Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
25. dec 2010

u nas bol boj kazdy jeden zub a zo stoliciek mesiac hnackoval, kym sa neprerezali, tak viem ze aj teraz to bude riadny boj 🙄 len nech uz rychlo vylezu

ladywitch26
25. dec 2010

takto sa dnes u nas sledovali rozpravky v telke 😀

juska3
25. dec 2010

@ladywitch26 zlatiii 🙂 Alex takto cumakuje na Toy story, dvojku miluje najviac

ladywitch26
25. dec 2010

@juska3 u nas leti balamory. to je mestecko v skotsku a su to pribehy zo skolky. stanka to miluje, tak som jej kupila 4 dvd. dve dostala este pred tyzdnom a odvtedy nic ine nejde v telke. nonstop, zoderu sa za chvilu 😀 uz odtial aj par anglickych slov pochytila

emode
26. dec 2010

Ahojte,
Sofia vydrzala sediet cely cas pekne, kym sme vsetci nedojedli ale asi preto, ze je zvyknuta ze spolocne jeme ked sme u starkych 😀 ale kapustnicu a salat nemala 😀
sofia je stale paf do Macka Pu, tiez by pri tom sedela vkuse, a stale dookola tie iste casti 😝
inak to nocne spanie je aj u nas biedne a pridruzilo sa k tomu aj katastrofalne zaspavanie, vcera bola ako v tranze, asi je toho tieto dni na nu dost 😝

iinuska
26. dec 2010

dobre ranko, my buntosime uz od pol 7, tak to uz davno nebolo. 🙄 Vasinou vstavame okolo pol8- 8. Noc jedn katastrofa. Unavena som . Boze, kedy sa ja uz vyspim?????
Adamka rozpavky vobec nezaujimaju.

jamaat
26. dec 2010

Emka má radšej krátke rozprávky. Nebaví ju stále pozerať na to isté. Takže u nás fičí stále BebeTV a JimJam.

ladywitch26
26. dec 2010

tak, a mame zasa horucku. 39, na porazenie. zuby zasa, lebo hrozno neje, len si ho vopcha do ust a chodi ako skrecok s licami vypchatymi. chladi si dasna. este nema celkom jednu trojku prerezanu, ale sa mi zda,ze skor na opacnej strane to zuzle, tak asi jej zadne stolicky uz idu. no na porazenie ☹

juska3
26. dec 2010

@ladywitch26 tak to je na porazenie s tymi zubami, ja som si myslela, ze chvilu bude klud so zubami, uz par mesiacov ma vsetky zuby von a aj teraz ma prsty v puse strcene, musia ho hnevat tie vzadu. A kym sa prerezu, tak este parkrat budu hnevat 😒
Inac, balamory pozname aj my, kym kablovka nezrusila BBC entertainment, ranne vysielanie pre deti, tak to Alex kazde rano sledoval, hlavne teletubbies 🙂 ja som pozeravala este s detmi v Anglicku 😅

borocka
26. dec 2010

@ladywitch26
@emode pani, ze vkuse sediet pri TV ??? vy blaznite?? u nas ho zapnem len ked pato spi, inak nam hra radio a patove hracky.........telka ho vobec neberie, teda len jej zapinanie a vypinanie, stukanie dialkovym. a myslim ze ma este cas. oci nema celkom v poriadku a aby pri telke vysedaval..........
radsej nech beha lieta, a viem ze je zdravy ako by si mal sunkaciky valat.

inak mi zasa pochudol. dako ho vytiahlo do vysky, aj ked na gatiach nebadam, ale sa mu scvrklo brucho a aj ruky ma akesi dlhsie,chudsie......... uz sa hadam pekne vyformuje. nohy ma uz ako lan, ziadne faldy 😅 tak uz len brucho na cisto strati

ladywitch26
26. dec 2010

@borocka a ty si myslis, ze ona mi pri tom presedi hodinu? tiez lieta po izbe, skace po gauci, hra sa s hrackami, ale balamory musi mat zapnute. ked je nejaka pasaz, co sa jej extra paci, tak zastane, sleduje az s otvorenymi ustami, ale to tak par minut a uz zasa lieta po izbe.
akurat teraz co sedela pol hodinu v kuse pred telkou bez pohnutia, lebo dosli s muzom z prechadzky a horucka 39, tak sa jej akosi nechcelo behat, aj unavena bola po tej prechadzke. no a este vydrzi bez pohnutia pri tom sediet, kym si mlieko vecer nevypije. 😀

ladywitch26
26. dec 2010

len to ma aspon vyhodu, ze ked bola teraz chora, ked jej to bezalo nonstop, tak sa mi aspon vonku nepytala, inak by to bolo na nevydrzanie. ☹

ladywitch26
26. dec 2010

poraziiiiii ma.... zasa mala horucku 39.5. nurofen ucinkuje maximalne 4 hodiny ☹

zajo79
26. dec 2010

@ladywitch26 treba striedat, nurofenove cipky s paralenovymi kazde 4 hodiny 😔

ladywitch26
26. dec 2010

@zajo79 cipky tu nemaju, ale striedam nurofen s paralenom. nie je to prvy krat. za posledny polrok je to minimalne 1x do mesiaca...mna uz to fakt nebavi... 🙄

zajo79
26. dec 2010

a ako dlho jej tie horucky trvaju?

sssimi
26. dec 2010

@ladywitch26 nebolo by treba preliečiť ATB? Ja som síce strašne proti ATB, ale myslím, že by jej to pomohlo.

ladywitch26
26. dec 2010

@sssimi simi, vsak v pondelok dobrala antibiotika, a to mala dost silne, 400mg amoxycilin

