Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
30. júl 2010

Práve som si telefonovala kvôli výsledkom na gynču, tak mám všetko negatívne. Zaujímavé ale, že po Summamede, čo mi hneď predpísala, sa cítim lepšie. Asi som hypochonder 🙂

iinuska
30. júl 2010

@jamaat cim menej najdu, tym lepsie 😉

martinaxyz
30. júl 2010

ale ste sa rozpísali 😉 😉 😉
@mimi21- pekný kočík aj kuchynka...Darko tiež rád tlačí kočík, tak mu kúpime fúrik 😀 😀 😀
ja som tiež brala chlorellu a zlepšil sa mi metabolizmus ale počas brania som chodila aj 3krát na záchod cez deň...treba ju jesť aspoň 20 min pred jedlom...

iinuska
30. júl 2010

@martinaxyz hej, ono to riadne precisti a treba pritom vela pit. A vraj aj bieli zuby 😀

jamaat
30. júl 2010

Emka ťahá už 3 hodiny, aj obed som mala zo včera, takže dnes som nemusela variť, tak som sa konečne trochu aj do upratovania pustila. Už to v obývačke vyzerá trošku aj ako u ľudí 😅

iinuska
30. júl 2010

Adamko spinka od 12, chalani su uz hladni, ale maju smolu, musia vydrzat 😀

martinaxyz
30. júl 2010

iinuska- neviem na zuboch nič nebadám 😀 😀 😀 ...
aj mne malý už spí od 12.30...potom ide k starkej a ja konečne s kámoškou na kávu dohodnúť strih a farbu vlasov...

iinuska
30. júl 2010

@martinaxyz matka, vraj vecer, ked uz mas umyte zuby si mas nechat rozpustit v ustach. Neviem, aku to ma chut, ci by sa to dalo vydrzat 🙂

martinaxyz
30. júl 2010

@iinuska- chutí to ako tráva, alebo zrnko obilniny...ináč je to aj dosť drahé 400tabliet stojí okolo 20€ a denne máš zjesť 20 tabliet...ja som jedla len 10 tabliet...

rybca
30. júl 2010

@martinaxyz ja mam jest max. 8 denne, mozno je to ina gramaz..🙂

jamaat
30. júl 2010

A možno to pôsobí aj proti cholere 🙂

martinaxyz
30. júl 2010

@jamaat- no a prečo cholera už vymizla?...lebo chlorellu vynašli 😀 😀 😀

jamaat
30. júl 2010

@martinaxyz Logické 😀

sssimi
30. júl 2010

Ahojte.
No mohla by som aj ja začať brať tú chlorellu. Chodím málo na záchod... Ale to mám od kedy mi slepak vybrali.

Ja dávam malej hrozno celé. Práve pred chvílou zhltala celú misku so syrovými korbáčikmi 😀 Už len vínko jej k tomu otvoriť 😀

No tak včera sme odskúšali DANU. Trošku som sa toho bála, či ju nebude cítiť, ale pohoda. Ani mm nič nezacítil....

mimi21
30. júl 2010

no, tak u nas sa uz spi, kedze cez den vela spanku nebolo 😒
nakoniec sme kupili aj kocik pre babiku, na sirinkinu radu len taky golfacik, amlej je akurat do ruky 😉
len ziadna baba v nom nesmie sediet, kocarik Ninka kocikuje prazdny 😀
za to na sedacke sedia hned dve baby a tie chodi pod chvilou krmit, popri to sa cosi ujde aj nam 😀

ladywitch26
30. júl 2010

@sssimi mozes skusit aj psyllium, to budes tiez chodit casto na zachod 😉 ja som to naordinovala muzovi spolu s dietou, ked mu vysiel cholesterol pri krvnych testoch naposledy vyse 7!! ma aj vela celkoveho tuku v tele a to psyllium na seba naviaze vsetok bordel v crevach. je sice potom problem splachnut, aj dvakrat musi, lebo tuk plava na vode, ale nejaky efekt to ma, lebo brucho a faldiky miznu. 😉
inak dnes som zmizla z roboty po dvoch hodkach. nenormalne nizky tlak som mala, len som sa zohla po nieco a uz zavrate, tak som sla radsej domov. asi zbehnem ku doktorke v utorok, nech ma vypise na pn. a nech ma hodi rovno na tri tyzdne do materskej, aspon si usetrim dovolenku, nech mi ju preplatia a hotovo.

inak aupair sikovnica sikovna, len co som z domu vytiahla paty, tak uz hned na net zasa a zhavila drat s mamou. neviem kolko, lebo teraz volala zo svojho nicku na skype, ale mam merac a dost MB dnes nabehlo, tak urcite zasa aspon hodinu bola.

