Kvalita oblečenia z Aliexpress

lady511
27. okt 2014

Ahojte,,viem že podobná tema tu je,,ale nikto mi tam neodpisuje,,preto som vytvorila tuto ,,aktualnu temu len na oblečenie z aliexpresu,,zaujíma ma hlavne aké bundy vám prišli,,,váham nad zimnou bundou,,pre seba,,stojí okolo 30e (stále to víde lacnejšie ako tu) ..mam skusenosti pozitívne z aliexpresu,,len tuto bundu sa akosi bojím,,prosím napíšte mi vaše skusenosti dakujem

cuculik1
28. okt 2014

@lady511 z ali. objednavam, ale po osobnej skusenosti uz nikdy nie oblecenie. to som bola maximalne sklamana... velkostne nesedelo, vsade sama nitka... otras...rovno to slo do kosa... ale nejake dekoracne resp. uzitkove veci sa daju...

eeffka
28. okt 2014

@lady511 handry, za 30e kupis zimnu bundu aj tu a s blockom
len priklad o ktorom viem na 100%
http://kikmedia.kik-textilien.com/files/pdf/Pro...

lady511
autor
28. okt 2014

@eeffka ja nehladam taketo zimné bundy

haramiova
28. okt 2014

ja som tiež odtial objednala nejake veci, rifle boli obidve male.... jak pre 10 ročne deti a bundy tiež menšie a tenke.... oblečenie už odtial neobjednam nikdy :o(

eeffka
28. okt 2014

@lady511 nevravim ze prave taketo, ale dat 24 za bundu s blockom + s nejakymi technickými parametrami a 30e za handru z ciny je kus rozdiel, takze len staci pohladat
Nepoznam nikoho kto by bol s kvalitou zakupenej veci 100% spokojny + staci ze pozries na svadbe diskusiu aliexpres saty / realita a vidis to v realite a bundy budu detto
na obrazkoch roby, a v baliku dojde šunt

lady511
autor
28. okt 2014

@eeffka tak ja som objednavala dcere a prišli pekne žaidne zavady som nenašla

jeccta
28. okt 2014

chod na fcb skupina skusenosti s nakupom na aliexpress a tam najdes real foto bund a niektore su velmi pekne ine zas ciste shity ale zas sa da tam najst len treba viac casu tomu venovat a neulakomit sa na najlacnejsieho predajcu 🙂 lebo tu na sk nevedia co za bundy pytat u nas u cinana v NR maju bundy za 80 eur jako nech idu do riti.

vaneska1189
5. jan 2017

Dobry den chcela by som sa opitat ako mam objednavat cez aliexpres ? Ak nechcem platit kartou vopred?dakujem

12romi34
7. sep 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

nie, tam rozhodně nie. Nekvalitne a velkosti neodpovedaju. To už radšej nejaky overeny eshop s oblečením tu na SR

stanka04
10. sep 2018

@lady511 ja mam zimnu a je skvela, tiez stala 30€, ale platila som aj clo. lepsiu som este nemala a to nenakupujem v kik a podobne..
ono zalezi aj na real recenziach, hodnoteni obchodu atd.... a hlavne je to azia. "S" v azii je samozdrejme mensie😊

deeena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deeena
29. nov 2019

Ja keď objednávam pozerám aj na recenzie dosť to aj napovie. Objednávam povecsinou o číslo väčšie. Ale čo som si všimla tak tričká majú zlú kvalitu sama umelina 😏objednávam skôr maličkosti,ako hračky , lego...teraz čakám na mikynu a prechodnú bundu 🙈😀

deeena
29. nov 2019

@vaneska1189 dá sa ešte cez PayPal,internetový účet,ale dobierku nie