Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

slnyecko
1. máj 2009

hellou baby,ako mame?my este soplujeme,chytilo to aj mna.Inak Kubko dudluje.Normalne ze v roku sa nauci na dudel,doteraz ani za ten svet 😀

nicolmt
1. máj 2009

janííí ako sa mas? musis dake foto este pridat...nech vidime ako rastie matulo aj brusko 😀

slnyecko
1. máj 2009

veru jani,pridaj pridaj,som zvedava 😉

jankapo
1. máj 2009

jemine, my furt mame vianocnu foto...nevadi... 😅
o com ste kecali tento tyzden? narodky a narodky? torty a darceky? jaaaaj, tak ok....torty furt robila na kazdu oslavu moja mamka, a ja jej teda nemienim pokazit hrdost a radost, tak to necham na nu...a je mi jedno ako bude vyzerat, proste torta od babky je z lasky a o to ide...no ide o tu sviecku...verulkovci juniorci neviemktory tu mal taky napad ze sviecka medzi piskoty? ja kebyze ju vrazim do krajca chleba, tak ako mega tuti uspech 😀 no veru,neviem ci nespravim toto... 😉
darceky- to,co by som kupila aj bez narodiek a uz davno...len teraz to akoze dostane naraz...takze tak.

ja som vam chytila taku zvlastnu depku (akoze blbe slovo)...skor panika, ze juj, mam poslednych 20 tyzdnov, ked je moj synacik jedinacik mamkina cicina, tak ze si to ideme uzit a teda uzivame az som z toho vycerpana jak pes, vyletujeme sa, pieskoviskujeme a prirodujeme kolko vladzeme, tak nam je fajn (obcas ani nie, ale da sa prezit)
matulo je zlaty pokial ma nabity program (cela mama), domace 4 steny mu nevonaju, nochvilami je to o drzku
stale sam nechodi, bude ma tahat vsade za tu jednu ruku a vkuse, ale sam e.e. skoda, mohlo by to byt este lepsie, najma pre neho, ale zial, toto ja neposurim.

vizaz-andula-presne toto, ze dvojita ofinka!!! to aj ja mam a ja som ti doteraz nechapala,ze to co mi rastie!!! 😀 😀 matulko sa mi isty cas pri zaspavani hral s vlasmi, tak som myslela ze to tie vytrhane, to mi nenapadlo, ze to tie vypadane... 😎 si dobra,no...takze nie si v tom sama, aj mne stoji kohutik uprostred cela... 😅
celo mam ok, aj zuby zatial, aj oci (skoda, o okuliaroch snivam od ZS), ja z toho vsetkeho co ste spominali mam len nervy dake pocuchane.... 🙂

nicolmt
1. máj 2009

slnyecko no teba sa to tiez tyka! 😝 😀

anjelok
1. máj 2009

nicool 😀 ..si ma odlhalila 😝 ..my hokej nepozerame, taky akoze naco..ale chystame si mrknut muziku
🙂
baby a na zajtra vecer sa tesiiim. chceme si s muzikom urobit romanticky vecer..vecera pri svieckach, nejaky dobry film..a tak 😵
no a jasne, ze andula to na nas dnes hra 😉
slnyecko, to aka haluz 😕
tehulky tak ako sa mate? hodte nove infosky 🙂

nicolmt
1. máj 2009

ozááj ved toto...andula...ja som az teraz pochopila preco mi zacala rast nova ofina 😝 😀 😀 este ze ta mame 😉

nicolmt
1. máj 2009

anjelok...a to akoze len tak 😕 😕

jankapo
1. máj 2009

zacinaju mi byt male prve tehu gate...rastie teda doooost...no az sa muz naveceria, poprosim o foto... 🙂 sa nefotime...no uz to nie je ako s prvym ze totalka tutuli mutuli brusko...
sa mi dnes prevalilo pod rukou 😵 tak to bolo miluckeeeeee 😵 😵 😵

inak, zacinam byt na nervy z pohlavia, VSETCI do toho kecaju, ze dievcatko dievcatko dievcatko!!!tym ludom asi sibe 😠 ja fakt chcem aby bolo zdraveeee.... ☹ USG mame az 14.5....nekonecne cakanie. bojim bojim. muz musel zobrat dovolenku, tak mi lepi ze sa nieco zle dozviem a ze to neprezijem, som ho donutila, ze musi so mnou...tak tak.

