Lets Dance 4. Čo vy na to?

lussy23
13. mar 2010

21.marca začína nová séria. Bude tam týchto 11párovhttp://www.markiza.sk/clanok/521866-na-parkete-.... No nič moc, mohli zohnať aj mladších. Podľa diskusí je jasné, kto bude vo finále. Dve najmladšie celebrity. Nelka a Mirko 🙂

zelmirka1
23. mar 2010

lussy to bolo povedane tak ze keby si jeho partnerka rozpustila vlasy a on tiez mal haro tak v tanci by mozno chvilami nepoznali kto je kto....na co porotkyna Hubova zareagovala ze by to poznala urcite, myslela kvoli tancu...

zelmirka1
28. mar 2010

no vidim ze nikto nic, je to akesi dlhe ten priamy prenos ze ?
a vypadavanie bude kedy ? inak ten cesky porotca mi lezie na nervy cim dalej tym viac.

marianka79
28. mar 2010

no tak dnes som sa super nasmiala ale v dobrom samozrejme 😀 😝 😀 😝 😀 😀 😀

marianka79
28. mar 2010

mazikova tomu dala korenie i ked ju moc nemusim show spravila riadnu a uz som sa dlllllho tak nenasmiala 😀

marianka79
28. mar 2010

a ten čech je fakt debil nedala bych mu ani suchy korpus a nie ze este aj plnu krabicu kolacov dostal 😠

marianka79
28. mar 2010

a nabuduce budu vyprazene rezne 😀

zelmirka1
29. mar 2010

pozeram prave ze vypadol Vasut, to sa mi nezda, ved Hry bol jednoznacne najslabsi aj mal najmenej od poroty...to rozhodlo divacke hlasovanie ? Nepozerala som lebo to bolo moc neskoro...skoda mne sa tam celkom pacil...

lussy23
autor
29. mar 2010

zelmirka - najmenej hlasov dostali krainová a Vašut a potom bol súboj. A porote pustila ďalej krainovú.

Inak tá Eva Máziková je ale číslo! A to som sem pôvodne išla ohovoriť Mira, že vyzerá ako debi....ko 🙂

darina77
29. mar 2010

Podla mňa ten čech jednoducho musí byť za zlého, v každej porote napr.aj v superstar a podobne je jeden vždy akože zlý a prísny.

zelmirka1
30. mar 2010

darina ved nech je tam niekto za prisneho a zleho, Aj Durovcik za takeho bol ale aspon rozpraval inteligentne a celkom vtipne aj ked dokazal riadne zvozit ale tento cech co trepe a ako sa tvari /videla som ho aj v ceskej star dance a bol to horor/, mne sa zda hrozny ale mozno je len moj subjektivny pocit.

jazminn
30. mar 2010

Keby tam nebol ten český porotca, tak by to vôbec nebolo ono. Jeden kat tam musí byť. Tak ako keby tancovali len všetky celebrity, ktoré jednoducho majú na to, by tiež nebolo ono, keby chýbal Hryc a Máziková-len keby tie ústa tak nenaťahovala. Robí super šou, len tá mimika tváre...

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
depecko
6. apr 2010

no čo poviete na vypadnutého Skrúcaného?podľa mňa škoda.Radšej by som poslala domov Krainovú.Alebo Vittekovú. 😝 😝 A tie Ďurovčíkove "príspevky" sú pekne trápne. 😒

silvia123
6. apr 2010

Na vypadnutie Skrúcaného sa dá povedať len toľko, že ľudia nezabudli že zabil! Jeho obľúbenosť týmto padla.

zelmirka1
6. apr 2010

ja som sice nevidela toto kolo ale Skrucany aj Vasut tancovali urcite lepsie ako Hryc, ide o sympatie, kedze jemu sa tragicky zabil syn tak ho podrzia, zvlastne ale je to tak. Ja si myslim u Skrucaneho ze skor mu poskodilo viac ten rozvod, mlada milenka a eroticke video....kto vie ako ludia rozmyslaju, teda ti so smskuju. Mne sa ako tancoval celkom pacil. To som teda zvedava ako to pojde dalej.

