Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

mirka20
autor
12. máj 2009

dobre ranko 🙂
aj my sa pridavame s blahozelanim pre dnesnych oslavencov a zelame vela stastia a co najmenej neprijemnych zazitkov pri spoznavani a objavovani noveho 😵
a gratulujeme aj tehulkam 🙂
my sme dnes potiahli spanok do 8.30. som zirala, ale asi mi rebeka chcela dopriat oddych, aby som bola cula na vecer, kedze dnes oslavujeme s manzelom 2.vyrocie svadby 😅

moni1412
12. máj 2009

Maximkovi vsetko najlepsie k tomu prvemu rociku 😵 hlavne zdravicka vela, veeeeeela 🙂 😉

barny
12. máj 2009

vsetko naj oslavencom, nech preziju kraaaasne prve narodeniny 😉

ninka123
12. máj 2009

Ahojte, dakujeme za gratulacie, dufam, ze to bude vsetko v poriadku, kedze sme este len na zaciatku 😅 Ved ako pisala vcera Jankapo, su kocky, ktore to maju aj skor za sebou.. Ved uvidime 😵
Inak pekny dnik a vsetko naj vsetkym oslavencom, Lula dnes bola rano nejaka ospala, predpokladam, ze z tohoto pocasia 😒

ka77ka
12. máj 2009

Maximkovi prajeme aj my vsetko najlepsie k 1.rociku. 🙂

Miska...my v tej tabulke ani nie sme ☹ ..ale v tom case som este nepoznala MK. 😉
mirka..aj vam prajem vsetko najlepsie k 2. vyrociu svadby. 🙂

basika
12. máj 2009

misi - dík za tabuľku...a ja tam s Livkou nie som... ☹

jankapo
12. máj 2009

ahoj kocice opice

Ninka, dvojnasobna gratulacia, budem stale na teba mysliet ked sa mi bude chciet stazovat... 😀

Uz Miska pisala jak nam bolo vcera fajne... 😵 Hej, utekala som s malym ze sup do auta, nech rychlo zaspi a PRD. On si kecal s Aventkou. Ma skoro porazilo. 😠 Si to Marek zlizol, jakeby on za to mohol, ze mi maly cely den kafre do planov. 🤐 Este do toho tie chlapske poznamky, co ma vytacaju, a poslala som ich preeec dalekoooo odo mna. 😝 Sa vratili o siedmej s usmevom.On proste vcera nespal.Tak som ho dnes tyrala do 11tej,ze ked jeden spanok, tak jeden spanok. 😉

Vsetkym co som ich zanedbala, tak BLAHOZELAAAM k prvemu rocku,ze to so svojimi maminkami v zdravi zvladli, nech ich stale lubia viac a viac. 🙂

No a Mirka, vam k vyrociu. Pozeram ze Rebeka je z deti "do roka proroka" 😀 Pekneeee.

basika
12. máj 2009

jankapo - chlapské poznámky typu: Čo si neurobila doobeda nákup? Pri mojej požiadavke aby bol s Líviou, lebo chcem ísť na nákup, ale nie náku 5 rožkov a saláma, ale väčší nákup, nápoje, mlieko...a ostatné...Som rozmýšala, že mu napíšem za A4 raz čo ma nakúpiť a nabalím mu Líviu...čo mi povie keď sa vráti

basika
12. máj 2009

ešte poznámka k predošlému príspevku...: nehovoriac o tom, že musím pendlovať medzi obchodmi... Lidl, jednota a iné menšie..

mirka20
autor
12. máj 2009

basika, to pendlovanie s kocikom po obchodoch poznam 😝 a najhorsie je, ked malej je uz dlho a v kociku vystraja a rada pri pokladni 😖
jankapo, presne - do roka proroka. dokonca sme mali termin na dnes 12.5., ale mala si to rozmyslela uz 9.5. 🙂
dakujem za gratulacie 😵

ka77ka
12. máj 2009

aj ja som mala Terezku skoro rok po svadbe....brali sme sa 13.jula a mala sa narodila o rok 8.jula. 🙂

misanik
12. máj 2009

Jani, nespal ??? no vidis, mali sme ich supnut d toho piesku, aspon by tej mojej fajnovke ukazal ake to je fajne 😀
basika, katka, no ta tabulka bola robena ked sme tehulkovlai a rodili. Kocky, trosicka ma toto...hmmm, ved mame aj tabulky kde davame miery kazdeho 1/4 roka a aj tam je datum porodu. No, niekto si tu da robotu s tabulkami a vidim, ze vy ich asi ani nepozerate 😠

ka77ka
12. máj 2009

miska....ved ja nie preto 🙂 ja len, ze tam nie sme...co sa tyka datumov, ja nemusim ani do tabulky kukat, datumy si pametam. 😎 .

