Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

katuskapd
12. máj 2009

skocilo na novu stranu , tak stranu este predtym 😉

enajka
12. máj 2009

vsetko naj oslavencom 😀 😀
ninka gratulujem a zelam nech to uspesne zvladnete 😉
janca joj choroby prec blizi sa stretko 😵 😵
mirka poriadne oslavte vyrocie dnes sme mali piknik u kats bolo uzasne vecer pridam foto 😵 😵 😵

anjelok
12. máj 2009

ahojtee,
ano bolo fajn ..normalne som ani nevedela, ze mam dieta 😎 ..sa kraasne vyhrali vonku na dvore s hrackami. aj ked nejake bitky boli (o varesku najvacsie 😀 ),ale to patri k tomu 😉
a fuj som sa prejedla..pizza so slaninkou a encianom a katkine uzasne mafinky 😝 mnaaam 😝
ninka blahozelaaam, ja som tiez najprv neverila, tak drzim moc moc palceky 😵
oslavencom vsetko naj naj 🙂
zuzka krasne fotky.
romi, ja som cervenu manducu len teraz kupila, prala som zatial len zelenu, co som mala pozicanu z pozicovne. a nezafarbilo to, ale ja som to prala v lovele colour. inak dik za upozornenie, operiem v nejakom prasku, co fixuje farby.
jani, nech ste cim skor zdravi 😒 ..nas zajtra caka ta alergologia, tak som zvedava. lebo dnes mala oci cervene ako angorak. nechapem z coho 😒

jankapo
12. máj 2009

ja len ze sme sa prepadavali...
stretko s pizzou zavidim... 😉
leni, drzim palce na alergo, budete hned vediet vysledky?
mna dnes pobolieva brusko, tak sa snazim polihovat... 😝 cim viac oddychujem, tym som unavenejsia... 😝

anjelok
12. máj 2009

juuj jani len pekne lezkaj a oddychuj 😉
a ten alerg. neviem, asi nie. neviem, ci jej budu robit nejake testy ci co, alebo pozakazuje polovicu jedal co nemoze jest a bude vybavene 😝

nicolmt
12. máj 2009

sakra, teraz si mam akoze ist robit pizzu..mi tu chute robite 😝 😀
leni drzim palce zajtra ..a jani odyyyych..ozaj ako dopadol dnesny jeden spanok? 😕 sara uz so mnou par krat takto vykyvala ale ked som chcela ja tak nic 😒

jankapo
12. máj 2009

nicol, super to dopadlo...som ho tahala do 11tej, a on potom tahal takmer do 2hej! 😵 😵 😵 a o pol osmej bol tvrdyy
mal krizu o piatej ale zvladlo sa nejako... 🙂 ale nic nevravim, asi nie vzdy budem mat sil rano natahovat sa s nim...a vecer zas...neni to sranda 😝 vecer uz pomoze marek,len rana su dlheee...a obcas sa mne chce spat uz o pol desiatej... 😅
leni, no s tym jedlom ide len o pokus omyl...mala som spoluziacku, co par rokov fungovala bezlepkovo a potom ze sorry...omyl, kludne jedzte rozky, nic vam nebude... 😠 jej mama skoro osivela kym za komacov zohnala cokolvek bezlepkove... 🤐

efcso
12. máj 2009

ahojte!

oslavemcom - alles gute!!!!

jani, uz vidim, ze zajtra pecies pizzu 😀 ale hlavne oddychuj, ved nemas nic ine na robote 😀 😀 😀

my sme rano vstali o 8.50 😵 😵 😵 , ale vynahradila mi to 45 minutovym spankom cez den, takze nic moc. okrem toho mala aj vcera aj dnes zvysenu teplotu takto na vecer, slinta, sopliky tecuuuuu, prehana ju jedna radost... tak hadam zuby. ak bude este dva dni pokracovat, pojdem k dokine.

leni, dufam, ze alergiu ziadnu nezistia!

janca704
12. máj 2009

Ahojte, no KATMI s NINKOU boli uzasneeee 😵 😵 😵 Katmi aka kocka 😉

Dakujem za podporu, vychytali sme snad vsetko, este aj ocka ma zapalene 😢 Ale dnes bol uz veselsi, tak snad to ide dobrou cestou.

JANI, len polihuj 😉 A si inak akcna zena 😝 😀

ROMI, ja som mdc prala, ale my mame prirodnu, takze neporadim. NO ak by sme mali cervenu, tiez ma nenapadne, ze by to mohlo pustat, za taku cenu 😠

jankapo
12. máj 2009

efcso, peciem hocico, ale pizzu si doprajem z inej pece.... 😉 proste origos je origos... 😵 ale fakt brutal dobru pizzu podomacky som jedla u verulkovcov...tajomstvo vyroby si ponechali, takze ostava mi len sa rozmaznat a objednat si ju...skoda, ze je jaksi doma furt navarene...mala by som sa zacat flakat.... 😀
som pochopila, ze ked si matus vezme olili, robi ranajky...chudak chlapec... 😒

anjelok
12. máj 2009

no ma nenapadlo, ze tu tehulkam pizzou chute narobim..aj netehulkam, ze nicol 😅 ale fakt bola super, az na to, ze mi z nej bolo zle, lebo ja na slaninku teda nie som moc zvyknuta. a to som planovala, ze si budem v jasnej slaninku opekat 😝 😀
ja som uz tiez skusala jeden denny spanok, ale zle. ona este doobeda potrebuje. zajtra doobeda spat nebude kvoli lekarovi, tak som zvedava, ako to zvladneme.

