Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

mikalove
8. feb 2009

bora daj vedieť aj ja čakam kym mm zobudí 😉

bianca
8. feb 2009

bora a co je to za program?

lilu18
8. feb 2009

baby ta aponchie..dala som jej 5 ved je nasa a ona ani tuk 😒 aky individualista--pocujeees ma apon?

mikalove
8. feb 2009

apon žiadna reakcia,už som poriadna padla za pol hodku z 18 na 122 ☹

bora8
8. feb 2009

je to program ktorý skryje tvoju IP adresu....

mikalove
8. feb 2009

inak,niekedy mi príde pošta,že poslali sme bodíky a poslite aj vy ale padnem o dosť dolu,takže asi niektoré klamu ...

babatko88
8. feb 2009

no a už som 128. ☹
som teda ozaj zvedavá, ako sa do konca apríla udržíme

mikalove
8. feb 2009

nelly je už 21 ale všetky sme poriadne klesli ☹

lilu18
8. feb 2009

na skok som tu-baby robi vam to tiez,ze ked sa prihlasim som na vyssaom mieste ako ked tam hod hlasujem 😀 to by malo naopak,nie?

daasik
8. feb 2009

mikalove- taky mi to tak prijde, me vzdycky nekdo napise mate hezkou fotku, davam vam 5 hvezdicek, oplatte nam to a pritom vidim, ze prumer mi porad klesa 😖

mikalove
8. feb 2009

to je neskutočné.... ☹

renka9
8. feb 2009

baby, este mi vysvetlite, komu mozem dat ja 10*, a kto mne?

majula
8. feb 2009

Ahojte...baby čo ste dali linky babatko aj bianca...tak som poslala, inak mi to nejde...tak dajte všetky linky, nech môžme posielať.
Tu je náš: http://www.lovelababy.cz/profil
Ja som tak rozmýšľala, koľko bodov potrebujeme ešte...lebo keď si všimnete, tak tam máme v zátvorke, že málo bodov....tak podľa mňa 500 bude hranica.... 😅 ....my máme tesne za 400, takže máme čo robiť ešte....snáď to nedali na 1000, ufff 😝

renka9
8. feb 2009

majula, asi ako komu, lebo mne to nejde ani tak... 😠

mikalove
8. feb 2009

majula 5* 3x,už viac nejde 😉

majula
8. feb 2009

Ani mne nejde tebe dať...skús sem dať link...som zvedavá, či to tak pôjde 😉

mikalove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renka9
8. feb 2009

mikalove, dala si zly link, na ine maminy

mikalove
8. feb 2009

ako to mam dať 😒

bora8
8. feb 2009

ja to nechápem zasa je tá nelly 2....... a ja stále klesám, čakám kedy si mm spraví čas a nainštaluje ten program, ptom budem hlasovať .....

majula
8. feb 2009

Jeeeeeeeeeeeej, jasné, ide to, máš 5 hviezdičieeek...tak teraz pozri, či si stúpla...ja idem kuk koľko hlasov máš 😉

mikalove
8. feb 2009

hej,dík,aj ty to tak daj

majula
8. feb 2009

223 hlasov 😵

mikalove
8. feb 2009

takže nechapem,nam nejde o to aby sme sa dostali čo najvyššie ale o to aby sme mali čo najviac hlasov? som už z toho debil

majula
8. feb 2009

Už som dala vyššie....že by som skúsila znova? No dám a uvidíme....ak to bude fungovať, tak sa to tu len tak bude hemžiť linkmi 😅
http://www.lovelababy.cz/profil/

mikalove
8. feb 2009

šlo,máš 5* 😀

majula
8. feb 2009

Neviem..ale niečo bude aj na tých hlasoch, pretože, prečo by tam bolo v zátvorke....že...málo hlasov? Asi majú určenú nejakú hranicu.... 😒 a potom bude ďalší "level"...ale to je len moja špekulácia...vôbec netuším, či to tak aj bude.

majula
8. feb 2009

To faaaaakt? Nooo tak asi tu na niečo predsa len prídeme 😵 😀

majula
8. feb 2009

Daj aj ty...nech je sranda...ideme sa hviezdičkovať 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀 😵 😀