• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kvalitné parfumy. Poraďte

13. júla 2017 
ano, porovnavala som ich aj s originalmi, sama som niektore originaly dlho pouzivala a tieto su na nerozornanie - dokonca co sa tyka v niektorych pripadoch vydrze drzia lepsie ako original - ked original je iba v prevedeni toaletka - toto su vsetko parfemy, takze skor upozornujem ze niekedy je ta vona este o nieco silnejsia, prave kvoli vyssiemu obsahu vonnych esencií. Zatial som nemala jedinu negativnu reakciu.
19. mar 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1225 a ceny? Druhy voni kde najdem?
19. mar 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. mar 2014 o 14:02 • mia1225
Ano ano také doporučuji parfémy Essens, jsem s nimi naprosto spokojená a kdyby někdo chtěl mám k dispozici vzorník Ostrava a okolí... Má oblíbená je Chloe-chloe nebo Chanel - Coco Mademoiselle :slight_smile:
Skvělá kvalita za bezvadné ceny...
29. mar 2014 o 10:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. máj 2014 o 22:34 • andulkaa333
Vymenim versace bright crystal kupovany v taliansku za nieco ine ponuknite....
19. máj 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2016 o 14:14 • lulutsija
15. mar 2016 o 15:06 • lulutsija
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nepovolený reklamný príspevok”
28. máj 2016 o 15:23 • tinna86
ak chceš kvalitné parfumy, za dobrú cenu popozeraj tu http://www.kuponyzdarma.sk/parfums-sk/ a určite niečo nájdeš. ja odtial objednávam parfumy od Moschina a Gucci pre priateľa Paco Rabanne :slight_smile:
12. jún 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz áno parfems.sk majú originály
26. sep 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@feriva ak svieži parfum, tak jeden z top sviežich je napr. parfém gabriela sabatini ocean sun. Len nie je už veľa parfumérii čo by ho malo v ponuke. Buď v podobe originálu za 36,90 za 30ml toaletnú vodu http://www.parfumworld.sk/gabriela-sabatini/gabriela-sabatini-ocean-sun-eau-de-toilette-30-ml , alebo ako alternatíva v identickej vôni oveľa lacnejšie 50 ml za parfum: http://www.parfumylacno.sk/parfumy-eshop/parfumy-fm-pre-zeny/damsky-parfum-fm-pure-271-nezamienajte-s-gabriela-sabatini-ocean-sun-detail je to jeden z najpríjemnejších sviežich dámskych parfumov čo poznám
26. sep 2016 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som mala oblubenu lanvin taku fialkovu :slight_smile: ale uz som ju veru davno nikde nevidela, no vona je to velmi zaujmava, fakt ju neviem popisat, mozno nejake kvety, korenie a zaroven svieza
16. okt 2016 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doriss_po tak to ťa asi poteším :D lanvin maju tu parfums. sk/lanvin/eclat-darpege-parfemovana-voda-tester-pre-zeny/ viem, lebo ju tiež už roky kupujem :slight_smile: je užasná
19. okt 2016 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julinka29 jezisi to faaakt??!!! :D hahaha tak toto je dobra nahoda :slight_smile: strasne moc dakujem uz objednavam :D
21. okt 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parfums - ja objednavam len odtial :wink:
2. nov 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panske vone mi vonaju skoro vsetky, pri damskych len zopar a hlavne znacky chanel a dior - ako naschval najdrahsie:slight_smile:
7. dec 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. jan o 15:52 • bajom
Ja som od manžela dostala na Vianoce Calvin Klein Down Town - úžasná voňa, hlavne v tomto období. V lete mám rada niečo sviežejšie:slight_smile:
8. feb o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja potrebujem stále zmenu, nevydržím dlho s jednou voňou. V lete mám rada niečo ľahšie, v zime skor korenisté. Objednávam z notina, využívam hlavne akcie, tak si možem dopriať viac značiek :slight_smile:
21. feb o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež sa snažím využívať akcie. Človek tak ušetrí kopec peňazí, za ktoré si može kúpiť zase niečo pekné :slight_smile:
23. feb o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nepovolený reklamný príspevok”
20. jún o 15:56 • verkom
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika666.
Ahoj, tak ja jednoznačne odporúčam internetovú parfumériu Notino.sk, kde je najširší výber nielen parfémov rôznych svetových značiek, ale aj kozmetiky na internete. Okrem toho majú aj najlepšie ceny vôbec a zakaždým expresné dodanie tovaru je pre mňa neskutočné PLUS. Vždy som mala len kladné skúsenosti, parfémy sú luxusné, všetky ORIGINÁL, čo je aspoň pre mňa veľmi dôležité, aby mi vôňa parfému nevyprchala po hodine. Navyše, stránka je robená krásne prehľadne, čiže sa dá veľmi rýchlo zorientovať. Apropo, sú tam vždy rôzne akcie a ak vám môžem poradiť, tak na stránke http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ tiež nájdete úžasne zľavy, ktoré si môžete uplatniť pri nákupe a pomôžu vám ušetriť pekné peniažky! :slight_smile:
13. júl o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok