Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
24. feb 2011

@mystery7 chceli sme vo vub, ale asi pojdemem inam, lebo tam je to tak trochu na H

soffi
24. feb 2011

@mystery7 ak chces uver z vub tak aj tak musis mat v hot. aspon 20 000e, co je u nas tak akurat sen

jamaat
24. feb 2011

A to čo tu nefunguje, či čo???
My zatiaľ zase v pohode deň, už 4. v poradí! No až mi je to divnô! Ale nesťažujem sa. 😀

kosska3003
24. feb 2011

ahojte tak aj my super den rano sme vstalo o 8 a este do 8,45 dme lezali v posteli sme kukali fotky v mobile volali babe tak este polezala potom sme sli k mame tam aj spala dve hodky aj tam ostala lebo ja som bola na zumbe a ked som dosla som ju len zobrala isla domov a spat joj taketo rychle a bezproblenove dni sa mi pacia 😀 😀

mystery7
24. feb 2011

ahojky
Tak tu je fakt tichoooo
@soffi no pekna podmienka v dnesnych casoch

Dnes Mirko rychlo zaspal, uz som sa tesila a po pol hodke plac a uz sedel v postielke, tak som ho bola ukludnovat.

borocka
24. feb 2011

@jamaat aj ja som bola vcera v takku, tiez ludi nasranych, ako keby zadarmo davali, ale kupila som si rifle, a ta tapa na pokladni (boh jej zehnaj) v tom strese mi dvakrat nahodila 50% zlavu, tak som za rifle dala len 5eur!!!!!!!!!!!!!!!!! a este patovi som nejake tricka s dlhym rukavom kupila. tak som veeeelmi spokojna! inak sa da rezervovat, ale aj na to si musis ten rad vystat, aspon teda u nas........

aj mi prisli vcera teplacky od nextu co som mu objednavala a nejaka mikina, tak zasa som si ho vyfintila. na zozratie.

@emode ja som tiez s vecami z takka velmi spokojna, pekne, farebne, syte, a zatial sa nam ani nepotrhali, ani nevydrali.........mozno mas len zlu ruku pri vybere, lebo podla mna su ich veci ozaj kvalitne

@kosska3003 neviem ci ta dominantnost zalezi len od veku, podla mna aj od temperamentu dietata. napr pato ma starsiu sesternicu o 8 mesiacov a ta sice plynulo rozprava,komanduje, rozkazuje......ale pato sa jej neda. aj minule ho prosila aby jej daco pozical a pritom mu to trhala z ruky a pato jej zabil: neotravuj ma!!!!!! 😀 😀 som sa ustat isla. oni su si taki vyrovnani, nemyslim ze by niektory z nich bol dominmantnejsi. a zasa voci mladsim, alebo vzhladom mensim detom (ale aj tym menej aktivnym hoci su starsie a vacsie....proste tym pomalsim) si velmi dovoluje, vsetko im vezme. nie ze by bol agresivny a otlkal ich, ale uplatni si poziciu silnejsieho.

borocka
24. feb 2011

Ahojte, vcera som sa sem uz nedostala a aj dnes dako z posledneho meliem. vcera rano k nam prisla sestra aj s dcerami, tak mame veselo. na jednej strane patovi lepsie prejde cas, na druhej zasa treba viac deti strazit a vymyslat program. aj sa dohodnu, aj sa prehraju, ale aj sa pohadaju, potlcu, porevu si.......tak ma hlava boli. pato je v tomto skvely, ze veeelmi malo place a len ked ma fakt dovod. ale lucka reve aj za to ze sa na nu skaredo pozriem........
dnes mi patrika bolo aj luto, zasa som rano lucke cesala vrkoce, tak aj on chcel........nevysvetlim ze chlapci vrkoce nenosia ☹ , tak som mu akoze skusila a uspokojil sa s tym ze ma kratke vlasky a nedaju sa mu spravit. to iste bolo aj so sponkami do vlasov a suknickou. jemu je to vzacne tak by chcel tiez.........ale ked doslo na malovanie nechtov, tak som mu dovolila, lebo uz ma boli ako smutno sa pozera ze mu vzdy poviem ze to a to chlapci nerobia 😢 😢 tak som mu namalovala palceky priesvitnym, no stastny ako blch, vsade sa chvalil.
ved co on vie ze je chlapec?????????
ale poobede bol s bratrancom v dielni, pokukal si naradie, stroje, auta poopravovat.......tak sa zasa pochlapil. velmi je tam spokojny. aj za to ze sa mu daky chlap venuje,ale aj vsetky tie stroje ho dokazu potesit.....

