Láska na prvý pohľad

7. júl 2022

ahojte, len zo zvedavosti ma zaujima,ci ste z frajera,manzela...boli hned uplne paf,alebo to prislo nejako postupne casom,ani ste nevedeli a necakali ako 🙂 mam dilemu sama zo seba :D

lindous
7. júl 2022

Ani jeden z nás nebol z toho druhého hotový na prvý pohľad, ako spolužiaci sme sa 2 roky obchádzali, keď sme boli spolu ako odbor na nejakej akcii, tak sme si druhého nijak extra nevšímali, potom sme sa skamarátili a začalo to medzi nami neskutočne iskriť, presne ako hovoríš ani neviem ako 😅

tara42
7. júl 2022

Prišlo to postupne.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sono2
7. júl 2022

Áno stalo sa mi nikdy nezabudnem, úplne obojstranná sympatia na prvý pohľad. Spoločná chvíľkova práca na par týždňov, strašne iskry, par kav a zakončili sme to spolu vrcholom.
On nechcel vsťah, bolo to trosku komplikovane, ja som niekoho mala. Nič vážne. Ale teraz mam úsmev na tvári, ako to píšem. Úžasné to bolo!

svetlonos
7. júl 2022

Pozri, mas dve moznosti 😁bud to vide super alebo to bude romanticka drama. Zszila som to, u nas to bola ta druha verzia ale nedkutocne poucna, keby som sa mala znova rozhodnut, urobim to iste. Ken by som to skor ukoncila.
Neviskzsas, nevies 😉
Prajem ti vela stastia a radosti 🙂

mamickalisticka
7. júl 2022

My sme mali že totálny paf.. 1.7. sme sa prvýkrát stretli o 7.00 a ja som bola odvalena, neviem prečo, neviem za čo (v tej dobe ani nebol pekný 😅) a išli sme na splav (cez môjho brata, bol to jeho kamoš) ja som ho nikdy predtým nevidela.. na loďke si hovorím že ak mi vyššia sila dá možnosť ľúbiť tohto chlapca tak tú šancu nikdy nezahodim.. sme manželia už dva roky a máme tri deti (za 6rokov) .. a vraj to on mal rovnako.. dali sme sa dokopy po troch dňoch ako sme sa spoznali, hneď na prvom rande 😍😇💛💛💛💛