Mačka a malé dieťa

25. okt 2022

Dobrý deň, aký máte názor na mačku ktorá žije na dvore, takže nie v dome. My ako deti sme mali asi 3 mačky,milovala som ich a priatel by chcel synčekovi kúpiť mačky tiez ich zbožňuje. Mám obavy kvôli tomu že sa hovorí, že mačky roznášajú choroby. aké máte skúsenosti vy? A všade naokolo sú psi, toho sa tiež obavam ako budú reagovať. Potrebujem názory ľudí, ktorý majú reálne skúsenosti. Aké sú pozitíva a negatíva mať mačku, ktorá žije mimo domu. Ďakujem

0silvia0
25. okt 2022

Mame 2 macky, ktore su vonku aj vo vnutri podla toho ako ony chcu. Su ockovane, cipovane, kastrovane, pravidelne odcervovane. To je zaklad. Ziadne choroby nepriniesli.
Psa mame svojho, s mackami je kamos.

hilda08
25. okt 2022

Mame dve mačky na dvore, maly sa snimi vkuse hra, hladka ich, zatial vsetko v poriadku. Mame aj psa a mačky maximálne ponaháňa ale potom sa spolu vyhrievajú. Ale jedného kocúra nam zadrhol susedov pes, cize velmi zalezi od psa.

Jaj a pozitíva, my mame mačky aby chytali myši a negatíva idu mi na nervy ked sa mi stale mocu popod nohy😁

autor
25. okt 2022

@0silvia0
@hilda08 ďakujem. Tak to ste ma teda potešili 😍

lasoli
26. okt 2022

preco nie? Ved ju budes davat ickovat,za mna stake lepsie ako vnutri,ja moc macky nemusim ale vinku k detom uplne ok,nebaka by som sa chorob.