ka77ka
12. máj 2009

my dnes ani vonku nejdeme...u nas strasne fuka, taky studeny vietor...a eliska ma stale sople a kasel, tak radsej dnes nejdem riskovat. 😉

misanik
12. máj 2009

kati, ved preto 😉
no my sme este neboli, ja chodim teraz na popoludnajsi spanok a ostavam do vcera ked je ok pocko. Tu tiez velmi fuci a je zatahane, dala som ho spat doma, ak by sa vycasilo vybehneme ked sa zobudi, tiez som nechcela aby spal v tom vetre

ka77ka
12. máj 2009

a norko ti doma spava v postielke?...lebo eliska v postielke len v noci, cez den vyspi len v kociku...som zvedava, ako ju idem naucit na postielku. 😉

misanik
12. máj 2009

kati, on dopoludnia spi v postielke, ale to ho uspavam na cicke. Kedze vsak uz som zaviedla system, ze o tej 10-tej dopoludnia sa mliekarne zatvoria a otvaraju sa az vecer okolo 20-tej, tak uz v postielke eee... neviem ho uspat bez kojenia. Ja ho dam do kocika, staci ho tak 5 min. povozit po nasej predsieni a strcim ho aj s kocikom do spalne k otvorenemu oknu. Na toto som prisla pred 2 tyzdnami ked ochorel. Do teraz som bola presvedcena, ze by spal len vonku v iducom kociku a vidis 😉

lucka0122
12. máj 2009

ahojte tak dnes mame 1 rocik ale ako vidim tak nikto mi ani nenapise ked sem ozaj malo chodim.....no co uz vsetkym vsetko naj k 1 rociku

ka77ka
12. máj 2009

tak to mne eliska stale takto spava...bud vo dvore, a ked je mrzko, tak doma v chodbicke...ale musi byt v kociku.cez den nemam sancu uspat ju v postielke.staci ze ju dam do kocika, trosku pohojdam a ona spi...
a kojim tiez uz len vecer, ked je prechorena, dam jej aj cez den, ale inak len vecer...uz som aj rozmyslala, ze ju odstavim, ale este cez leto vydrzim, a na jesen budeme trenovat odstavovanie. 😀
a inak je to velka vyhoda, ked dieta spi aj v odstavenom kociku...ja si to neviem ani predstavit, ze by som s nou musela 2 hodky prechadzat po dedine...takto ked spi, ja si porobim kopec inych veci. 😉

ka77ka
12. máj 2009

lucka....patkovi prajeme vseeetko len to najlepsie, nech vam robi len radost. 🙂 ..a musis chodievat castejsie. 🙂

misanik
12. máj 2009

kati veru, no ja som fakt netusila,z e by spal v stojacom kociku 😀
luci, patkovi gratulujeme a veeela zdravicka hlavne 😉

ka77ka
12. máj 2009

miska...vsetko treba vyskusat. 🙂 ja som ani pri terezke nemala problem so spanim v stojacom kociku. 😉

zuzkazrzka
12. máj 2009

Ahojte, ja Vas teraz velmi nestiham. Predsvadobne pripravy, maly, nejaka trosku robota mi zaberaju vsetok cas. No a este aj dve oslavy maleho narodiek.V KE aj tu na Dedinkach. Pridam fotky. Sme ok, len vcera maly zacal soplit. Ma skoro porazilo, bud tyzden v piatok mame svadbu, hadam bude do vtedy ok. Pojdem k lekarke vo stvrtok ked prideme do KE. Teraz este nema teplotu len sople, tak tahame a tahame.

Gratulujem vsetkym oslavencom, co mali rok a budu matked nestihnem 🙂

klba
12. máj 2009

Dnesnym oslavencom Patrikovi 😵 a Maximkovi 😵 zelame k prvemu rociku VSETKO NAJ!!! 🙂 🙂 🙂

lucka0122
12. máj 2009

dakujeme velmi pekne..... 🙂

klba
12. máj 2009

xs rjj cvxjnvhedjm hbghte, kfjnk ôy - a toto je blahozelanie dnesnym oslavencom od simonka. 😉 😀

zuzkazrzka
12. máj 2009

pridala som zopar fotiek tak ak chcete kuk https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

janca704
12. máj 2009

Ahojte, ja len na skok zablahozelat

MAXIMKOVI a ADAMKOVI vsetko vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 Hlavne zdraviiiicko 😉

Vecer pocitam, idem sa venovat, sme choriiiii az hroza ☹

janca704
12. máj 2009

Ze Adamkovi 😅 , Patka som myslelaaa 😕 😀 😀

katuskapd
12. máj 2009

ninka tiez gratulujem k tehulkovaniu a ospravedlnujem sa za neverenie informacii v pase, lebo raz sa uz stalo , uz neviem koho muzik bol vtipalek a tiez papisal do pasu ze cakaju dvojicky , co pravda nebola 😅

lucka precitaj si predoslu stranu ja som gratulovala patkovi

my cakame tatinka bol na sluzobke, tak uz celkom tesime