Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
1. máj 2009

jo a okrem toho zapal obliciek..atb..potom zapal prsnika...atb..a pod 😝 😎 never ever

jankapo
1. máj 2009

jaj, tak aspon u mna ziadne choroby...fuj...to by bolo teda... 😖 no thank you...
tak chapem potom...

eviku78
1. máj 2009

hmm nicol, tak to ste mali tazke ale zvladli ste. mne od takych 2 mesiacov tiez cez den nespala viac ako po 30 minut. ale aj to sa potom zmenilo.

nicolmt
1. máj 2009

no a preco by si sa mala zblaznit 😕 vsak a ti co maju dvojicky, im tiez hovoria ze sa zblaznia?? 😲 a to ze to maju kuuuuuuuuuuus horsie 😎
ja vediet co viem, a odzit co mam, tak rodim v 24ke..to by som mala tiez v 30tke deti relativne z krku a pohodaaaa 😎

nicolmt
1. máj 2009

no zaciatok sme si so sarou ods.ali paradne 😝 no ale preto je teraz taka uzasna ze mi to chce vratit..anjelik moj 😅
vsak vela kamosiek zavidi..ze sama sa odstavila...prespi noc..sama zaspava v postielke...sama spava v noci v detskej 😲 😲 no ale ved vracia co pozicala 😀

katuskapd
1. máj 2009

ahojte
tak konecne mame horny zubok, uz 3 a aj 4 uz vidiet 😀
jani hlavu hore a nepocuvaj, bude dobre 😀

jankapo
1. máj 2009

foto updatnute... 🙂

no nicol, ci dvojicky, ci toto, jak rada vravim "the same shit" 😀 to by bolo na diskusiu, poviem v decembri ci radsej dvojicky ci toto
inak, netusila som ze sara je AZ TAK dokonala... 😉
kati, gratulujeme k zubkom 🙂

eviku78
1. máj 2009

janiii, supis brusko. na to, ze si v 19tt. ja som take mala mozno v 25tt 😉

jankapo
1. máj 2009

evi, ved teraz pozerame ze aj jaaa!!! 😀 😀 😀

eviku78
1. máj 2009

jani, pridala som moje brusko v 32tt https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀 😀

eviku78
1. máj 2009

ja sa inak uz tesim, ze pri druhom tehu bude to brusko uz tak skorej vidiet. ja som sa uz nevedela dockat. mna sa kazdy koncom aprila pytal, ci naozaj v maji rodim. 😀

eviku78
1. máj 2009

a na tebe sa mi paci, ze si taka stihlucka ostala a len to brusko sa ti puci. mne to islo do krizov a do pasa, cize som vyzerala, ze som total pribrata a brusko poriadne nikde.

jankapo
1. máj 2009

evi, no co dodat... 😀
mna sa prezmenu pytaju, ci ozaj len jedno cakame... 😕

jankapo
1. máj 2009

babule, idem spat...

eviku78
1. máj 2009

bru kocky. idem aj ja, rano vstavam do skoly a kto vie aka bude noc. 😠

andula30
2. máj 2009

bree ranko
taaakze bruska aj zavidim aj nie ked si spomeniem na tehotenstvo a prve mesiace Simiho.ale ked vidim tie bruska tak taka nostalgia ma prepadne ze by som sa hadam aj nahovorit dala 😉 Ofinka ma tesi ze nie som jedina 😀 inac aj moja sestra ju ma, ale ona ma taku len akoze ale ja mam tuto novu hustejsiu ako tu dlhu, ale na druhej strane sa mozem vlastne tesit ze mi rastu nove vlasy 😀 😀 A s tou vizazou jasne ze blafujem ofina dorastie, vlasy zafarbime zuby dame opravit a uz sa ma deti nebudu bat 😀 😀

andula30
2. máj 2009

jaj a este so zabudla jazvana brade, ale stou asi nic, ale mam s nou jednu prihodu ze dovi dopi..
raz som isla busom a sadla si ku mne jedna..a ta sa na mna zadivala a hovori jeeej a ty to mas jazvu na brade a ja som si vzdy myslela ze to ti sliny tecu......na toto ani neviem akeho smajlika mam dat 😀
A este ze vyzeram ako Simiho starsia sestra tak vyskou urcite/nížka 158 cm/ zrohna nedavno muz hovori malemu, ze SIminko pred rokom si bol v maminom brusku a teraz si jej po brusko... 😀 😀

andula30
2. máj 2009

A inac sa mi celu noc snivalo ze sa napchavam tortou tak teda si nejaku upeciem http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8739 toto som sa rozhodla ze ked tortu tak nejaku hnusne sladku tak dufam ze bude dobra

verulka
2. máj 2009

cafte,
ja mierne nestiham 😀
jani, nestresuj sa...babo je ok, som si tym total ista...i ked pohlavim som si uz az tak neni...
hold ludia su pridrbkani a budu kecat vzdy a do vsetkeho 😀
eviku, ze ake mini brusko...to ja ani nespominam..fakt si uzivam, ze si vidim na nohy 😀
jo a moje zelene vlasy su ostrihane, uz mam iba jasnu blond a konce jemne popolave, tak som kocka 😎 😀
vcera bol super den, boli sme 1detni rodicia, tak paradicka..vecer som bola v meste, dosla som o 2 😎 ani kocovinu nemam 😀 ...vstala som o 6,45, akoze super ma nechali, kedze krpko vstana kusok pred 6tou...ideme na zahradu, tak sa tesiiim
jo a uz je to iste- baby ZV a okolie...7.5 opustame BA a trielive na 3dni do ZV 😀

