Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

mia1225
19. mar 2014

ano, porovnavala som ich aj s originalmi, sama som niektore originaly dlho pouzivala a tieto su na nerozornanie - dokonca co sa tyka v niektorych pripadoch vydrze drzia lepsie ako original - ked original je iba v prevedeni toaletka - toto su vsetko parfemy, takze skor upozornujem ze niekedy je ta vona este o nieco silnejsia, prave kvoli vyssiemu obsahu vonnych esencií. Zatial som nemala jedinu negativnu reakciu.

katrenka111
19. mar 2014

@mia1225 a ceny? Druhy voni kde najdem?

mia1225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckakas
29. mar 2014

Ano ano také doporučuji parfémy Essens, jsem s nimi naprosto spokojená a kdyby někdo chtěl mám k dispozici vzorník Ostrava a okolí... Má oblíbená je Chloe-chloe nebo Chanel - Coco Mademoiselle 🙂
Skvělá kvalita za bezvadné ceny...

andulkaa333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilagrande
19. máj 2014

Vymenim versace bright crystal kupovany v taliansku za nieco ine ponuknite....

lulutsija
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulutsija
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinna86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
parfumylacno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
parfumylacno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
19. okt 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@doriss_po tak to ťa asi poteším :D lanvin maju tu parfums. sk/lanvin/eclat-darpege-parfemovana-voda-tester-pre-zeny/ viem, lebo ju tiež už roky kupujem 🙂 je užasná

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu74
2. nov 2016

parfums - ja objednavam len odtial 😉

lilu74
7. dec 2016

panske vone mi vonaju skoro vsetky, pri damskych len zopar a hlavne znacky chanel a dior - ako naschval najdrahsie🙂

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckostanka
8. feb 2017

Ja som od manžela dostala na Vianoce Calvin Klein Down Town - úžasná voňa, hlavne v tomto období. V lete mám rada niečo sviežejšie🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
23. feb 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Tiež sa snažím využívať akcie. Človek tak ušetrí kopec peňazí, za ktoré si može kúpiť zase niečo pekné 🙂

verkom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika666
13. júl 2017
Používateľ kika666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika666.

Ahoj, tak ja jednoznačne odporúčam internetovú parfumériu Notino.sk, kde je najširší výber nielen parfémov rôznych svetových značiek, ale aj kozmetiky na internete. Okrem toho majú aj najlepšie ceny vôbec a zakaždým expresné dodanie tovaru je pre mňa neskutočné PLUS. Vždy som mala len kladné skúsenosti, parfémy sú luxusné, všetky ORIGINÁL, čo je aspoň pre mňa veľmi dôležité, aby mi vôňa parfému nevyprchala po hodine. Navyše, stránka je robená krásne prehľadne, čiže sa dá veľmi rýchlo zorientovať. Apropo, sú tam vždy rôzne akcie a ak vám môžem poradiť, tak na stránke http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ tiež nájdete úžasne zľavy, ktoré si môžete uplatniť pri nákupe a pomôžu vám ušetriť pekné peniažky! 🙂

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ak chce kvalitu, kup si toto https://www.notino.sk/carolina-herrera/good-girl-parfemovana-voda-pre-zeny/ mám ho doma a vydrží velmi dlho, okolie chvali a já som spokojná

essenceee
17. okt 2018

to je ta topánka, lodička čo sa mi pači. Ta je naozaj super. POzeram že aj cena je super. Asi si spravim radost.

majk3526
15. dec 2018

Skúste pozrieť na tohto výrobcu. Nová exkluzívna značka. Mali sme tester a silne no. Síce nie pre mňa ale dakomu sa bude páčiť. Majú aj vlastný obchod online. https://calixta.sk

iqqi
29. nov 2023

@tixi ahoj, prosím, aj ja som ju používala a chcela by som aspoň ešte raz zažiť tú vôňu, vieš o nejakej zaručenej napodobnenine?