Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
13. máj 2009

misi, super, ze noruso vsetko ok. a odstavi, ked sama uznas za vhodne.
ja som dnes zase dala pokus s UM. rano som jej do UM nedrobila rohlik, tak to ako tak spapala. a vecer som jej chcela ponuknut miesto kojenia. no to ste mali vidiet. ani ochutnat nechcela. 😠
mam doma hami, tak teda mozno skusim este ten sunar, ale to je podla mna jedno. ked bude po skuskach a tatik bude ma menej roboty, tak skusim ju vecer nenakojit a uspat bez toho. uvidime.

a nasho tatina by sme tiez za nic na svete nevymenili. je uzasne ako sa dokaze o emmku postarat a ja aka som kludna, ked je s nou a ja som prec.

janca704
13. máj 2009

OZaj, LENI, aj my sme vcera treskli z postele a tiez strazil ocino 😀 Na cele ma cervenobordovu hrcu 😝 Ale on sa v priebehu dna treskne do hlavky viackrat, vacsinou bez povsimnutia (jeho, ja cakam, ci bude plac), snad to nezanecha nasledky 😅

anjelok
13. máj 2009

jeeeej prave mi prisla mms, spoluziacka zo zs prave porodila synceka 😵

janca704
13. máj 2009

EVI, takze davas HAMI? Si to chutnala, to je iny grc 😝

misanik
13. máj 2009

bsika presne, ved ta moja hlava nespokojna uz mala kadejake scenare, uz som si aj hovorila, ze mozno kvoli tomu skuleniu nechodi, ze snad zle vidi. Uz som aj riesila, ze to, ze ho telka nezaujima ci neznamena, ze zle vidi, jo kocky, keby ste len polovicu haluzi nad cim ja dumam obcas vedeli 😀 kazdopadne, nebudem aspon nad tymi ockami uz meditovat tolko 😀
Norko si flasku drzal kym ju nerozbil. teraz tu so slamkou drzim ja, lebo tu si nesmie prevracat, ale neviem, ci sa nevratim k flaske klasickej, lebo tak pil tusim viac.
Ozaj som nenapisala k tej lekarke pointu, odstavit a davat UM 2 krat denne minimalne, toto ma dorazilo! tiez som nenapisala najdolezitejsie.
Inak pred spanim mal uz teplotku 37,9, dala som radej cipok, neviem ci ho amm budit a kontrolovat, moje male uboziatko

basika
13. máj 2009

Leni - tak na záver dňa pozitívna správa...poteší

anjelok
13. máj 2009

jani ona si tiez sem tam buchne hlavinu, ale toto bolo doooost velky plac. tiez niekedy ani nemukne. minule tiez padla z postele a ani neplakala. takze teraz to bolo bud dost blbe, alebo bola uz strasne unavena a preto viac plakala. ved uvidime rano. ale urcite budu nasi drobci ok 😉
evi, ved nemusi ho pit, skus jej z toho spravit napr. vecer kasu. ze nedas mliecnu (ked je moc sladka), ale tu nemliecnu s UM 😉 a takto ako si pisala, s roztekom, alebo jej urob taky puding, ze do toho zamiesas napr. zlaty klas, alebo maizenu. neviem, to ma len tak napada.

andula30
13. máj 2009

leni aspon niekoho 😉 a k vekovemu rozidelu sa aj napriek vasmu hnevu vyjadrim sorac mne je jedno aky bude len nech nejaky je, lebo moja mama vzdy hovorili ze jedno dieta je len na starost, dve na radost....Verim ze nas Simi nebude jedinacika ze aspon jeden batostek sa nam zadari, 😀 ved aj krv by sa mi urcite zisla obnovit 😉

jankapo
13. máj 2009

Misula,
ku kojeniu. Noc by som odstavila. Sama vies preco, netreba ti vysvetlovat. Cez den potom aj dalsi rok v pohode.
Stym ocickom je to super,nie? Ako pise basi, mate to za sebou. Ziadna matka tyran. 😉 Ved aj o tom ocku sme debatili. Najlepsia diagnoza je vylucena diagnoza. 😉
Tak sa drzkajte, ockovanie teda nech prejde bez problemov. 😵
Ja idem offnut PC, dako mi taha kukadla a boli hlava. Pa, moje.

misanik
13. máj 2009

jani dobru noc a zajtr ana teba siiilno myslime. Cakame na spravy 😉 a dakujem 😵

anjelok
13. máj 2009

misi si sa jej mala spytat, ze z akeho dovodu odstavit. a o co je lepsie UM ako MM. a dobre si spravila s tym cipkom. a ja by som nebudila. natalka sa zobudila aj sama o druhej v noci, ked jej prestal ucinkovat cipok. normalne mala triasku,aku mala horucku, tak som jej ju ani nemerala a hned davala cipok.
basi 🙂

anjelok
13. máj 2009

a ja uz fakt idem zehlit 😝

janca704
13. máj 2009

JAni, zajtra drzime palce 😵

Misi, ani ja by som nebudila. Skusis na pocit, aky bude a potom pories. Ozaj, Norko sa v noci budi na kojenie? 😉

