Maďarský podvodník arabského pôvodu z Ameriky

janaglos
3. dec 2013

ahojte zienky ,

dnes mi prisiel e-mail od Rampasek Laszlo ( rampasek11@globomail.com ), ze ma zaujem a ze mam odpovedat na uvedenu e-mail adresu

Precitejte si co som dostala ako odpoved ....

Thanks for the mail,Am from USA, but on sea right now due to my work and am ok with the price i am sending the item to my Daughter over there in Nigeria,so i want you to calculate the shipping cost to her through post office EMS AIR MAIL .

i will be paying you through my bank so do send your bank details

Account Name :
Bank Name :
Account number :
Total cost + Shipment Cost Via Post Office

This is shipment address

NAME : Yusuf Alabi
ADDRESS: No 20 Asipe Road
CITY: Oyo Town
STATE: Oyo
ZIP CODE: 23402
COUNTRY: NIGERIA
phone Number: 2348063682173

i will be waiting for your mail today

Thanks and Regards

To co si mam o tom mysliet ? madarsky podvodnik arabskeho povodu zijuci v Nigerii ??????

zivika
3. dec 2013

@janaglos vystihla si to uplne, hlavne to, ze je PODVODNIK...uplne ho ignoruj 😉

caoli
3. dec 2013

@zivika Presne toto isté som tu už v príslušnej "nigérijskej" téme čítala. Sedí dcéra a tuším aj adresa, aspon to OYO Town určite. takže ďalší pokus. figu Maďar, aj ja si môžem zriadiť mailovú adresu trebárs pod menom Shakira Andrejevna Fekete 🙂

lilila65
3. dec 2013

@janaglos rýchlo si to vymaž, iste ti budú volať aj cudzie čísla, ktoré nedvihaj, je to všetko podvod a ide tam o velmi neslusne spinave veci, môžu ti stiahnut aj kredit, alebo môžeš dostat virus do počitača

rebellefleur
3. dec 2013

Jáj baby, už milionkrat sa o tomto hovorilo. Je to PODVOD!! Dotyčný Vám v prípade, že mu poskytnete udaje na prevod peňazí pošle falošný výpis o tom, že peniaze boli odoslané a aby ste vy poslali tovar. Samozrejme, že žiadnych penazí sa nikdy nedočkáte

linduska27
4. dec 2013

@janaglos aj mne to včera prišlo pozerala som ako puk a hľadala som tu o čo ide 🙂 hrozné takto klamať ľudí

23monika5
10. dec 2013

boýe..aj ,mne to prišlo..ty kokos....presne ten istý text len pisala to žena a ma zaujem o kočiar ôpre dceru do nigerie..ty kokos...skoro som naletele...len ľutujem že som jej dala číslo účtu....dufam že som to velmi nepo*rala... 😢 sakra

natuska87
10. dec 2013

"prekrasna" kombinacia...lepsie si to nemohla napisat....

zugo
18. dec 2013

este stale to skusa. aj mne poslal ten isty mail.hned mi to bolo podozrive tak som ho poslala niekam 🙂))

alesta
18. dec 2013

pridavam sa do klubu, tiez mi pisal, tak hladam o co ide a vidim, ze som sa nemylilia....

timurenkoza
18. dec 2013

Aj mne dnes pisal...netrebalo by napisat nejakemu adminovi?