ozaj, v sobotu ide do zvolena, bude tam nejaka vystava vlacikov.....bude sa moct povozit, vyskusat si. tak pojdeme

jamaat
24. feb 2011

@borocka Dospelácke veci sú tam niektoré aj shity, ale keďže som niekedy šila, tak si to viem skontrolovať a ohodnotiť. Ale s detskými som nikdy nemala problém, stále sú pekné, nepárajú sa ani nič.

Dnes som bola aj v KIKu pozrieť a zdá sa mi, že išli s cenami hore. Okrem iného som brala pre ludku detské nohavice do dažďa, ja som ich na jeseň kupovala za cca 8 eur, teraz stáli také isté 11eur. Ale sú super tie gate.

borocka
24. feb 2011

@jamaat dospelacke tam nekupujem......mne nesedia ich velkosti, takze aj sebe nakupujem v deckom, take 152-158. a s patovymi vecami som tam veeelmi spokojna, ceny maju ozaj nizke a kvalita vyborna.

soffi
24. feb 2011

u nas otvoria tako bud,tyzden, a mam to hned cez cestu tak sa tesim 🙂

kosska3003
24. feb 2011

ja som teda v takku nebola chodim tam sem tam ked idem na nakup do tesca ale to musim byt sama alebo bez mm lebo on to nemusi take nakupy ja som teraz objednala zo sportsdirectu tak cakam to

borocka
24. feb 2011

@kosska3003 s patom som tam bola len raz, minule leto si tam vybral kratasove supravy. proste ich videl na vesiaku a zacal hukat, vyskat, ukazovat a tesit sa, tak bol nakup jasny.
a rovnakym sposobom si vybera aj tenisky...ja pohladam vhodnu velkost, ukazem mu par modelov a on si sam vyberie co sa mu paic najviac

kosska3003
24. feb 2011

@borocka no Marika mi tam len beha akurat tak bizutka sa jej paci no baba ze jo 😀

borocka
24. feb 2011

@kosska3003 ved vravim ze to bolo minuly rok, tak nejak kratko pred narodeninami, to bol este v koci priputany. inak s nim do obchodov nechodim, ved nie je mozne si hladat handry,velkosti, skusat, a este aj krpca ustrazit.
potom mam aj ja doma babu 😀 😀 tiez mi rad obzera nausnice, retiazky, poziciava si ich........a chodi sa kukat do zrkadla ako vyzera.

jamaat
24. feb 2011

@borocka Aké vláčiky vo Zvolene?

kosska3003
24. feb 2011

@borocka no moja doma nema co len gumky ja nenosim bizu ani nic vlastne ani nausnice len retiazku mam na krku a ja chodim s malou normalne do tesca aj veci som si uz kupovala

borocka
25. feb 2011

@jamaat tak nakoniec v nitre, som sa sekla.......mali by to byt stare vlaky, nejake veterany...vystava pre verejnost. pride oco domov, tak mi presnejsie povie a napisem ti ak by ste mali zaujem.

