Liečiteľ pomocou anjelov

11. dec 2021

Možno trochu zvláštna otazka..Máte niektorá skusenost s tzv. liečiteľom?Človekom čo tvrdí že lieči pomocou anjelov alebo energie.Neviem je normálne keď si taka "liecitelka pýta za polhodinovu terapiu 70€?Ja nevravím že zadarmo to majú robiť,ale nemáme švajčiarske platy a nechcem prísť zbytočne o peniaze preto by som si rada prečítala vaše názory, skúsenosti.Rada by som to riešila s lekarmi ale tí s tetaniou ani HIT pomôcť žiaľ nevedia preto hľadám nejaké iné možnosti.

monka105
11. dec 2021

Podľa mňa na tetániu a HIT máš aj úplne iné možnosti liečby ako liečiteľku za 70 EUR/polhodina. Začni meditovať/cvičiť jógu. Mne to veľmi pomohlo.

jolikaa
11. dec 2021

Vlastnu skusenost nemam, ale cele by som to prirovnala k placebo efektu, vsetko je o nastaveni tvojej mysle comu chces a comu nechces uverit.

jeliz59
11. dec 2021

Toto liecitelia by si zaslúžili po prstoch takto okrádať ľudí ktorí sú zúfalí a hľadajú už možné aj nemožné aby si pomohli.. s takýchto ľudí zijú makať sa im nechce...prídeš o € jedine sa ti dostanú do mysle a vsugeruju ti že ti je dobre to je o tebe ako sa im nastaviš
Kto z ľudí vie komunikovať s anjelmi to len Boh dokáže ...a je pravda aj niektorí ľudia ale nie s anjelmi ale démonmi ale to už je o inom....to je bosoractvo ....toto čo riešiš ty je sarlatan čo sa nazýva komunikáciou medzi nebom a zemou pritom nikde nič 🤣a obete ťa o peniaze prajem ti všetko dobré a dzrim palce nech sa dáš do kopy

autor
11. dec 2021

@monka105 ďakujem za radu mne to pride prehnana cena.A tá meditácia a jóga znejú fajn určite vyskúšam ďakujem🙂
@jolikaa Asi máš pravdu že je to placebo,o nastavení mysle lebo aj ona niečo také vravela že musim tomu veriť,že ako nastavím myseľ tak to bude

autor
11. dec 2021

@jeliz59 Áno napísala si to rozumne.Nechce sa im makať,tak vyuzivaju chorych,zufalych ludi.Podla mna je to velmi ubohe.Aj keby som mala hladovať,nikdy by som neparazitovala na ludskom utrpeni:( a ďakujem🙂

bloger
11. dec 2021

Nefunguje to len ťa oberú o peniaze

cecilia29
11. dec 2021

Je to skutočne pre nich skvelý biznis. Mysliet pozitívne vieš aj bez ľahšej peňaženky.

autor
11. dec 2021

@cecilia29 No keď je ľahšia peňaženka tak už to pozitívne myslenie je určite ťažšie.Zial áno pre nich skvelý biznis.Podla mňa to ani neje práca

juliasb
11. dec 2021

Hovadina. Nič dobré ti to neprinesie

lija22
11. dec 2021

a nech pytaju kolko chcu. snad je kazdy svojpravny a vie posudit za co plati. ale z teba mam pocit, ze sa v tomto nevies zorientovat ale neodpustila si si hned utok kvoli vysokym sadzbam.

roja01
11. dec 2021

@jeliz59 presne ako si napisala, ten kto tvrdi, ze komunikuje s vesmirom, s anjelmi a pod. a vie pomocou toho liecit, ten vacsinou komunikuje so systemom vonkajsieho vedomia, ktore je v opozitu k Bohu a duchovnu. Zial, ten "liecitel" to ani sam nevie. A i vsetky vestkyne si zahravaju... Je mi jasne, ze ludia maju mnoho tzv. neriesitelnych problemov. Ano su aj tazko riesitelne, ale vacsina by sa dala ciastocne al uplne vyriesit zmenou myslenia (nepresny vyraz). Uz sa to vie, ze vedomie o ktorom si myslime, ze je nase (ze sme to my), je v skutocnosti vne nas. Aj ked je to tazko pochopitelne. Vedomie=system vklada myslienky a tym, ktorym venujeme pozornost sa nabaluju, silneju.
Zjednodusene povedane pozitivni ludia "pozitivneju" a negativne naladeni prepadaju horsim a horsim naladam.
Ano, v celej historii boli aj liecitelia 'od Boha", ale ti nikdy nepytali peniaze a nikdy sa nezviditelnovali, naopak.

jeliz59
12. dec 2021

@roja01 Ano boli aj sú ale žijú v súlade s bohom uzdravuji len v mene boha a Ježiša nie v mene anjelov vesmíru duchov a energie..,.to je o inom to je mágia či už biela alebo čierna ani jedna nieje od boha žiadna mágia .....dobre si to napísala

nwnw
12. dec 2021

Ty kokos to by som sa snad sla asi zabavit za 70€. A ked anjeli nezaberu zareze kohuta zmiesa krv s chlpami potkana a pazurom ropuchy a da Ti to zjest????

HIT sa riesi dietou. Obmedz nekvalitne jedlo a hotovo.