nemali na prázdniny voľné miesto, tak neviem, musím sa do pondelku rozhodnúť ☹

vlasa
2. máj 2014

@bykatka chod urcite aj s deckami🙂uzijete si to spolu.mne to urcite nevyjde.

rainee
3. máj 2014

@freyusha vraj zalezi od poistovne, som pocula ze dovera v pohode schvaluje ale vseobecna nie. moja ma teraz 4r a schvalii aj mna, mam doveru. cennik najdes na nete.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellit
3. máj 2014

@rainee ahoj prosim ta, chcela by som sa opytat. Bola som s malou u pneumologicky a dala mi letak týchto kupelov. Ako mam prosim postupovat? treba vytlacit tie formulare co maju na stranke, povypisovat a ist s tym k lekarovi? Dcerka ma sice len dva roky, ale isla by som tam so 4 rocnym syncekom ktory mal tazky zapal pluc a ona by isla vraj ako doprovod.

rainee
4. máj 2014

@ellit nam vypisala papiere- navrh na kupel.liecbu priamo alergologicka a to som odniesla do zdrav.poistovne. nasledne ti pride schvalenie a z kupelov termin na liecenie, poistovna to rozhodnutie posiela aj im. Alebo si hned ako ti pride schvalenie z poistovne zavolaj do kupelov a dohodni orientacny termin ty. Ale ten navrh musi byt na starsieho syna a mala pojde ako doprovod.

lenkabuckova
4. máj 2014

Mamičky keď ste išli s deťmi do kúpeľov ako doprovod čo ste si dali? Dovolenku, OČR alebo PN? Ďakujem 🙂

mima595
4. máj 2014

@lenkabuckova - sestricky ti vypisu PN pri vstupnej prehliadke...

lenkabuckova
4. máj 2014

pri akej vstupnej prehliadke?

mima595
4. máj 2014

@lenkabuckova - pri nastupe do kupelov, predtym ako sa ubytujete, idete najprv do prijimacej kamcelarie, tam vam daju kluce od ubytovania a potom idete k lekarke a sestrickam....tie vam urobia vstupnu prehliadku, daju procedury, prevedu po areali..a tam ich popytas PN...

lenkabuckova
4. máj 2014

aha, dakujem. A to normalne platená?

mima595
4. máj 2014

@lenkabuckova - ako kazda PN...prve 3 dni 25% a potom az do konca 55%

lenkabuckova
4. máj 2014

dakujeeeem moooc 🙂

bykatka
5. máj 2014

@vlasa Ahoj, tak dnes som tam volala a potvrdila som izbu pre tri, neviem ako to časovo budem stíhať, som bez roboty a chodím po pohovoroch, ale s tým sa budem trápiť až potom, takže 10.6 nastupujeme a už sa asi aj teším, 🙂

bykatka
5. máj 2014

@mima595 Ahoj, čítam tvoje odpovede, ty si taká ostrieľaná 🙂 , v dobrom, len by som chcela poradiť, aké veci mám pobaliť, ideme 10.6, minulý rok sme boli v zime, takže to som neriešila, ale teraz mám problém ďakujem

rainee
5. máj 2014

prosim vas, boli ste niekto ubytovani v poslednej dobe v javore? mala by som par otazok ohladne ubytka a co si treba vziat so sebou, dakujem 😉

mima595
5. máj 2014

@bykatka - myslis na oblecenie?? asi vsetko.-))) ja pochadzam zo SL, takze som zvyknuta na take leta neleta...musis vziat aj pancuchy, resp. spodky, aj teplejsiu bundu, ale aj kratasy a tricka na ramienka..a aj gumaky a prsiplast 😎

vlasa
6. máj 2014

@mima595 a toto iste treba aj v juli-auguste prosim ta?

mima595
6. máj 2014

@vlasa - ja by som brala...pred 2 rokmi, ked boli deti u nasich..tak im mama musela kupit tielka a pancuchy, lebo som im nenabalila☹( a v Lucivna je este vyssie polozena...

ale my sme napr. boli od 26.8-17.9 a bolo teplo, pekne, len rano bolo chladnejsie..tam sme nosili aj bundy....