Používame cookies. Viac informácií tu. OK

List od neznámej osoby

mimkaa2607
6. mar 2012

Babule prosím vás čo mam robiť?...toto som si dnes našla v schránke ... prosím Vás poraďte mi ... myslim si, že to spravila ista dotyčná ... čo mam robiť? .... na obrazku to neni vidno, takže všetko citujem,, Kur.a už si doma? Z nemecka ťa vyhnali? ešte dobre, že si tvoj muž našiel milenku a bude mať s nou dceko. Co by robil s takou flandrou. Však ten panghart aj tak nie je jeho. Ty si bola cely život aj v škole kur.a a aj zostaneš ... podpis bol ako Spolužiaci

akika722
6. mar 2012

čo tam piše???
@mimkaa2607

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@akika722 už som dopisala

mirip
6. mar 2012

čo tam píše?nejaké vyznanie? výhrážanie? nadávky?

olifcek
6. mar 2012

nevidiet text....

akika722
6. mar 2012

@mimkaa2607 a vieš kto to bol?maš podozrenie? 😲 toto je vrchol aby niekto na niekoho tak nadaval.. to pisala nejaka pubertiačka alebo "dospela" osoba? 😲

nanulik
6. mar 2012

😲 😲 😲 😲 a prepáč blbú otázku ale ten kto to písal, napísal tam fakty? bola si ozaj v nemecku? a ak to písali "spolužiaci" nepoznáš ten rukopis?

macamac
6. mar 2012

@mimkaa2607 😲 to ako čo?
vidím rukopis-nuž milý anonym si asi zavaril.
určite by som to riešila 😠

akika722
6. mar 2012

@olifcek už je dopisany

macamac
6. mar 2012

@nanulik no-to zaujímalo aj mňa,len som nemala odvahu sa spýtať 😉

nanulik
6. mar 2012

@macamac ja to beriem tak že málo kto je svatý 😝 ale aby niekto takéto veci vypisoval 😝 to je nechutné
@mimkaa2607 ja by som asi na políciu išla, a čo ma ešte zaujíma či bol list poslný poštou a odkial alebo len tak hodený do schránky

mirip
6. mar 2012

@mimkaa2607 bud overiť čije to naozajtá osoba a ak je chytímju pod krk a má poprdeli alebo ak sa to zopakuje podať trestné oznámenie......overenie či idebo túčo myslíš jedoduché odpíš jej na list niečím podobným a podpíš sa tiež ako spolužiačka ak zareaguje na list tak že odpíše budešsina 100%istá

olifcek
6. mar 2012

@akika722 a pise sa tma pravda o nemecku? neviem, co by som robila, ale ak by som mala konkretne podozrenie, tak by som sla za dotycnou osobou a opytala sa jej, ci mi chce cosi povedat... koza je to zakomplexovana volajaka inak.... a to vyjadrovanie, uff....

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@akika722
@nanulik
@macamac ja si myslim, že to bola suseda z dola ... už ako sme začali prerabať mali sme s nou problemy ... a od augusta som žila v Nemecku a pred 2tyzdnami som sa s dcérkou vratila ☹ ... ja dam ruku do ohna, že to bola suseda...ale čo mam robiť? ☹ ... ja nechapem ... ☹ .. že moja dcére ja panghart?...chapete?... plačem ... neviem či to dať na políciu ☹

olifcek
6. mar 2012

@akika722 urcite jej ale neodpisuj v podobnom ubohom duchu, ak teda odpisovat budes... 😉

olifcek
6. mar 2012

@mimkaa2607 tak skoc za nou, opytaj sa jej, ci si je vedoma, ze ak cosi napise rucne, ze sa to da dokazat na policii, kde aj ides... ze co urobi...

nanulik
6. mar 2012

@mimkaa2607 a to je nejaká stará? by som typla že áno, a nejaká protivná čo nikdy nemala chlapa 😝
ja by som asi urobila radikálne riešenie, dala do spoločných priestorov oznam že som si našla anonymný list, a že sa to už rieši cez políciu. a pozerala ako sa bude správať

elys
6. mar 2012

to je strasny dopis. kazdopadne to moc nezverejnuj a nedavaj na sebe nic vediet, pretoze dotycnej osobe by si tym iba pomastila brucho, keby videla, ako ta to sere (o com urcite nepochybujem, ale o to tej osobe v prvom rade ide).
podla mna to je nejaka baba, ktora ma zrejme zalusk na tvojho partnera, ale urcite by som sa poradila asi najprv s nejakym psychologom, urcite pravna poradna je zadarmo, tym mam na mysli, ak skontaktujes pravnika, ze mas konkretny tip, kto to pisal, tak prve sedenie je bezplatne. aspon moj brat to tak mal. hlavne klud, podla mna to je nejaka p...a co ti zavidi, tak sa nedaj vytocit.

