Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

zuz11
20. feb 2009

mika, tak potom sa pomaly ale iste oplati potapat vsetky co nechcem aby boli nado mnou 😀 😀 😀 napr tej co je druha som znizila bodovanie 😀 😀 😀

mikalove
20. feb 2009

každy den sa neda,aj ty máš od nas 5*

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
20. feb 2009

mne sa podarilo hlasovat obcas za jednu aj dva krat 😀

mikalove
20. feb 2009

hej,zuz ale drží ťa priemerná znamka a tu má aj 50 bab rovnaku,inak tam mi neni jasné podla čoho davaju poradie...takže rychlejšie stupneš ak si ju zvyšiš tym že potopíš tesne okolo seba všetky....dufam,že nie sme pokope 😀

motiilik
20. feb 2009

majzdy a mikalové..podarilo sa mi zas za Vás zahlasovať po 5*.... 🙂

zuz11
20. feb 2009

ja som sa este neprebojovala ani do poradia 😀 takze mna sa nebojte 😀

mikalove
20. feb 2009

motiilik,dík idem ťa kuk

motiilik
20. feb 2009

nieje začo...a aj zuz som dala 5*...

zuz11
20. feb 2009

aj ja 😉 tatino je rad ked ma az dve princeznicky 😉 su krasne 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
20. feb 2009

hodne este viac ako polovica, len ja som sa iba vcera registrovala vecer 😀 a nerobim si ziadnu kampan 😀
a ani netusim kedy to cele konci a ani kedy to zacalo 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
20. feb 2009

ahoj babenky,ta sutazz je o nicom aj ja som sa tak snazila nech prekonam prvu stovku a na prvom mieste som pobudla max 5min a hned tie z prvych miest mi pisali ze mi posielaju 5hviezd a asi poslali max tak 1 a mne sa znizila znamka ze som na 17mieste uz...maju to blbo vymyslene ale co uz ved oni si aj tak potom vyberu sami-miminka su krasne a radi pomozeme aj my tak ak potrebujete posleme vam hviezdicky aby ste prekonali 100vku a dali sa do boja 😀 nie je to moc objektivne a maminy nehladia ani na fotku len chcu aby oni boli prve a znizuju znamky krasnym miminkam-no pre nas budu tie nase i tak tie najkrajsie 😉 tak vela stastia v sutazi a ak chcete piste http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=3214 posielame len 5 nikomu nechceme uskodit 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
20. feb 2009

hej majdzy aj my a ked napisem ze davam 5 ta tych 5 aj dam,sak nebudem trestat vsetky zato ze je tam par takych co chcu uskodit 😉 idem zahlasovat hned

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
20. feb 2009

a pozeram ze som za nu uz hlasovala ale jak prihlasena ale teraz mi to slo z toho odkazu ked niesom prihlasena tak poznate dalsi trik 😀 😀 😀

renka9
20. feb 2009

baby, ako si mam sem skopirovat ten link co tu davate, ale naseba??
prosim napiste mi to ako pre analfabeta!!!! 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emily333
20. feb 2009

hmm baby sme na 1990 mieste a cez mozilu mi nejde prihlasit ja na to nemam nervy ☹

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emily333
20. feb 2009

taky isty ako tu

jankando
20. feb 2009

emily 😕
my tiez cez mozillu chodime a pekne sa prihlasujeme 😉

emily333
20. feb 2009

no este to skusim a prihasujete sa tak isto?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankando
20. feb 2009

baby
a na prettybaby ste tiez?

jankando
20. feb 2009

Angienka
a mne nejde i ked nie som pirhlasena teba hodnotit..nebude to v tom, ze ta mam v priateloch? 😖 alebo preco potom?

bianca
20. feb 2009

hojte

hlasim poziciu č 995 😀 tam som este nebola 😀