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 stanka ma bugynu a taky furik maly, ale tiez v tom malokedy po vonku vozi baby. skor si tam vozi flasku s cajom. prakticka zena 😀

ladywitch26
30. júl 2010

inak dnes som si pozerala stare videa, ked mala stanka tak 4 mesiace, to sa este len prevracat vedela pod hrazdickou. to uz ani pravda nie je, to bolo tak daaavno. 😅

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 ja som si ich pozerala asi pred tyzdnom 😵 😵 😵 no veru, to snad uz ani pravda nie je ...
pocuj, ved ty uz kazdu chvilu mozes rodit 😀 ako casto chodis teraz na kontroly, dr co hovori?

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 teraz uz kazdy tyzden. a vela toho nenahovori, nakolko tu je kontrola len taka,ze skontroluje moc, odmeria tlak, popocuva srdiecko dopplerom a prehmata brucho, kde sa nachadza hlavicka. takze aj keby som uz bola otvorena, tak to nikto nezisti. ale zatial som nespozorovala, zeby mi hlienova zatka odtekala, tak krcok asi este drzi.

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 no mne zatka odisla az s vodou 😒

mimi21
30. júl 2010

jaaaj, inak dnes ma chytila mania, ci este na poslednu chvilu nevymenime byt...no ale uz ma to asi zase aj preslo 😝

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 mne zatku odstranila ciastocne doktorka, ked som 4 dni prenasala, ze to niekedy pomoze. dalsie dva dni este odchadzala a vodu mi prepichli az na sale. ale dufam,ze tentoraz to bude uz rychlejsie. predsa len mam svaly este po stanke uvolnene, aj ju natahujem dost casto a ani to teplo mi velmi nepridava.

kosska3003
30. júl 2010

ahojte tak ja mam tak narocny den za sebou bola tu u mna spoluziacka 2 dni aj s cerkou 2 roky no to bolo sidlo dnes som ich bola zviast ale mala mi uz dva dni neje tak som s nou bola na pohotovosti ma vysipane hrdielko tak som bola lieky nech mi niake daju bola tam moja decka dr tak sme pokecali mala mi spi ale bez mlieka no dam jej ak sa zobudi v noci 😠 ale dostala som kramy tak sa tesim z toho aspon ze ich nebudem mat na dovolenke ale dufam ze sa mi mala z toho dostane

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 ja tiez dufam, ze teraz to pojde rychlejsie, ved s ninkou to trvalo viac ako 24hodin 😝

mimi21
30. júl 2010

no ja som zdusila 2 sulky varenej kukurice a teraz som si odkrojila poriadny kus vienetty 😝
a uz som pribrala prve kilo pocas tohto tehu 😅

mimi21
30. júl 2010

a inak Nina je zamilovana do tych Tcom svadobnych reklam, vzdy tlieska, smeje sa a tancuje 🙂

@kosska3003 skore uzdravenie malej Marike zelame 😉

iinuska
30. júl 2010

ahojte
my sme boli u nasich kamosov, maly sa tam prehral s loptami, popijali sme mojito. Mnam, kamoska ho robi so sprite-om 😝

@mimi21 Adamkovi sa pacil Rytmus-ked si stastny...No ale uz ju tusim nedavaju

iinuska
30. júl 2010

@sssimi ja mam teraz po porode taky silny menzes, akokeby som mala danu. Predtym pohodicka, 4 dni a konec, Zato teraz katastrofa- masarova dcera 😀

emode
30. júl 2010

@iinuska aj sofia tu reklamu priam zrala 🙂)

kosska skoro sa uzdravte aby vam dovolenka vysla, ja neviem, ako bude s nami, mala mala od vcera teplotu, v noci cez 38, rano 37, 6 aj cez den a teraz podvecer uz nic to aj bolo vidiet na jej nalade, o 180 stupnov ...

baby, ako vyzerali tie vyrazky pri 6.chorobe? su hned na prvy pohlad viditelne? zacali sa nam vyhadzovat len take cervene bodocky na nozkach a kde tu po telicku, vidiet to iba zblizsia ... 😕

kosska3003
30. júl 2010

diky baby dufam ze to bude v pohode