babydaiissy
18. dec 2013

přidávám se do klubu dneska mi přišla od něho nabídka že koupí muj kočárek a za neuvěřitelnou nabídku 700eur a chci za něj 250eur přišlo mi to divne a pak koukám sem ještě že jsem ni 🙂 c nestihla odepsat

simmi80
18. dec 2013

Aj mne dnes písal🙂))

evelin213
19. dec 2013

Uz aj ja sa pridavam do partie, myslela som najprv ze si robi srandu kedze pisal v angl.a ja zijem v zahranici ze ma skusa ci co🙂

haggard_222
20. dec 2013

Tiež mi písal včera. Predávam kočík za vyše 300 eur a napísal mi že mi zaň ponúka 500 :D

ellamax
28. dec 2013

Minuly tyzden mi pisal taktiez mi napisal ze chce kupit kociar za ktory pytam 350 eur ale ze on mi da 500eur Ako nahle som mu napisala ze moj chlap je policajt viac sa neozval hajzel jeden..pardon za vyraz

janaglos
autor
28. dec 2013

ako to tu tak citam, vidim, ze je zamerany na vyssie sumy ... u mna sa jednalo tiez o kocik

hejvy
12. jan 2014

Ahoj,
do mailovych schranok mi taketo pokusy o vytiahnutie udajov chodia skoro kazdy den, ale tam je to velmi priehladne - tu, ako vidim v zopar reakciach, celkom nie... Pri prvom kontakte sa to neda celkom odhadnut, clovek je rad, ze na inzerat niekto zareagoval, ale na druhy pokus uz odpovedam iba tak ako je uvedene v nasej komunikacii vid nizsie, citat odspodu.

What the fuck do you think I am??? Go to hell! Fuck you and your daughter, too!!!!!!!!!!

______________________________________________________________
> Od: Johnnie Spainard
> Dátum: 12.01.2014 20:42
> Predmet: RE: Bazos.sk - odpoved na inzerat
>
I really do appreciate your responds ,Am From USA...I will like to offer you sum of 1500EUR plus the postage via LOCAL POST OFFICE to my daughter due to the urgency i need this item for her..i will be paying you via bank transfer direct to your account,however this is my daughter address

NAME : Yusuf Alabi
ADDRESS: No 20 Asipe Road
CITY: Oyo Town
STATE: Oyo
ZIP CODE: 23402
COUNTRY: NIGERIA
phone Number: 2348063682173

I will be waiting for your bank details so that i can make the payment immediately ..

Best regard

> To: spainard009@hotmail.com
> Subject: Re: Bazos.sk - odpoved na inzerat
> Date: Sun, 12 Jan 2014 20:20:10 +0100
>
> Hi, the price is there, 1300 EUR.
>
> ______________________________________________________________
> > Od:
> > Dátum: 11.01.2014 23:01
> > Predmet: Bazos.sk - odpoved na inzerat
> >
> How much is the price item
>
> spainard009@hotmail.com - Email bol odoslan zo serveru Bazos.sk.

nella1
21. júl 2014

@23monika5 pocuvaj a co poslal ti nejake peniaze????lebo mne sa ozval na oblek ze chce..prave vcera-....

anna1291989
9. okt 2014

Ahojte Podvoník písal aj mne pod menom Johnnie Mark.

nagyfarkas
9. jan 2015

Ahojte. Uz to nie je len Yusuf Alabi,ale aj Mark Johnnie z Ameriky,co chce zaslat kocik do Pretorie,Juznej Afriky!!! Velky pozor! Podvodnici!!! Platia cez banky formou akreditivu a potom vraj zadali zlu sumu (viac) a nech to zaplatim cez western union. A k uvolneniu akreditivu som musela polsat tracking number,cicze tovar som odoslala. Zla skusenost,ale ked mi niekto este raz bude vypisovat,ze mu je to surne,tak dam ruky prec! Prajem uspesne obchody bez podvodnikov kazdemu!

gabriela
17. mar 2015

Ahojte, sj mne sa chlapec ozval 😀

I really do appreciate your responds ,Am From USA...I will like to offer you sum of 900EUR plus the postage via LOCAL POST to my daughter due to the urgency i need this item for her..i will be paying you via bank transfer direct to your account,however this is my daughter address

Robert Schuman
C/O Eden Company 707 Commercial Avenue
Carlstadt
New Jersey 07072
USA

I will be waiting for your bank details so that i can make the payment immediately ..