Mačička Sphynx

sweetmoon
23. aug 2017

Máte skúsenosti s mačičkou Sphynx?

Podľa mňa ideálne zvieratko do domácnosti
Pri hre nevytahuje pazuriky, žiadne chlpy, inteligentné stvorenie,ktoré miluje deti.

Toto je moja nezbednica

https://www.youtube.com/watch?v=0hbPXMfh-BM
kofilka33
24. aug 2017

@sweetmoon Viem ,že každému sa niečo iné páči ,ale mne sa tieto preslachtene mačky nepáčia.Neviem si predstaviť hladkať kožu. Mačka ma byť chlpata a jej srsť pri hľadaní upokojuje .Tieto bezsrste mačky sú náchylné na rôzne choroby,plesne ...

elementissa
30. jún 2019

Ja som veľký mackomil 😇😊 ale sphynxy sa ani mne nepáčia... Ono, sú dve skupiny ľudí - ti, ktorí to považujú za niečo nádherné a úžasné a ti, ktorým je holá mačka proti srsti... A nič medzi tým 😂 ale je pravda, že sphynxky sú oddane, milé, veľmi dobre, poslušne a inteligentné 🙂 majú super povahu. Len mne sa nepáčia vzhľadovo. Ani devon rexy ani hole peterbaldy... Ja mam tiež rada srstnate, aj keď je s nimi viac roboty. Hola cica môže rýchlejšie nachladnut, mávajú problémy s mechurom, ak ich dobre neoblecies... Ale dôležité je, že sa páči tebe a ze je súčasťou tvojej rodiny a lubite ju 🙂 krása je relatívna a každému sa páči niečo iné 🙂 dôležita je láska k tomu zvieratku 🙂