nicolmt
12. máj 2009

efco ze 8.50 😲 u nas dnes 5.20 😝 ale som si spomenula na misku a pohoda 🤐 😎
a dala som si rozok...pizzu nemame 😠

eviku78
12. máj 2009

ahoj mamule.
v prvom rade vsetko naj oslavencom maximkovi a patrikovi. emmusik posiela jednu tu svoju filmovu oslintanu.
😀
jani, davidkovi skore uzdravenie a janipo len pekne oddychuj. este sa nalietas pri dvoch svistoch.

evi a olili prajem tiez nech je lespie. u nas podobne. idu obe horne dvojy, tak niekedy tecie z kadzeho otvoru. sliny, sple, slzy. 😠 a vcera kakala hadam 6x.

leni, drzim palce na alergologii a hlavne nech sa vam ani ta celiakia nepotvrdi. anemia nie je nic hrozne, to sa zvladne. nataly sa este vyda. 🙂

a mame dne jeden super zazitok z obuvi (konecne mame sandalky, 21tky 😲, tak dufam, ze emmusik sa s takymi nohami vyda 😀 ) emmka tam balila jedneho 10 rocneho chalaňa. normalne sa na neho rehotala, tlieskala mu, robila varila mysicka a ine opicky. a typek jej hovori, ze bohuzial mala ja som zadany. skoro som "stala" magi kocky. 😀 😀 😀

nicolmt
12. máj 2009

no vidis leni 😝 😀
u nas, ako som spominala..sara ma dni ked neplanovane da jeden spanok-samozrejme ked netreba 😒 ,a ked ja potrebujem tak ani bohovi 😝
a ja slaninu moooozem 😅

eviku78
12. máj 2009

a inak haluz, moje dieta sa pyta na nocnik. stale ked potrebuje cikat alebo kakat tak povie eeee. dam na nocnik a hotovo. zabera to 8 z 10 pripadov. lebo obcas to povie aj ked hoci kto povie slovo bilika (rozumej u nas nocnik) alebo ked biliku vidi. aj dnes uz bola okupana a lezala na posteli hola a zacala robik eee. hovorim si, ze to nas uz urcite sali, ved pred kupanim cikala. a moja mamina utekala pre biliku a emmka sa vycikala a pohoda. jasne, ze da aj do plienky ale vo vacsine pripadov sa uz pyta. 😵

nicolmt
12. máj 2009

no evi 😀 😀 takze emusik na strasich a zadanych 😝
anjelok a eviku ma pravdu..a aj s anemiou sa da vydat, neboj...som priklad 😀

andula30
12. máj 2009

Ahojte
oslavencom aj duotehulke vsetko naj naj naj

eviku78
12. máj 2009

kocky a myslite, ze uz mozem dat ochuteny jogurt alebo sladku activiu?

andula30
12. máj 2009

eviku ja davam ochuteny aj neochuteny

jankapo
12. máj 2009

evi, ja davam aj aj...ale len sabi alebo zvolen...actviia je moc riedka, nepaci sa mi...a zo zvolena mam pocit ze mi grcne...asi mu je moc tazky, neviem...skumam teraz ci bude aj zo sabi...ked nie tak aj zvolen nechame tak a ostaneme pri sabi

andula30
12. máj 2009

ja som mu Sabi nedavala ved je to pre boha jeho sesternica 😀 a zvolen tu u nas v obchde neviem preco nemali 😀 /preskocte ma to mi len tak sije ako reakcia na janku 😀 😀 jani sorac/

jankapo
12. máj 2009

andula, tak sa stazuj!!!! 😀
inak si v poho 😉 😀

eviku78
12. máj 2009

aj ja davam len zvolensky alebo sabi. sabi neviem tak casto zohnat. ale dala som uz aj activiu. a ake prichute davate?

andula 😀 😀

efcso
12. máj 2009

ja len zvolen! jani, aj olili je zvolen, tak dufam, ze matu nehodi nejaku sablu z nej... to by bol vazny problem v manzelstve 😒

evi 😀 😀 😀 emusik aka odhodlana! ze varila mysicka na 10 rocneho!!! ved ju nauc nieco pre starsich!!! a ze eeee? ta je uz aj cistotna!!! klobuk dole 🙂

a joguert teda len biely. zvolen. ze.

anjelok
12. máj 2009

evi to muselo byt podarene v tom obchode 😀 ..a sikovnica je emusik s tym nocnickom. inak aj natalka uz robi varila mysicka, ale neviem odkial to vie, lebo som ju to neucila 😕
andula 😀
nicol ved aj ja som anemicka (kvoli tomu pravidelne na hematologiu chodim) a este aj s celiakiou a vydala som sa 😉

andula30
12. máj 2009

svacla som fotky komu sa chce zakukat nech kuka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jankapo
12. máj 2009

no matu negrca moc, vyzera to jak hnus pluvanec... 🤐 ale naucim ho ze v manzelstve musi preglgat, neboj nic...
aj ty nauc Olili, hej?

😀

andula30
12. máj 2009

a inac Simi nadalej ignoruje moje pokusy ho nieco naucit 😀 😀 on si stale robi len to co sa nauci sam

kety80
12. máj 2009

ahojte oslavencom prajeme vsetko naj hlavne zdravicko evi kedy si zacala dávat malu na nočník ja som maleho davala od 8 mesiaca zatial sa nepýta iba na kakanie
ja davam len priely jogurt activiu

efcso
12. máj 2009

jasne, ze naucim! a uz vie vencit psa, takze to matu nebude musiet... a aj stipce vie rozobrat. no a fantasticky vsetko uprace (do chessynho pelechu). takze je to gazdinka na pohladanie. je fakt, ze varila mysicka ju nenadchlo. a uz ani pa nedava. pusu uz neposle. ale hadam sa este nieco dolezite nauci. 😖