Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
30. apr 2009

nie o moc...len o rok...ale ked sa nanho niekedy divam 😕
hlavne ked blbnu so sarou..ci ma 5 😝 😀

ka77ka
30. apr 2009

moj je o rok a pol strasi odo mna 🙂
noci uz ani nekomentujem..raz dobre, raz horsie...vcerajsia totalna katastrofa...ani cez den toho moc nenaspala.snad to jedneho dna skonci. 😉

efcso
30. apr 2009

no, to u nas niekedy pochybuje okolie o mojom veku... mentalne vraj stredoskolacka 😒 .

olili ma 6ks zubov. co znamena - da vydychnut? a u nas neplati, ze nocna zurka=dobry denny spanok. napr. dnes v noci bola hore a cez den spala 1hodku 20minut...

nicolmt
30. apr 2009

vsak mi im to vratime! ked pridu nadranom s diziny just ich budeme budit o siedmej rano 😝 😀 ha!

tak a teraz uz chapem preco moja mama vzdy provokativne najneskor o osmej trieskala taniermi, vysavala, prip. umyvala okno..v detskej, v zime! som musela byt za dieta.. 😝

eviku78
30. apr 2009

a co robi olili, ked sa zobudi? lebo emmka kolko krat uz ako keby par sekund spi, potom sa zase preberie a konecna. a toto sa opakuje hadam aj 100x krat, kym konecne zaspi. medzi tym sa v posteli kruti ako madar v kukurici.

ka77ka
30. apr 2009

evi..u nas to bolo dnes tiez tak...nocna zurka=denny spanok 1 a pol hodky...a vecer nie a nie zaspat zaba jedna. 😵 ...zubky mame zatial 3ks, stvrty sa snazi prerezat. 😉

nicolmt
30. apr 2009

ef nová foto 😅
co ma napada ze ja sa uz hadam mesiac snazim urobit jednu slusnu spolocnu a nic 😝

ka77ka
30. apr 2009

juj, ste tu 2 evky, tak vas musim rozlisovat.. 😀

efcso
30. apr 2009

nechodi emmka ku nam po nociach? teda, asi vtedy, ked vy mate pokoj, tak buntosi u nas, lebo detto mame my.

nicol - mna mamina nechala spat dokedy som chcela... tak ja som bola asi dobre baby...

efcso
30. apr 2009

nicol, aj ja sa snazim, ale najprv som bola deprimovana zo svojej vizaze, tak som sla ku kadernicke, potom ma trapili tie okuliare, tak som vytiahla sosovkya andes sa mi podarilo toto - ale v parku som moc nechcela modelkovat, ved uz aj tak na mna civeli, ze ci som ok, ze sa fotim sama s decom...

miriamka
1. máj 2009

Prajem krasny 1.maj 😵 ...ake je to fajn mat predlzeny vikend,aspon stihnem aj na konika mrknut 😵
Mame sa dobre...po praci chodime na fit lopty cvicit,a najnovsie maly rad na bicykli sedi takze som zacala sportovat,a kazdy den bicyklujeme...len prilbu musime este zajtra kupit 😉
Spanok stale des...prilis vela nocnych budeni,ale hadam sa to zlepsi.
A zubkov mame 6 😉

miriamka
1. máj 2009

A este k partnerom...vzdy som mala viac menej mojich rovesnikov,a teraz manzel o 1,5 mesiaca mladsi odomna,takze opat rovesnik 😉
A bordel v dome?No ked som bola na materskej,upratovala som v jednom kuse,mala som stale pocit ze nie je dost upratane...ale co som v praci som sa "vyliecila" z toho a upratujem uz riadne len v sobotu,medzi tym len take bezne upratovanie.

basika
1. máj 2009

Ahojte, dnes vyzerá znova krásny deň a teplúúúúčko...

no každý máme niečo...vy noci my papanie...

dnes ráno...som sa zarozmýšľala..koľko krát som dala Livii mlieko...a to len raz...o 00:30 a ani neviem ako a bolo ráno...no samozrejme mali sme aj horšie noci takého typu, že sa veeeľa mrvila mrnkala...ale, že by bola výslovne hore...to sme nemali...

mám 100 chutí vymazať čo som tu napísala...aby sa to nepokazilo...

miriamka
1. máj 2009

Basika...drzim palce aby vam take pekne noci ostali,a my tiez tisko dufame,ze take raz pridu 😉

eviku78
1. máj 2009

ahoj mamule. prisla som len kuk, ze kto tu strasi, ked je volno a relativne pekne pocko.
ked sa mala zobudi, supneme si vsetci obed a vyrazame na vylet do chtelnice (pocujem o tom prvy krat) 😅
nasi su tam na chate, tak ideme kuk.
tak pekny den vsetkym.