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@nanulik
@mirip
@olifcek manžel je v nemecku...ale kriste on ma nepodvadza...boli sme tam od augusta spolu ... čakame spolu dalsie babo som v 5tt ... a robí s mojím otcom ... a ja mu verím...večer je vzdy rad, že si lahne...mne o toto nnejde....mne ide o to, že moja dcéra je panghart?..a ja som kur.a?... list bol len tak pohodeny v schranke, bez posty... je to rukou pisane ... a vazne si myslim, že je to ta osoba ktora myslim...naposledy sa prišla sťažovat, že nema dcéra tak dupať, že sa to neda vydržať a potom začala rozoberať sukromie medzi nami a mojou svokrou a som jej plasla dverami ...

akika722
6. mar 2012

@olifcek 😲 to ne jaaaaaaaaaaaaaaa 😀 mne chvala bohu nikto nepisal 😀
@mimkaa2607 povyhražala by som sa že dam trestne oznamenie

eviq
6. mar 2012

@mimkaa2607 asi s tym neurobis nic, v tom liste sa ti nevyhraza ani tvojej rodine, v podstate ti "len" vynadala, to je tak, akoby ti to niekto povedal rovno alebo napriklad mailom...policia nema na zaklade coho prijat trestne oznamenie, kedze vynadat niekomu asi nie je trestny cin...ale na tvojom mieste by som si ten list odlozila, ak by ich prislo viac tak mozno s tym uz sa bude dat ist na policiu ako s obtazovanim...idealne by bolo dotycnu osobu pri tom pristihnut ako ho dava do schranky resp. nemate pri schrankach nejaku kameru?

maznacik007
6. mar 2012

@mimkaa2607 daj to na policiu a povedz im ze to bola pravdepodobne ona... oni to presunu na priestupkove a milu pani pozvu na mestky urad a budu to setrit...
to je asi jedine co na nu bude platit ked dokaze toto napisat

akika722
6. mar 2012

@mimkaa2607 ja by som sa veru nenechala tak špinavo uražať od nijakej flandry 🙄 😨

olifcek
6. mar 2012

@akika722 sorry 😀

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@olifcek
@elys je to staršia pani na dochodku ... a už od začiatku sme jej vadili ... ja som nedala na sebe poznať, že sa idem z toho položiť...to by tak chybalo :-/ ale prefotila som si to a nalepila na nastenku a na dvere a dopisala, že dopis je už na policii (ešte tam neni, čakam kym mi bratranec da kontakt na svojho brata až sa s nim poradim) a som napisala ešte, že dakujem za odtlačky a za rukopis

akika722
6. mar 2012

@olifcek v pohode 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
6. mar 2012

@mimkaa2607 staršia pani?a napiše taku kravinu? 😲 neprepina tej staršej pani v bedni trošku? 😲

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@eviq
@maznacik007
@akika722 ja to nechcem nechať tak ... ved toto je urazka na cti...ohovara nas po celom baraku a dalsi 5susedia tieež dostali podobne dopisy a vraj sa na to neodhodlali, ale malu dopisy odložene ... kamery tu nemame a suseda sa vyhrazala, že nas odtialto vystve...a toto je vazne ohovaranie a osočovanie ... ☹ ...

mimkaa2607
autor
6. mar 2012

@akika722 no jej všetko vadi ... vraj tu kedy pred anmi byvala staršia pani a ked aj splachla wc tak to tej susede vadilo ...ona je taka... pri prerabani sme si svoje odžili

akika722
6. mar 2012

@mimkaa2607 chvala bohu za mojich dobrych susedov 😀 😅 toto by som si nedala 🙄 raz by ma niekto tak slovne urazil 😠

akika722
6. mar 2012

@mimkaa2607 ak je pripečena kašli nanu,porieš to a vy*er sa nanu

lola77
6. mar 2012

@mimkaa2607 Tak z toho listu mám dosť.... Ak si myslíš, že to bola ona, pozoruj jej správanie. Pekne sa na ňu usmej, keď ju stretneš a až by sa niečo opakovalo, určite choď na políciu a tento list si každopádne odlož.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli