Lelosi legíny

filipko_nelinka
18. feb 2023

Dobrý deň, máte prosím skúsenosti s vrátením tovaru lelos? Objednala som si, no nevyhovujú mi a neviem na akú vrátiť, nasla som len adresu do Slovinska. Písala som im aj 2 emaily, no bez odpovede. Vopred ďakujem za každú odpoveď alebo vašu skúsenosť s vrátením.

tinka8512
18. feb 2023

@filipko_nelinka ja som uz vracala,tam to ide nejak cez ich stranku,da sa k tomu preklikat, pride kurier pre to,ale nic nenapisu nezavolaju zaden mail ale funguje to a aj peniaze vratia

jajo1
18. feb 2023

@filipko_nelinka ja som vymieňala za menšie číslo - presne, ako píše tinka vyššie, preklikala som sa cez stránku, prišiel kuriér, vzal balíček, tri týždne ani chýru ani slychu čo sa deje a po troch týždňoch prišli kuriérom vymenené legíny

filipko_nelinka
autor
18. feb 2023

@hugigugin Ďakujem tak to vyreklamujem príde kuriér ku mne domov zaplatím mu 3,5 tak to funguje? 🙂

filipko_nelinka
autor
18. feb 2023

@tinka8512 Áno to som reklamovaa cez ich stranku už q napísala číslo objednávku takže už len čakať co príde kuriér správne som pochopila? 🙂 Dúfam len ze nepríde té to týždeň keďže niesom doma.

tinka8512
19. feb 2023

@filipko_nelinka ano tak, ja som si tiez mysela ze nic a potom mi volal kurier ci mam ten balicek na poslanie

filipko_nelinka
autor
19. feb 2023

@tinka8512 dakujem. 😉