Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
24. dec 2010

tak najprv meninovy oslavenci: vsetko najlepsie 😉

borocka
24. dec 2010

@ladywitch26 tak teraz s tym zelerom nie som o nic mudrejsia............ ja mam rada klasicku zeleninu. uz aj s porom sa prekonavam.

@jamaat tak sup sem s tym receptom,.lebo nase medovniky vzdy stvrdnu a moc mi nechutia 😒

@emode my mame salat aj 25teho na obed, takze od 23tieho by mu to asi dalo zabrat.....takze preto sme robili az dnes.

mystery7
24. dec 2010

vsetkym prajeme krasne a pokojne Vianoce.

ladywitch26
24. dec 2010

@borocka tak sa spytaj mamy, ta urcite bude vediet, co je zeler. patri to ku klasickej zelenine ako je mrkva alebo petrzlen. nie je to ziadna novinka, to skor por je pre mne uz exotika 😉
inak salat ti bez problemov v chladnicke vydrzi 2 dni. hotove salaty v obchode na volny predaj maju dobu spotreby 48hodin.

stanka dnes vyvadza, uz hodinu je v postielke a nie a nie zaspat. najskor tam bol pri nej muz a tak ju rozbesnil, ze som tam sla radsej ja. po pol hodine som to vzdala, uz som nemala nervy. nechala som ju tam samu a beha po izbe. tak to vidim, ze poobedny spanok nebude, tym padom pojde spat o pol siedmej a mame po veceri. 😒

sirinka
24. dec 2010

@borocka http://www.byliny.sk/zelenina/choroby.php?stran...
zelerova vnat je super do polievky....ako maggi....

sirinka
24. dec 2010

http://lepsiebyvanie.centrum.sk/zelen-a-zahrada...
ved bez zeleru sa ani dobry vyvar neda urobit....

emode
24. dec 2010

Babulky, vsetkym Vam a detickam prajeme krasne Vianoce, keby sme mohli, tak zariadime, aby boli kazdy den 😀 Nech ste zdravi a stastni stale 😀 😀 😀

borocka
24. dec 2010

nejake zeleromaniacky 😝 mne nejaky zeler ku stastiu nechyba.

ako ste darcekovali?? co u vas bodovalo???

jamaat
24. dec 2010

U nás bodovali najviac škatuľky, ktoré sa dali zatvárať a otvárať 😀

emode
25. dec 2010

Ahojte,
u nás bábika s nocnikom, flaskou a babymonitorom a kocik, trojkolka, samozrejme 😀
boli sme na veceru u svokrovcov, kde byva aj mala neterka 4rocna, a kedze aj ona dostala hruzu hraciek a od nas autodrahu, tak to tam vyzeralo ako v hrackarstve 😀

borocka
25. dec 2010

my sme najviac tesili z hojdacieho konika. toho zbadal ako prveho a ostatne balicky mohli ostat tam kde boli 😲 . a rano sa zas hned utekal hojdat.
tak som stastna ze som nevyhodila peniaze zbytocne.

ladywitch26
25. dec 2010

caute, tak u nas jednoznacne vedu dvd balamory, uplne zblaznena je do toho serialu. potom babika, tu chodi pod kazdou chvilou krmit a utisovat. no a z plasteliny mi nosi tuby a krici "hadaaaaa". to sa jej najviac paci, ked jej hady sulam. 😀 no a hned spala aj v novom pyzame, aj ked prekvapivo ohrdla to s macom pooh a dala prednost peppa pigovi. asi preto, ze to ma hviezdicky na gatiach.
inak obyvacka vypada ako po vybuchu, nemam ani kde stupit pomaly.k formickam z plasteliny prisypala kocky, duplo a dalsiu stavebnicu, tak mozem triedit jak popoluska
a vcera sla spat uz o pol osmej, bola riadne nervna celu veceru, kedze nespala, no a maly hned potom dostal koliku, tak som nakoniec bola rada, ked o deviatej uz vsetci spali, vratane muza na gauci 😅

emode
25. dec 2010

my sme dali veceru skor, uz o pol piatej sme jedli, sofia, aj ked mala riadny obed pred poobednym spankom, tak sa este natlacila polievky a rybky s opekanymi zemiakmi ze jej to skoro von usami islo 😀
no a potom prislo rodeo 🙂)
my sme nekupovali vela darcekov, radsej o mesiac zas nieco dokupime a este od druhej starkej a krstnych rodicov dostane zajtra ... a celkovo si uzivame domov 😅 vobec jej nechyba ist von ani sa nepyta, stale by sedela na velkom zachode 😅 takze zabava u nas je davad dole plienku ...

sssimi
25. dec 2010

Ahojte!
Tak u nás zabodovalo všetko. V kuchynke sa vyvára-hlavne kávičku nám stále nosí. Lego je po celej obývačke, knižky prečítané, ešte dostala bábiku s krídlami a tie krídelká môže nosiť sama-tak ich má celý deň na sebe a bábike stále topánky vyzuva. A ešte dostala malý cimbál a oblečko. No máme teraz oddych. Ani nevieme kde je 😀

A dnes sme dostali darček od nej aj my.... Dala som ju na obed spať a šuška nejako vyliezla z postieľky a zaklopala nám na dvere.... S mm sme len oči na seba vytreštili a nechapeme doteraz.... Takže už nám skončili dobré časy keď sa prehrala v postieľke aj hodinu a potom v nej zaspinkala....

