Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
1. júl 2010

@mimi21 A cez ktorú cestovku šli? ............No neviem, či je väčší trapas ten tvoj, alebo to, že takému malému zabijú náušnicu.

sirinka
1. júl 2010

@nikanika28 my ideme do rovinju, nalodime sa na katamaran a podla vetra a nalady sa budeme presusat po okoli...
my sme boli minuly rok tesne pod omisom mala dedinka, vlastne celkom prilepena na omis a bolo tam naozaj krasne...

iinuska
1. júl 2010

@nikanika28 my ideme cca 50 km nad Split. Rogoznica . Je to pri medzi Splitom a Primostenom

@mimi21 no ja by som malemu nausnicu nedala.

mystery7
1. júl 2010

aj u nas vrcholia pripravy,stan na plaz som nakoniec nekupila, aj tak by tam nesedel. Bude s nami a potom v kociku. Musi vydrzat a my s nim. Plienky som kupila, ked nepouzijeme tam, tak aj tu pojdeme na kupko.

ludmilabb
1. júl 2010

@jamaat my mame celkom dobry stan aj spacaky ak by bolo treba pozicat len kapacitne je stan pre dvoch ludi, my sme v nom spali aj s Blazikou onoho casu 😀

mimi21
1. júl 2010

@mystery7 a kedy idete?

@jamaat boli cez hydrotour, hotel sa volal minos imperial, strasne aj nas nahovarali, aj boli nahnevani, ze sme sli na kretu a nie s nimi, ale oni brali so sebou 3 deti a to uz dovolenka asi nie je 😅

jamaat
1. júl 2010

@ludmilabb Reč bola o tom plážovom polostane 🙂 .........Na Pohode odskúšame, ako bude Emka v stane spať a podľa toho sa zariadime, či pôjdeme do Štúrova stanovať.

@mimi21 Hydrotour??? Fíha! To by som nepovedala, oni majú dobrú reputáciu. A kde vlastne boli? Daj potom vedieť, ako dopadli.

ludmilabb
1. júl 2010

@jamaat aha neva 😀 plazovy polostan to som este nepocula 😝

mimi21
1. júl 2010

@jamaat tiez boli na kreta, aj ja som zvedava na podrobnosti 😕

mimi21
1. júl 2010

boze ako madar pisem, na Krete 🤐

jamaat
1. júl 2010

@ludmilabb To je len kvôli tieňu, možno ho zajtra zoberiem na plážko.

@mimi21 No pravdupovediac sa mi veľmi nezdá, že by si dovolili dať fotomontáž. My sme boli cez Hydrotour v Egypte v Tabe, keď to bolo ešte úplne nové. A oni si to tam boli pozrieť samozrejme, ešte nám domov požičali CD s fotkami, čo tam nafotili. Fakt super prístup.

U nás novinka - Emka sa začala krútiť okolo vlastnej osi, potom sa jej zakrúti aj hlava a moce ju 🙂
Dneskaj som aj dosť unavená, okrem toho, že som si poriadila balkón, tak som aj cvičila konečne. Ibaže pre Emku to bolo ako povel na to, aby sa po mne váľala 😅

ladywitch26
1. júl 2010

tak a ja som dnes hotova. sli sme sa dnes prejst do lesa a ta moja turistka vyslapala po kopci rychlejsie ako ja. nasadila take tempo, ze som ledva za nou fucala. a presla celych tych 5km, len asi nejakych 200m som ju uz niesla. no mam z nej dost. ved aj isla o cosi skor spat ako zvycajne a mna tu tiez klati riadne.

iinuska
1. júl 2010

lady, tak Stanka musi byt fakt na baterky. 😀

ladywitch26
1. júl 2010

inus, ja si skor myslim, ze je na solarny pohon. ten sa nevybija, len v noci ju to utlmi 😀

mystery7
1. júl 2010

pocujte na veceru som urobila krupicnu kasu a vela sa mi zvysilo. Mozem mu je na ranajky zohriat? V mikrovlnke?

jamaat
1. júl 2010

Tak mne práve došla drahá dcéra domov opitá. 😕

ladywitch26
1. júl 2010

@jamaat a to co tak? zapijala vysvedcko?

jamaat
1. júl 2010

Neviem, čo zapíjala. Povedala som jej, že sa s ňou budem baviť, keď bude triezva. Ale dosť dobre ju tacká, prišla neskoro, už vo dverách mi bola podozrivá. Potom zamierila rovno na záchod, tam buchoty-treskoty. No a bonbónik nakoniec - ani nezapálila svetlo a rovno sa na posteľ zvalila, lenže tam bol pes, tak ten skvičal, zjačal, ešte je boľavý, čo sa pobil s druhým psom 3x väčším ako on a teraz takéto šoky. To už som šla robiť poriadky.

