Lehátko do vaničky

p80a72
20. máj 2020

Ahojte baby, chcem sa opýtať či máte niektora skúsenosť s tým lehatkom do vaničky buď s tým sietkovym alebo plastovým alebo penou či kvetinkou či je to vlastne dobrá vec alebo somarina ak áno tak ktoré z toho je najelpsie? To ju len položím a cliapem hej? A keď ju dám do vody naopak tak to musím dať preč?

darina2711
20. máj 2020

@p80a72 my sme kúpili v dobrom slova zmysle plastové a je to nepohodlné ,maličký v tom nechcel ležať,navyše je to tvrdé,no tak za mňa neodporúčam...my ho kupeme vo vanicke bez ničoho 😄

ruzasipova
20. máj 2020

Ja mam tu penu, pouzili sme to raz. Radsej som dala malo vody a normalne polozila na chrbat a ruku pod hlavku.

sona96
20. máj 2020

My sme mali látkové a za nás super. Mne veľmi vyhovovalo mať obe ruky voľné.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvanielka
20. máj 2020

https://www.feedo.sk/ok-baby-lehatko-do-vanicky... my máme toto a je v tom veľmi spokojný a konečne ho v pohode okúpem aj sama 🙂 odráža sa s nohami od vaničky, veľmi sa mu to páči, žiadny plač pri kúpaní.. Takže za mňa užitočná vec

smejko25
20. máj 2020

@p80a72 nekupuj lehatko je to somarina...babätko sa rychlo ochladi preto lepsie ked je viac ponorene vo vode 🙂 my sme kupili tu penu a je to paradicka ❤️ Ruky som mala volne a mala sa radostne capka 😁

yanni
20. máj 2020

@smejko25 Lehatko nie je somarina. Len treba vediet, ake.

martina2ve
20. máj 2020

Lehatko je blbost. Ja som mala tvarovanu vanicku s lehatkom OKbaby ci jak sa to volalo.. pouzila som to 2x.. kup radsej podlozku do vane a okup dieta po leziacky-male babatka su v tych lehatkach zkrcene a neumjes ani prdku poriadne

smejko25
21. máj 2020

@yanni mala som takze viem to posudit...bolo to mozno dobre 1x ked som nevedela ako manipulovat s babom...ale hned po 1raze som si uvedomila ze je to totalna somarina...rychlo vychladne lehatko aj babätko + babätko vobec nieje ponorene vo vode telickom takze opät rychll chladne....
@p80a72 fakt najlepsie je bud pena alebo latkove lehatko “komunisticke” 😁

yvanielka
21. máj 2020

No ja mám to lehátko v malej vaničke a je ponorený skoro až po krk takže vôbec ani rýchlo nevychladne a je spokojný a ani nie je studené, takže asi záleží od lehátka 🤷

janulienka1103
21. máj 2020

To sieťové je super. My ho máme a není problém s kúpaním kým je bábo malinké

090255
21. máj 2020

Ja na tvojom mieste by som kupila take klasicke mas stojan a na tom je navlecene latkove...po kupani vyvlecies ak bud treba mozes oprat a latka skor uschne ako niaka pena alebo co a neviem si predstavit ake to musi byt nehygienicke ale ako nic v zlom a potom tie plastove pride mi to tvrde a nie tam este polozit babo..

smejko25
21. máj 2020

@090255 no my penu nechavame poriadne uschnut takze pohoda 🙂

090255
21. máj 2020

@smejko25 no ja nevravim ze to neuschne ale isto to trva dlhsie a potom ta latka sa da oprat popripade vyvarit ako volakedy plienky ale pena tazko