andula30
1. máj 2009

Ahojte
tak pozeram ze si volno uzivate 😉 efco nova foto 😉 tak ja sa tiez snazim o nejaku spolocnu ale ked to zbadam az mi srdco zastavi 😀 😀 efco mne by ani navsteva kadernicky nepomohla 😀 😀 ozaj baby ked som pri tej kadernicke je tu este nejaka co jej po porode tak vypadali vlasy ze teraz ked jej rastu nove tak to vidiet???ale ze fest..ja mam totiznapr.dve ofiny jednu dlhu normalne a druhu asi4 cm dlhu vyzera to dost divne, ale zas tu dlhu si nemozem dat tak vystrihat lebo ja mam celo ak Belohorcova az po chrbat 😀 😀 niezeby ma to trapilo myslim ze perfektna ofina by aj tak moju vizaz nezachranila len tak sa pytam zo zvedavosti 😉

efcso
1. máj 2009

andula - to s tym celom 😀 😀 😀 mozme dat internu sutaz, mam velku sancu umiestnit sa 😒 aj mne hrozne vypadali, ale dve ofky nemam. musi to vyzerat zaujimavo. ja som tak nad tym rozmyslala, ako hrozne take dieta narusi nas organizmus... kosti, zuby, nechty, vlasy, hormony, psychika... vynechala som nieco?

a nezabudnite sa dat pobozkat pod ceresnou, aby ste neboli majove kravy!!!!!!! (neviem, co to sice presne znamena, ale znie to hrozne, a veru nechcela by som byt 😕 )

andula30
1. máj 2009

Efco a odkial budeme merat to celo???po vrch obocia alebo koren nosa /lebo niekto ma obocie tenke a niekto ako dedo mraz 😀 /ja napr. mam len jedno druhe mi vypadava/ 😒 //si myslite ze ja ale vyzeram// tak vam este zdvihnem sebavedomie Efco tu pisala ze nam narusi napr. zuby no ja som prisla vdaka Simonkovi o dva horne predne ☹ ☹ tak som si ich dala na jesen spravit /obrusili mi 4 horne a spavili mi 2 korunky dvojzube alebo ako sa to vola no a prisli sme sem a asi po dvoch tyzdnoch sa mi jeden zlomil a odlepil cize na jednej strane mam 2 umele koly a na druhej strane dva obrudene kyptiky 😀 😀 takze to zhrnieme celo ala Belohorcova, dvojita ofina, usmev ako strasidlo jazva na brade pehy..mam pokracovat takze nabuduce ked si budete stazovat tak si to precitajte a bude vam lepsie 😀 😀 A este budem aj majova krava lebo tu siroko daleko ziadna ceresna 😀 😀

anjelok
1. máj 2009

andula, no vyzera to tak, ze si vsetkych odplasila 😀 😝
evi, v chtelnici som uz tusim raz bola..zo skoly nejaka akcia. ale kde to je, co to je, tak to uz vazne netusim 😅

anjelok
1. máj 2009

a este som chcela...je tu maaaaaaaj...nas mesiac!!!! 😵 😵 😵

eviku78
1. máj 2009

baby, tak sme doma. bolo super. bezim teraz obriadit dieta a potom sa mozno este stavim. 😉

andula, ved nie je dolezity vyzor, hlavne, ze mas dobre srdce. 😀 ale podla mna to nie je take hrozne ako pises. to ti zase neverim. 😉 clovek s takym optimizmom. 😵

eviku78
1. máj 2009

andula ty si sisi. ved som kukala tvoje foto. kocka si. 😉

efcso
1. máj 2009

andula, a co plet?a celulitida? 😀 nechces ma za najlepsiu kamosku? 😀 😀 😀

nicolmt
1. máj 2009

babyyy 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes andula vedie 😀

nicolmt
1. máj 2009

hadam chlapi hokej pozeraju (ja na to nemam nervy 😕 ), deti spia tak sup sup konovat...nie upratovat! alebo nebodaj piect!

nicolmt
1. máj 2009

anjelok tak tu musela byt dobra akcia ..v tej chtelnici 😉

nicolmt
1. máj 2009

inak fakt andula..kecas 😝 vsak som pozerala fotky a vyzeras jak simiho segra tak klííííd 😀

nicolmt
1. máj 2009

no ale k veci...ked uz trpim samomluvou 😕 🤐

dnes sme stretli kat77ku a elisku 😅 eli je uzasna, testovali spolu so sarou ihrisko (vidis katka, sme sa zabudli aj smyknut!) a eli sa rozhodla ze tam zacne sama chodit 😅

jankapo
1. máj 2009

nicol, si tu? a este dakto?

nicolmt
1. máj 2009

ja ja..