josie3331
6. apr 2010

lets dance kukam rada, ale obcas su tam trapne momenty, ako Bednarikovo spievanie (on ako celkovy, kedysi ho stasne brali ako vtipneho, tak sa o to snazi aj teraz, ale nedari sa nedari), Durovcikovo kupanie v kybli, Hrycovo vytahovanie metra a premeranie pupka a neustale pripominanie kolko schudol a hlavne cela Mazikova...ja sa vzdy tak za nu hanbim, ked tam traposi pri porotcoch...proste je to logisch, ze by mala vypadnut 😀

andy.a
6. apr 2010

čo sa týka tanca,tak Hryc je tam najslabší,ale celá rodina aj známi určite usilovne SMS-kujú 😝 😝 🙄 🙄

včera z tých 2,čo boli v súboji,by som dala von toho vyškereného Pomajba,je mi zle keď ho vidím 😝 😝 😝 😀 😀 😀

porotcovia sú OK,na toho Čecha si už pomaly zvykám 😀 😀 😀 😝 😝 😝
a vie byť aj vtipný,keď chce 😝 😝 😝 😀 😀 😀

eva7780
13. apr 2010

kto vypadol v nedelu?moc som nemala cas sledovat lets dance 😖

bambusko
13. apr 2010

evi, no hryc, konecne 😀

eva7780
13. apr 2010

bambusko dik 🙂 aspon ho nebudu stale premeriavat 😝

lussy23
autor
14. apr 2010

No a už sú tam samé ženské celebrity. Ponajbo je tam jediný poriadný chlap 🙂 Lebo ten blondáčik .... je ešte chalan. 😀

zelmirka1
19. apr 2010

veru uz zostal len Smajda, len baby tancuju...no ved oni to maju predsa len trosku lahsie lebo ked je super tanecnik tak ju dokaze dobre viest a ked este urobi dobru choreografiu tak to vyzera super...

lussy23
autor
19. apr 2010

No a vypadol posledný poriadný chlap ☹ No myslím, že Roman bol rád. Má predsa omnoho lepšie povinnosti, ako s apretrčať v tenečnej šhow. Vy mamičky viete 🙂

zelmirka1
19. apr 2010

ja si myslim ze povinnosti ma skor mamina, pochybujem ze by sa on staral o par dnove babo....inak jeho tanec bol fakt akysi najslabsi, nevyslo im to.

silvia123
25. apr 2010

No ktovie či Simona nie je náhodou naozaj tehotná, keď to tak minule spomínali 🙂 Inak Hryc bol hrozne trápny, ako tam strčil tú svoju veľkú hlavu pred kameru ako najdôležitejší...

zelmirka1
25. apr 2010

ja si myslim ze je tehotna, a ak ano tak celkove sa mi zda ze vydrzala az moc, lebo tiez nie je najmladsia, prve dieta....dost riskovala, take treningy su makacka, takze zrejme urobila dobre.
Aspon je niaka zmena, to tu este nebolo 😉

miska002
25. apr 2010

zelmirka vsetko je raz po prvy kraaaat......... 😉 😉 😉

veronika13
27. apr 2010

mne sa páčilo ako Chlopčík "tancoval" v sude 😀 inak ho tam mám celkom rada.Na Mázikovú si už celkom zvykám, i keď niekedy musím krčiť obočie... ale každý sme nejaký 🙂

zelmirka1
27. apr 2010

mne Chlopcik dost vadi, ale v tom sude bol dobry 😉 Mazikova je fakt neskutocna osoba, vela ludom vadi a neviem si predstavit ju mat doma, ale zase keby som mala v 60 take nohy ako ona to beriem...aj tu energiu 😀

alica007
29. apr 2010

prajem pekny den, som tu nova. letsdance nepozeram. No asi ho zacnem pozerat, lebo....
No ja som v nedelu nahodou prepla a akurat tam bola Simona Krajnova a za nou stalo take blondave chlapca a usmievalo sa. Strasne zlate. Ono tam tiez tancuje? Lebo kvoli nemu to zacnem sledovat.