@kosska3003 ani ja uz nenosim, len velmi zriedkavo, ale ostala mi kopa nausnic a priveskov z cias pred patom, tak obcas vytiahnem. a moje sestry su v tom veku ze su drave za vsetkym trblietavym, to vies, teenagerky......tak ich obcas okukava.
a to ako s malou skusas v kabine??

soffi
25. feb 2011

kto mi poradi co varit na vikend????mylsim na nedelu...

luba142
25. feb 2011

ahojte
Zasa u nas panuje horucka uz sme dlho nemali 😠 😠 , dufam ze jej prejde cez viken nerada by som zase aby Barborka mala ATB ☹

luba142
25. feb 2011

@soffi hehe varenie? moj vecny problem a mm povie ved mas kucharok plnu policu sa pozri a uvar nieco 😀 😀 😀 ,ale pri predstave hrabania sa v knihach a nemam na to polovicu ingrediencii ma prejde chut listovat a spravim nieco zase dokola 🙂

jamaat
25. feb 2011

@borocka Tak do Nitry sa kvôli tomu trepať nebudem.

emode
25. feb 2011

@soffi u nas v nedelu vari jedna starka alebo druha 😀 na zajtra robim nejake hovadzie platky s tarhonou, rizoto mame dnes a karfiolova polievka bude aj na zajtra ... ale napr. dala by som si zivansku ... zemiaky pecene spolu s maskom (dva druhy) v rure 😅

soffi
25. feb 2011

urobim asi raznici, to je take ze co sum da hehe

sssimi
25. feb 2011

Ahojte kočky.
Tak chorobu sme zvládli-mala 2 dni horúčky a už 2 dni je v pohode, tak to už snáď neprerastie do ničoho. Vonku je tak krásne, ale zima ako šľak. Taký ľadový vietor tu fúka, že sa zavŕta do každej škulinky na oblečení...

kosska3003
25. feb 2011

@soffi no ani ja neviem co idem varit ked mm neni doma tak chodim na vikend k mame ale ta tu nebude tak musum cosi vymysliet no isto polievku a druhe namam sajn ale cosi kuknem a hlavne musim ist nakup lebo nemame nic v chladnicke

moja dieta je maniak na to dvd spievnkovo verte ci neverte ona rozpravky nepozera ale toto dnes slo cele doobredie ak nie 6 krat tak ani raz keby nebolo vonku take vetrisko a zima ideme vonku ale takto mi presedela pretancovala cele doobedie a ja som aspon upratala dufam ze poobede to uz nebude chciet a pojdeme aspon na chvilku vonku svieti slnko ale je hrozna kosa

sssimi
25. feb 2011

Ja varím mäso, hribiky a kukurica, ryža. Včera sme mali vysmážaný karfiol a pred včerom maďarský guláš. Možno som niekoho inšpirovala 😉

soffi
25. feb 2011

@kosska3003 no nieco mi hovor, ninka uz pesnicku ide ide vlacik pozna naspamat 🙂

luba142
25. feb 2011

@sssimi tak to je dobre, uz by nemalo nic nastat ked presli teploty 😉
u nas od rana prisli takze cakam aj ja kedy prejdu,alebo bude horsie ☹

kosska3003
25. feb 2011

@soffi no ja uz viem vsetky ale tak ona sa na to diva kedze tam su deti sa spieva ju to bavi ale pesnicku rafaela stonozka musim vzdy prepnut na dalsie neviem preco a ja viem uz aj v akom poradi idu za sebou 😀

jamaat
25. feb 2011

No a je po kľudných dňoch. Už sa Emka dostala zase do svojho protivného módu. Ale rozčuľovať ma začala Monika, lebo keď sme boli v obchode, tak chytala nervy a do mňa ešte frflala, že Emka uteká preč pomedzi regále. A to ani nič nekupovala, len bola s nami, ale rozčuľovať sa bude. No a keď sme doma z auta vystúpili, tak už to chytilo aj Emku. Už boli hádzačky o zem a škreky...a teraz to skončilo jednou po zadku pri chystaní sa na spanie a reve v postieľke. No idem za ňou.