jankapo
2. máj 2009

leni, no super multifunkcne zariadenie- pomoc aj zabava... 😀 a mozes konikovat... 😉 len co som citala komentare, tak 3 zo 4 sa to kazi...no a viem si predstavit ako sa zatvari opravar ked mu to donesies nech sa na to pozrie... 😉 😅 😝

verul, som zvedava kedy zatrielite do KE...skoda ze slavime narodky, asi by som neodolala takej nabidke a vytrielila aj ja do tych koncin... 😅

do mesta uz aj ja chcem iiiiist...joooj....nech uz mam tu 30tku... 😎 😀

anjelok
2. máj 2009

jani to musim este checknut, ja som este nemala cas moc to studovat, to len juraj co mi ukazal rano videjka, tak som sa zasmiala a chcela sa s vami podelit 😀
ale sused to ma, tak musim povyzvedat. lebo s tymi chumacmi kazdy den zvadzam psychicky boj 😅
a ja chcem ist tiez voooon..jani, len ja nechcem mat UZ 30-ku, ja chcem dokojit 😝
verul a super, ze uz si kocka 😉
inak u nas dnes pocko nic moc, tak neviem ani, co podnikneme 😒 ..muzik je teraz s malou vonku a ja zehlim. este nase dozehlit, mala uz to ma pekne nakopkovane v skrini 😵

ka77ka
2. máj 2009

ahojte zienocky. 🙂

som na navsteve v MT, tak som tu len na skok. 🙂 vcera sme sa stretli s Nicol a jej Sarinkou...poviem vam, oproti eliske total kludne dieta to je 😉 teda aspon pred nami bola.Eli sa zas predviedla..proste je to zivel. 😀 fotky zo stretka poridam, ked budeme doma....inak, som fakt rada kocky, ze som vas spoznala. 🙂 🙂 🙂

jankapo...neboj moja, babetko je urcite zdravuckee.a na pohlavi fkt nezalezi.

ostatok docitam neskor, idem sa venovat rodinke. 🙂 a pekny zvysok dna vam prajeme. 🙂

nicolmt
2. máj 2009

ka77ka no ved sara vzdy pred verejnostou hra formu 😝 😀 a potom mi nikdo neveri ze sa doma o zem hadze 😠 no aj my sme radi ze sme vas spoznali...uz poznam az jednu z vas osobne 😅 tesim sa na fotky...

ahááá takze znacim termin okolo 8.5. ZV 😕 to ide byt aj dake volno, ze? musim calnut kamoske..a dojdem vas osobne spoznat hadam..efco aj verul naraz..waw 😅 efco a budes mat pri tych big oslavach vobec daky free time 😕

slnyecko
2. máj 2009

anjelok,to je desive.... 😕 To kebyze sa mi nieco stane a umriem,tak ma to povysava a nikto nikdy nezisti co sa somnou stalo 😨 😅 😀
A este k tym bruskam,ked na to pride rec tak vsetci vytukany ze ty si tehotna?pritom brusko trci riadne tak neviem co si myslia asi ze som tak pribrala alebo co 😎

andula30
2. máj 2009

slnyecko fuckuj vsetkych a spytaj sa preco vyzeram??? 😀 Ja ked som prisla z porodnice tak nasa blba suseda sa ma spytala a tebe co jedno decko este v bruchu zabudli????

andula30
2. máj 2009

anjelok je cudo, ale mne by sa viac ako hento pacilo mat doma Vierku 😉 ,len aby muz o nej nesnival 😀 😀

basika
2. máj 2009

Ahojte

andula - no na tých slinách som sa skutočne nahlas zasmiala....

brušká - noo ja neviem, ale tiež si pripadám ako úchylná, keď vidím tehotnú ženu, sa čumíííím na ňu..nechápem prečo, či preto, že si sama chcem spomenúť na svoje pocity....ale ja mám nakamerované..ako sa mi Lívia hmíri v bruchu...rôzne vypúčance brucha..rada si to pustím...

jani -všetko bude OK a tak ako má byť...

no ja neviem počasie je zradné.. fúka riadne..aj včerá aj dnes..ale dnes som už toho veeľa stila. Skleníku už papriky paradajky zasadené, už len čakať kedy budú rodiť..., lebo ja tak ľahko nebudem..

slnyecko
2. máj 2009

andula,no comment 😝 😅
pocasie je veru vseliake,pozeram cez okno ze paradicka slnko svieti ale vonku fuka brr vietor 😒
no vcera sme boli vonku a svokrovci maju kozu tak sa pasla na lucke a maly tak smelo za nou vykrocil a ona ho zvalila na zem 😀 este ze nema rohy.to bolo placuuuu 😅

anjelok
2. máj 2009

andula 😀 ..tak dik..aj ked ja uz davno hovorim, ze som čudna 😀 (som musela dat aj s makcenom, aby si to niekto zle nevysvetlil 😉 )
slnyecko 😀
co sa tyka pocasia, tak natalka mala oblecene body s dlhym rukavom, mikinu a budnu + pancusky a dosla domov total ladova..takze vyuzijem to, ze nie je pekne a poobede asi zajdeme konecne do ikea a kiky kupit nejake tie zabezpecovacie veci. nechce sa mi moc po obchodoch, ale aj tak to uz dlllho odkladam a treba to.