Jo a sme na titulke 😅 , kto mate zaujem, kuk 😉

janca704
13. máj 2009

Leni, teraaaaaaaaaaz? 😝

efcso
13. máj 2009

ahojte! ani nebudem citat, nech sa particka nerozpadne a nezduchnete mi, moje zlate! 😵

andula30
13. máj 2009

misi este dobre ze ti aspon dovoli mliecko davat mozno myslela ze uz je velky a pivko by si mu mala naliat 😉

misanik
13. máj 2009

janca, ta fotka vraj mam spat je uzasnaaa 😵 norko s abudi v noci na kojenie budi 2 - x krat 😠
inak, jasne, budit ho budem, ked najneskor o polnoci bude hore... 🙂
leni, bozinku, uz kasli na zehlenie 😝

misanik
13. máj 2009

andula 😀

efcso
13. máj 2009

no ale co som citala, ze chlapa treba. veru treba. ale. da sa zvladnut aj bez. ono aj po telefone podpora straaaasne pomaha (poznam). ten moj robi od svitu do mrku, ale ako pride home, uz len okolo olili je.

ekzem. no ja mam veeeeeeeeeelmi slaby atopak. to je nic. ani nedietujem. teraz napr, nemam vobec. a to chlascem (kedze nekojim tak preco nie 😅 ), jem vsecicko, ved mozem, pijem kavu 2x slne presso, ranajky som vynechala, arisidy na kila. no a aj sa snazim chudnut popri tom. a ekzem nikde. chvalabohu. ale. moja neter ma ekzem taky, ze uz pri pohlade na nu sa mi chce plakat. a to este nemam ani sajny, ako ju to musi svrbiet, trapit... no ale puberta ozaj robi divy! takze natalke drzim palce, nech to je len taka light version of atopak ako moja!

andula30
13. máj 2009

jani aj mne sa paci ta spava to mi nieco pripomina 😉 alebo niekoho

janca704
13. máj 2009

Andula 😀 😀 😀

Misi, dik 😀 😀 😀 My tiez v noci 2-3krat hore, ja uz to nejako neriesim, naopak, som rada, ze este chce mm 😵

Efcso, ze "light version of atopak" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ninka123
13. máj 2009

Leni, uvidis, Natalke sa to rychlo upravi.. 🙂 Kamoskina dcerka ho mala tiez dost zly ekzem, teraz ma 4a znacnym obmedzenim alergenov sa jej velmi upravil-niekedy ho vobec nema... a zvladaju to v poho, vy to urcite zvladnete tiez perfektne 😵
Janca super 🙂 Jankapo - aky vekovy rozdiel-zda sa im velky 😎 ja tvrdim, ze skor nam to nevyslo 😀 😀 😎
Lucka vypije vecer okolo 300ml a v noci dalsich 200ml... Ale obcas sme mali dni(noci), ked vecer padlo na 2x 400ml a v noci dalsich 300ml... 😅 Mlieko pije sama z flasky, ostatne z Avent poharika... Z normalneho pohara pit nevie, ked to ideme skusit, len do neho "buci" ako lodny sirena 😀
Dobru noc vsetkym, aj ja uz idem do hajan...

janca704
13. máj 2009

Hii, este stiham

JAKUBKO - slnyecko, vsetk ovsetko vsetko naj naj naj 😉 😵 😵

janca704
13. máj 2009

Jej, NInka, ked ta tu vidim, veeelmi gratulujem a k dvojkam zvlast 😵 😵 😵 😵 Zvladnete to 😉

KOCKY AKE TO UM DAVATE? Robim prieskum 😅

janca704
13. máj 2009

Idem aj ja spat, dufam, ze dnesna noc bez odsavania 😝 😒
bruuu

andula30
13. máj 2009

janca ja davam nan co je norska verzia nasej beby

andula30
13. máj 2009

baby idem aj ja Simi sa nejako stale budi bruu

basika
13. máj 2009

Leni - kašli na žehlenie...choď spať..

ja idem tiež...paaaaaa

anjelok
13. máj 2009

no tak som dozehlila a vas nikde 😀 ..a na kedy to mam odlozit? cez den pri malej nie je sanca, tak ja zacinam, ked ona konci 😅
ninka ked mna desi to, ze ona teraz ziadne alergeny neje a ma ho..ona ho mala uz ako 4 mes. a to bola iba kojena 😖. ved uvidime ako to dopadne, ked zacneme s mliekom, paradajkami a pod. 😝
a to bucanie do flase poznam 😀
evi, aj ja si zelam, aby to bola len light version a verim, ze v puberte (a mozno aj skor) bude ekzem prec!!!
jani idem kuk foto

anjelok
13. máj 2009

velmi pekne fotocky, davidko je uz tiez velkac, a krasny smejko 🙂
a neviem, ci som blahozelala, tak pre istotu este raz, vsetko naj naj jakubkovi 😵