ladywitch26
1. júl 2010

@jamaat no to pekne. ja som sa sice tiez prvykrat opila v jej veku, ale to som aspon mala tolko rozumu, ze som radsej pockala, kym trochu vytriezviem pred domom 😀

sirinka
1. júl 2010

lady no mozno aj ona chvilu cakala xixi...aj ja som to mala prvykrat za sebou v 15tich... 🤐

zuzkad
1. júl 2010

ahojte,

aj vam deti chodia spat tak neskoro ? 😕 Nicolas v poslednej dobe chodi spavat okolo desiatej az pol jedenastej 😖 aj ked sa ako sa len da snazim, aby isiel spat skor, neda sa...zaspi az takto neskoro a to sme skoro cely den, len na obed prideme domov, ide spinkat a potom zase von do osmej vzdy a niekedy aj do pol deviatej, lebo beha hore dole a zbiera sisky a hadze ich psikovi.
jamaat tak to "potesi" ked ti pride kocka domov "oslavena" ja uz teraz stresujem ako to budem riesit, ked sa to stane mne ☹ ja som sa doriadila na moju osemnastku tak, ze som spala na wc co mi bolo stale zle....to bolo ponaucenie pre mna a od vtedy som veru alkohol nemusela moc...ale tym si asi kazdy prejde...pokial sa to neopakuje tak sa to da nejak predychat a povedat si, ze je dolezite, ze sa nic zle nestalo v tomto svete 😖
Chuda psik si to odserkal ☹ aj ho sili ?

sirinka
1. júl 2010

zuzkad no ked prides o pol deviatej domov, kym sa napapa, okupe, trosku upokoji, mas desat hodin...a mozno mate v byte prilis horuco a neda sa mu zaspat...
mne chodi medzi 8 a 9 spinkat....

ladywitch26
1. júl 2010

@zuzkad vyzen maleho na 5kilometrovu turu, uvidis, ako ti zaspi rychlo 😀

emode
1. júl 2010

@jamaat no my sme radsej ani domov neprisli, zostali sme spat u starkej v senniku a rano ludia do kostola po cesticke isli a my sme otvorili vratka 🙂 toto moj zazitok 😅
co s nou spravis??

mimi no neviem, 5ka v Grecku uz by mala byt riadna bomba 😕

a ten plazovy polostan sme vliekli do egypta a nerozbaleny sme ho stastlivo aj dovliekli naspat, este ani na zahrade sme ho nemali poskladany ...

zuzkad
1. júl 2010

@sirinka uz som skusala aj okupat a nakrmit o osmej, ale neuspesne, jasil sa a nechcel spinkat spekuloval plny energie. Spavat chodi okolo pol jednej a spinka tak do stvrtej a potom je do deviatej vzdy hore, ani naznak po spani ☹ ☹ Ja ked ho okupem a nakrmim trva to maximalne pol hodinku, lebo ho len sprchujem denne a kupem len raz za 3 dni, mliecko s kasou ma uz pripravene cize to len ohrejem a sup do postele, ale napapa sa a ozije 😅 😅 je to sidlo...a mam pocit, ze cim viac beha po vonku tak o to viac ma energie 😝 😝

jamaat
1. júl 2010

No veď asi aj čakala niekde, lebo z mesta mala prísť do deviatej (o pol jej ide bus). O pol desiatej som jej volala, kde je, ale nedvíhala. Vzápätí došla SMS, že zmeškala, ale že je už na ceste domov. To už som vedela, že niečo nehrá. Ďalší bus z mesta ide o pol jedenástej, ale ona prišla už o štvrť, takže predpokladám, že čakala tu niekde. Senník tu ale nemáme 🙂 Len akosi vytriezvieť nestihla. 😅
Čo s ňou spravím? No chcela som jej predĺžiť cez prázdniny vonkajšiu večierku, ale to týmto padlo. Obmedzím jej výbehy do mesta. A trochen viac ju do roboty doma pripriem, tým aj internet obmedzí. ........Je mi z toho aj dosť smiešne. 😅
@zuzkad Nič mu nešili, až taká bitka to nebola. Má síce pár dierok v kožuchu, ale skôr bude asi nejaký stlačený alebo čo. Občas zakňučí. Ale on je taká cintľavka na seba 🙂

mystery7
1. júl 2010

ja som zvedava na mojho Mirka ked dojde prvykrat taky vesely domov 😉 potom mi do smiechu uz nebude.
Skoda,ze si to tak pokazila, mohla mat lepsie prazdniny

jamaat
1. júl 2010

No ja som sa práve nadlávila rožkami vo vajci, zapila to kofolou a môžem ísť spať. Dobrú noc. 🙂

iinuska
2. júl 2010

dobre ranko, prva? A co sa uz vsetky kupete?
mne sa dnes nic nechce, unavena som, maly sa nejako castejsie budil, dotoho Petko kaslal, a mm chrapal. No a vstavali sme o 7

mimi21
2. júl 2010

no iinuska nedrazdi s tym kupanim, my sme sa boli vonku pohojdat a akurat som mala depku, ze ake to mate super vy co byvate v domcekoch, dieta vypustite na zahradu, date bazenik a o zabavu je postarane
ale ja v panelaku 😠 😠 😠