Veríte v anjela strážneho?

27. okt 2023

Ahojte, načnem možno zvláštnu tému. Veríte, že má každý svojho anjela strážneho? Prosili ste ho niekedy o pomoc, vyriešenie situácie, splnenie nejakého priania? Som v situácii, ktorú už nemám nejako v moci a neviem tam skrátka nič urobiť, len čakám ako veci dopadnú, tak sa len modlím... ako sa vraví , topiaci sa aj slamky chytá.. zaujíma ma, či máte nejaký spôsob modlenia, rozprávania sa s anjelom, ktorý sa vám osvedčil alebo skúsenosti, že aj to čo vyzeralo zle sa úplne zmenilo a myslíte, že to bolo vplyvom modlitieb... ďakujem za pomoc a prosím nie urážlivé komentáre

barbora0308
27. okt 2023

Nie, neverim na rozpravkove bytosti.

h2
27. okt 2023

Modlitba ti pomôže psychicky, ako iným ľuďom napríklad meditácia. Ale neočakávaj, že sa tým niečo naozaj zmení.

januska12323
27. okt 2023

Keď si veriaca tak sa modli. Prinajlepšom budeš mať pocit, že si spravila čo sa dalo.

roztlieskavacka
27. okt 2023

Áno

staleja
27. okt 2023

Neboj sa, len ver...+

rebrambora
27. okt 2023

Nepomoze ti, ked ti napisem v co verim ja. Toto je presvedcenie kazdeho z nas, co si kto vyberie.
Kazdopadne ak mam nejakeho anjela strazneho, tak je to chudak 😀

miamia04
27. okt 2023

Existujú 🙂, môžu pomôcť, len do tej miery, ako má človek daný osud, niektoré veci človek neovplyvní, sú mu dané ich prežiť a úprimná modlitba zo srdca môže pomôcť prijať to, čo sa deje, správne konať, rozhodnúť sa, myslieť , pochopiť, naučiť sa niečomu. To ako sa modlíš, je len na tebe, len to je dôležité, či to vychádza zo srdca❤️.

vkatush
27. okt 2023

@rebrambora tiež si vravím, že ak nejakého mám, nado mnou asi zalamuje ruky a mohol by robiť aj lepšiu robotu 😂

vkatush
27. okt 2023

A autorka, ak si veriaca, tebe to pomôže minimálne na tej duchovnej úrovni.
Zhodou náhod mi doslova teraz na FB vybehol obrázok, niečo v zmysle, že dáždnik ti nepomôže zastaviť dážď, ale pomôže ti ho lepšie ustáť. To isté môžeš povedať o svojej viere v Boha, anjelov, karmu,... Nepomôže ti to zastaviť ťažké životné skúšky, situácie, ale môže ti to pomôcť ustáť ich ľahšie.

mamamasama
27. okt 2023

Kolkokrat ma uz zachranil. Verim.

pkgirl30
27. okt 2023

Áno verím, modlím sa svojim vlastným spôsobom a pomáha mi to nie len na psychiku, ale aj sa veci začali postupne napravovať

autor
27. okt 2023

@mamamasama vieš prosím napísať niečo konkrétne, nejakú situáciu? Veľmi ďakujem...

j_m
20. dec 2023

🤔… áno, a je ich viac (komunikujú s odkazy cez “anjelské čísla”…

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
20. dec 2023

Nespoluehaj sa. Bajne bytosti neexistuju. To mozes verit aj na jednorozca.

magduska2
20. dec 2023

v poslednej době ma doslova zachranil. A vlastně často si hovorim,že určitě musel při mně stát 🤔 lebo inak by to dopadlo inak.
Ano ,věřím v neho...ale som veriaca..modlim sa k Bohu a Panne Marii...Anjelovi straznemu skor dakujem v modlitbě..lebo chudák niekedy sa aj namaká 🤣

tiezjedna
20. dec 2023

Neverím. Ale verím, že niekomu viera v neho (čokoľvek) uľahčuje život.