Kuriérska spoločnosť Dhl - doručovanie balíkov

bubuliatkova
11. jún 2015

Ahojte, stalo sa mi prvý krát, že balík zo Sportstdirectu "zablúdil" .

Už pred 2 dňami bol v BA, teraz mi ukazuje, že je v Aténach!!!

Stalo sa vám už také niečo? Ako to riešiť? Dostanem ho vôbec???

😢 😢 😢 😢 😢

margotka112
11. jún 2015

Išiel na týždňovú dovolenku 🙂

bubuliatkova
autor
11. jún 2015

však aj my ideme do GR o tri týždne 😝 ... bez srandy...nikto nemá s tým skúsenosť?

margotka112
11. jún 2015

Akurát manžel hovorí že on mal tiež najprv bol balík v BA potom cestoval do Slovinska a späť do BA.Trvalo mu asi tak týždeň kým bol doručený. Ved si sprav novú objednávku a hotovo 🙂

bubuliatkova
autor
12. jún 2015

@margotka112
Len peňazí nemám teraz pred dovolenkou nazvyš a potom, načo mať tie veci dvojmo? 😖

timea7
12. jún 2015

@bubuliatkova bohužiaľ mala som práve s nimi pred dvomi rokmi nepríjemnú skúsenosť - balík mi neprišiel, že ho nevedeli doručiť. Môj partner sa nepohol z domu, lebo bol po operácii, ale nikto ho telefonicky nekontaktoval, ani mňa. A balík poslali späť do UK!!!! Našťastie mi stade prišiel mail, či o ten tovar mám záujem, tak mi ho poslali opäť. Na druhý pokus mi ho už doručili....keď som zisťovala, ako je možné, že mi ho na prvý pokus nedoručili - odpoveď - nevedeli sa dostať do vchodu, lebo bol zamknutý 😝 😝 😝 😝 Zlyhanie pracovníka zrejme. Držím palce, aby si sa dočkala.

bosoriak
12. jún 2015

@bubuliatkova Najlepsie bude kontaktovat rovno kuriersku spolocnost, my ti tu velmi neporadime.

ivett1
12. jún 2015

@bubuliatkova a nemáš e-mail alebo správu od sportdirectu, kde píšu, že kedy ti to cca doručia a mohol by tam byť aj kontakt na dhl - e-mail aj mobil (aspoň ja som to tak mala, len si nepamätám, či to boli dhl alebo kto ... ale písala som už aj sms aj e-mail ...niekedy minulý rok, chcela som zmeniť adresu doručenia do práce...)

bubuliatkova
autor
12. jún 2015

@timea7
@ivett1
@bosoriak
Už je v Bratislave, tak snáď v pondelok sa konečne objaví kuriér u mňa...

ivett1
12. jún 2015

@bubuliatkova no, super...😉