@zajo79 jej to vacsinou len jeden den, vacsinou zacnu vecer a do rana jej uz nic nie je. ale tlaci hrozno do seba, resp. nepapa ho, len si ho vopcha do ust ako sysel, tak mozno zadne stolicky. len ma to stve, ze zakazdym ma taku vysoku horucku. vzdy je to cez 39

zajo79
26. dec 2010

@sssimi tiez ma napadlo, ci to nebude neaky zapal v tele..no ale ak to trva jeden den...tak by som to asi neriesila.. detom raz dva vyleti teplota a na druhy den im nic nieje. tak nech sa to uz neopakuje 😉

ladywitch26
26. dec 2010

@zajo79 ved mna prave stve to,ze sa to opakuje. kazdy jeden zub za posledneho pol roka mame s takouto horuckou. este nema vonku zadne stolicky a jeden ocak. ☹

borocka
26. dec 2010

tak dnes sme boli pozriet sestru. vcera sa vratila z nemocky aj s malou, tak sme ich isli nachvilu kuk. no mala je nadherna (samozrejme nie tak ako patko....to je snad jasne 😉 ) ale je malinka, zlatunka.......2890g a 50cm mala.
no a patko aky bol z nej uzasnuty. ked sme prisli,spinkala v koliske takze nic zaujimave. ale ked sa zacala preberat,mravkat, a potom som si ju vzala na ruky, tak pato prebral iniciativu.......hladkal, bozkaval, dal jej dolu ponozky....este aj ked ju mama kojila tak sedel vedla nej a kukal sa. no uplne bol uneseny. a cely cas okolo malej chodil, hojdal ju v koliske......hovoril jej moja babeto (moje babatko).
no strasne nadherne sa okolo nej mal. len ktovie ako by sa spraval keby ju mal doma stale.a este keby bola nasa 😒

atima
26. dec 2010

ahojte no sadla som sem asi po roku a paaaaani pozeram že ešte len nedavno sme tehulkovali a už po niektore mate po dve deturence no toto 😉 , mystery my sme asi posledne v maji rodili a o chvilu ťa to čaka opať držim prsty nech všetko dopadne na jednotku 🙂

emode
26. dec 2010

@borocka to je obrazne, ze pri tom vkuse sedi, inak pustame jej to na notebooku, nie v TV, ale vydrzi tak 2 diely co je dokopy asi 20 minut aj to si odbehne, nieco ine poriesi a tak ...
my sme dnes boli u našich v ZV, prisla aj sofiina sesternica Charlotta (2 roky), tak to bolo divadlo 😅

ludmilabb
26. dec 2010

ahojte, my sme sa dnes doobeda vratili z Detvy 😉 pri stedrej veceri som mala Sofiu cely cas na rukach a jedli sme spolu, takze mala vsetko, oblatku s medom, kapustnicu s opekancami a salat, ked sme sa pred jedenim modlili tak len sledovala ale po veceri sa uz pridala aj ona 😀 a hatlosila odusu, vecer isla spat o desiatej dost sa naprehadzovala v postielke, v ktorej som este aj ja spavala, nenormalne vrzga 😝 darceky podostavala na trikrat, nieco sme si rozbalili este doma, potom u svokrovcov, svagrine nieco doniesli a dnes sme boli este v Bystrici u rodicov tam dostala hojdacieho kona. Najprv ho hladkala ale nechcela sa hojdat ale nakoniec som ju ukecala, nevedela sa od neho odlepit ale uz tu doma si ho nejako nevsima, skor sa hrame s Lego.
@borocka gratululem k neterke 😉

ludmilabb
26. dec 2010

@emode my zase pozerame MiniMax vsetky znelky uz poznam 😝 Sofia posedi a ked ju to prestane bavit odide robit nieco ine ale telka musi ist, teda nemusi ale potom su vresky takze to riesim podla situacie

jamaat
27. dec 2010

@ludmilabb My máme ale tie rozprávky na JimJame, čo sme minule u vás spomínali.

jamaat
27. dec 2010

Jeeejda, už asi štvrtý deň ma bolí hlava. Zdá sa, že chorobu by som mohla rozchodiť, ale nechcem to zakríknuť.

kosska3003
27. dec 2010

ahojte tak dnes je krasny den vonku nam svieti slnicko mala spi tak super ale tato nam dnes odysiel tak sme same ☹ uz teraz mi je smutno zase som sama na malu ale dosla mi tu 8 rocna neter ze chcela ist ku mne na prazdniny sa hrat s marikou tak aspon to ona sa s nou hra a ja si upracem povienocny bordel

a k telke mi musime mat telku toez pustenu ale diva sa len na reklamy ine ju nezaujma a najhorsie ze je zavislak na dedem a uz ho nedavaju to len zaacne reklama a ona dede kde je dede dede dede kdeje a to to celu reklamu rozprava

@jamaat tak skore uzdravenie my sem boli komplet vsetci chory pred vianocami tak som rada ze uz sme ok

sssimi
27. dec 2010

@ladywitch26 Aha, to som nevedela. No veď hádam už bude lepšie.

sssimi
27. dec 2010

@kosska3003 Sarah fičí asi 5 minút na rozprávke kreslenej a docela ju bavia filmy kde sú zvieratá, ale inak tiež pre ňu telka nemusí byť. Jediné čo sa hlúposť naučila od mm, že ráno čo sa prvé zobudí hladá ovládač a zápina TV. No akonáhle sa zapne už ju nezaujíma 😀

A Sarah fičí na kuchynke 😀 celé dni pijeme kávu a varíme hrozienka 😀