leni, ja si tiez myslim, ze hokejky si mozu zbalit a ist domov, sklamali ma uz s madarmi...a dalej len traposili 😕

anjelok
1. máj 2009

nicol no normalne len tak..som vymyslela 😀
jani rada ta citam po dlhom case zase 😉

slnyecko
1. máj 2009

nicol,no uz sm nad tym aj rozmyslala ale som sa neodvazila odfotit to moje mega brusisko co vyzera ako v siedmom mesiaci 😠 😀 tak snad ked nazbieram odvahu... 😉
anjelok,tak hlasim,ze momentalne stav bez komplikacii,krpan zatial cusi v brusku,nedava o sebe vediet ale ako minule pisala jankapo viem kedy bdie a kedy buska,taka telepatia,ci akysi pocit...tlak sa unormalnil,tak poho,beriewm to magnezko.Neviem co to bolo za vykyvy.Vcera som bola na krv na tripple testy tak som napataaaa 🙂 snad to bude v poriadku.Inak nemala som kde dat maleho tak somnou u gyndosky na poradni aj na vysetreni 😀 sranda.A koncom maja velky utz uz sa tesim.Takze tak 🙂 jani a ty?

anjelok
1. máj 2009

juuuj jani tak to musis byt na nervy z toho usg ale neboooj, vsetko bude ako ma byt 😎 ..na 100% 😵

anjelok
1. máj 2009

slnyecko tak super, este nech sopliky prejdu 😉 ..a to musela byt sranda s kubkom v ordinacii 😀

nicolmt
1. máj 2009

anjelok no tak toto je potom cista provokacia 😲 😀 😀

jani neboj...my vsetci tu pozitif energy vysielame kazdy kazducky den, takze to bude OK a hotovo! a chcete vobec vediet aj pohlavie 😕

boooze ved ja si ani nespominam ze ake to bolo citim babo v brusku 😲

slnyecko
1. máj 2009

janka tiez by som bola nervna s toho ale neboj,ja verim ze to bude ok 😉
ani my uz niesme s toho taky ze tutu mutu brusko,ale ja si vecer hladkam 😵
mne nova ofina nerastie,mne asi vypada aj ta co este zostala 😠

slnyecko
1. máj 2009

anjelok,ved aj bola 😀 ale hrala sa s nim sestricka tak ok
nicol,ja zas uz si neviem predstavit ake to je kojit 😲

anjelok
1. máj 2009

nicol ved to..ja si na to tiez nejak neviem spomenut, ale zas ked som bola tehotna, tak som si zas nevedela predstavit, ake je to byt bez toho brusiska a kopancov 😅
a este nieco som vymyslela..normalne ze tuho uvazujem nad tymto.

https://www.youtube.com/watch?v=UoDi7WuNvT0


ved kto ma kazdy den vysavat? 🙄

jankapo
1. máj 2009

slnyecko! to s tym kojenim je inak dobry brutus...ja si ten pocit absolutne neviem vybavit...ja si viem vybavit porod takmet dopodrobna, fuh, ale kojenie,ze aky pocit je to, to mi je na mile vzdialene...uuuplne zvlastne toto...
co sa pohybov tyka, ja mam po malom rozidene brusne svaly a tak si citim creva, ze mam pocit ze je to skoro o tom istom... 😀
inak, ja som pred rokom mala pohyb v brusku a teraz zas...no haluz... 😎

jankapo
1. máj 2009

leni, sak ja sa toho bojim!!!! 😀 😀 😀 to je co prosim ta? a co ta sranda stoji??? 😀

eviku78
1. máj 2009

caute mamule-cikule.
tak som okupana, vlasy umyte, dieta ulozene, manzel spi, tak mozem konovat. 😀
dnes sme sa mali uzasne. emmka cely den len pochodovala, zbierala pupavy, obcas nejaku zjedla a my sme si zahrali dansku hru. keby som mohla, tak tam ostanem aj do nedele. 🙄

ale nevadi, tesim, tesim do jasnej. snad uz do vtedy budu vsetky skusku hotovo. 🙂

idem vas precitat.