mystery7
25. dec 2010

ahojky
Tak u nas bola vecera trapenie. Nijako sme ho nemohli zabavit, musela som s nim odist do inej izby, ostatni sa najedli a mm ma potom vystriedal.
Pacili sa mu vsetky auticka co mal vo vaku 😉 pohral sa s nimi. Pomahal nam rozbalovat darceky a potom ich roznasal po byte 🙂 isiel spat o 21. Ja som zaspala s nim-nastastie. o 00:30 sa zobudil a buntosil do 4:30 🙄 potom zaspal do 9:30 🙄 teraz sa nam ho nejako podarilo uspat o 13:30.
Rano prsalo, teraz pada dazd so snehom a neuveritelne silno fuci. Tak dnes len sedime doma.

mimi21
25. dec 2010

ahojteeeeee
volala mi jamaat, ze ma spominate a myslite na mna, zlate ste 😵
len este nemame net, tak nemam sancu sa sem dostat, este som kinderko, sme prestahovani, len este stale dorabame nejake prkotiny
ked nieco...urcite sa ozvem, napisem sms jamaate a emode 😉

mystery7
25. dec 2010

jeeej super, ze si sa ozvala. Aj ja som na teba myslela.
Ja som akurat v polovici tehu 🙂

ladywitch26
25. dec 2010

baby, poprosim vas o hlasy do sutaze. velmo pekne dakujem
http://pokec.azet.sk/klub/magazin-pre-mamicky-n...

kosska3003
25. dec 2010

ahojte tak u nas vecera dopadla ok aj ked v polke vecere mala zahlasila ze ee tak musela dojest pokakana potom som ju prebalila a islo sa na darceke u nas hore sa jej moc nechcelo rozbalovat len podavala a rozbalovala som ja ale dole u svokry tam rozbalovala vsetko a na vsetko jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeee tak mala o zabavu postarane dnes mala ohnostroj lebo mm ide v pondelok do roboty tak sme si spravili ohnostroj dnes

iinuska
25. dec 2010

ahojte
my sme vcera vecerali o 18, na pocudovanie, Adamko pekne vydrzal v jeho stolicke celu dobu, kym sme sa najedli...S darcekmi som sa celkom trafila, zaujimal sa o vsetko, no tusim najviac o motorku-odrazadlo.
Dnes sme boli u mojej maminy, tam dostal velku tatrovku s kockami, a loptu, tak tu si drzal celu dobu cestou domov. 😵 . No mame tych hraciek, budem musiet v Ikea dokupit novy box na hracky 😅

jamaat
25. dec 2010

Emka sa napráskala kapustnice, šalátu s rybou, potom zjedla medovník, orechové koliesko, vyjedla zo všetkých koliesok lentilky, tak som jej dala potom ešte samotné lentilky. A v noci potom buntošila, ale podľa mňa nie brucho, skôr zuby zase viac úradovali. Hračky ju zaujali všetky, ale keď mala jednu, ostatné balíčky ju nezaujímali. Možno keby neboli zabalené.Posledný najväčší balík sme rozbalili až dnes. A jeden darček sme jej nakoniec nechali na meniny, aby nemala veľa naraz.

mystery7
25. dec 2010

tak vidim, ze vecera najhorsie dopadla u nas 🙄
Aspon poobede spal do 16:15 no a teraz zaspaval hodinu. Tak som zvedava na dnesnu noc.

kosska3003
25. dec 2010

no ja osm stastna mala uz ma vsetky zuby tak mame pokoj aspon s niecim a dnes bola unavena uz o pol 8 tak som ju dala spat a to na obed spala 2 hodiny

jamaat
25. dec 2010

Neviem, či som už odvykla od nočného vstávanie, alebo je to tým, že sa choroba o mňa pokúša, ale ja som dnes úplne rozbitá. Pritom som bola pri nej len raz, nejakú polhodinu som pri postieľke sedela. Predtým a potom bol tato tíšiť.

mystery7
25. dec 2010

ja si myslim, ze to bolo z ocakov-tato prebdena noc, ma teraz aj trochu sopliky ☹

jamaat
25. dec 2010

@mystery7 Koľko mu ešte chýba? Emke ešte posledný.

iinuska
25. dec 2010

aj u nas sa pokazilo spanie, nooo, teda z 2 nocnych kojeni, sa teraz Adamo budi aj 5x. Trva to asi tyzden. Tiez si myslim ze su to zadne zubky, lebo si chyta licka

mystery7
25. dec 2010

chybaju nam 4 ocaky a 4 stolicky-posledne
Bude to este boj.

jamaat
25. dec 2010

@mystery7 Jooooj, tak to si ešte zabojujete! 😖

juska3
25. dec 2010

@jamaat tak takto som bola ja vcera.
Ja som este take vianoce nezazila ako vcera. Mam nadchu a chcela som jej dat na krk, tak som na obed vypila teraflu a koniec, o hodinu som bola jak bez pary, len spat a unavena, jak keby som dve noci nespala. Ale vobec som nevedela, ze preco to lebo uz predtym som to viackrat pila a nic mi nebolo. Uz som rozmyslala, ci nemam zapal pluc lebo den predtym ma bolelo vzadu pod krkom, este k tomu suchy kasel. Takmer nic som nespravila, esteze varil mm, len salat som spravila. Az dnes rano som zistila, ked som citala neziaduce ucinky.

Alex vydrzal s nami len kym sa jedlo ovocie, na kapustnicu uz pobehol okolo stola 😵 Z darcekov sa najviac vytesoval z tahaca, ten ma asi osem aut, ostatne darceky uz ani nerozbaloval.