eviku78
1. máj 2009

jeeej vitam tehulky. ja si z celeho tehu spominam uz iba na to pekne. 😵 uz si ani neviem predstavit ako mi bolo zle. ale tak to asi ma byt. 😉

slnyecko, inak s tym dudlikom to je dobra haluz. ale mozno kubko citi, ze sa nieco deje a toto je jeho prejav. neviem, len tak nahlas rozmyslam. ale tak v dobrom a tisko vam to tehu zavidim. neviem si sice predstavit, ze by som prave teraz bola tehu ale na to dalsie sa tesim velmi.

jankapo
1. máj 2009

no evi, ja si cim dalej tym menej viem predstavit,zeby to malo prist neskor ako prislo... 😉 niekto tam hore to teda suprovo vyriesil... 😵 mne ked povedia ze mimi je ok, tak mi je secko jedno potom uz. aj lezat budem. lebo to je docasneee...proste kazdy tehu problem raz skonci, to je na tom super. 😅

nicolmt
1. máj 2009

no ja ked raz budem vo faze ze zabudnem na prve mesiace po porode ..tak hadam aj o tehu zacnem premyslat 😕 teda ak nebudem mat dovtedy 40 😝 😀

eviku78
1. máj 2009

jani a preco by nemalo byt secko v poradku. bude a basta. 😉 a jaska, ze deti pridu vzdy v tom najlepsom case. aj to nase bude vediet kedy ma prist a nebude sa ma pytat. 😵

nicol a co ste mali za problemy? ja som prve mesiace ani nevedela, ze mam dieta. 😀

anjelok
1. máj 2009

jani, co sa bojis? 😅 ..to bude moj najlepsi kamos!! co bude vysavat za mna 😝 😀
no u nas to stoji dost, ale na e-bay uz juraj studoval a nasiel cca v cene drahsieho normalneho vysavaca. takze silno uvazujem, ale musim este premysliet..

jankapo
1. máj 2009

nicol, teeda, ked som ja zabudla, tak aj ty zabudnes... 😉 my sme dva mesiace nespali niiic cez den, revali, grcali, srackovali, jooooj mama mia... 😝

anjelok
1. máj 2009

nicol ja presne tak isto 😒 ..ale nielen prve mesiace, ale aj ten kusok pred porodom a porod 😖

slnyecko
1. máj 2009

jooj,ale aka je to dobra vec taky dudlicek,z maleho nervaka sa stal kludas,asi to potreboval,ja som rada celkom,sak do puberty ho mat nebude hadam.
janka,tak to je sila,ja ze to len ja som taka sisi ze som zabudla na to 😅 a ja podobne,som rada ze to prislo teraz,si teraz uzivam tie udivene ksichty a otazky ty si tehotna?uz? 😀
no nic idem si lahnut,bohvie aka bude noc,paa

nicolmt
1. máj 2009

jani tak to sa da zabudnut 😲
ano, 3 mesiace ziaden denny spanok, bud revala ale sa kojila (kazde 2 hodiny po 40 minut!) inu fazu sme nemali..a potom sa vsetci cudovali ze mi dieta prespi celu noc (od ca 6tyzdnov)..bodaj by nie..ked cez den len vrieskala a nespala..mna to teda utahala dost 😝

jankapo
1. máj 2009

udivene ksichty? 😅 he, to mi nevadi...ale kazdy ze, preeebohaaa...sa zblaznis!!! 😠 to ma vie riadne nas...at
akoze povzbudzujuce...nie zeby ma trebalo povzbudit (vidina 30tky s dvoma deckami v skolke je idealnym povzbudenim), no ale vytaca mato aj tak...