Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
7. mar 2011

@borocka ale ked nemaju ulicu tak co tam chces pisat, napis to tak ze das oslovenie potom das obec a cislo a potom smerove cislo Veronika Klusková
Mutné 175
02963
asi takto??

luba142
7. mar 2011

@borocka
Veronika Klusková
Mutné 175
02963

mystery7
7. mar 2011

@borocka napis to presne tak. Ak nemaju ulicu, tak maju asi malo domov a rozlisuju ich len cislami.

borocka
7. mar 2011

hej, uz som to tak napisala, tak hadam im to dojde, lebo to chcela poslat obycajne, nedoporucene. tak by ma mrzelo.
vy este niektora predavate veci po detoch???








luba142
7. mar 2011

@borocka ja cez net nie zatial mam tehotnu kamosku co caka dievca tak snad nejake este jej popredam, uz si zobrala deku s hrazdickou co som mala 🙂

mystery7
7. mar 2011

ja nepredavam, aj koli druhemu, aj koli mojmu mladsiemu bratovi, nechavam pre jeho priadne deti-ma vaznu znamost, tak snad mu to vyjde 😉

borocka
7. mar 2011

@luba142
@mystery7 ved aj ja som zacala len teraz.prvy polrok-rok clovek dufa ze este sam bude matm, potom otehotnela sestra a kamoska ale obe maju deivky, tak najvyssi cas sa tych krasnych hnadier zbavit. len mi je luto ze to v skrini stoji

mystery7
7. mar 2011

ja som minule preberala vecicky pre babo a zistila som, ze na niektorych vypranych sa narobili flaky-take vyblednute, asi z grciek. Tak uvidim po oprani a pripadne niektore veci vyhodim. My mame aj take veci, ktore Mirko vobec nenosil, tak tie su ok.

borocka
7. mar 2011

@mystery7 neni to skoda vyhodit??? teda nevidela som tie flaky, ale ak to nie je nieco strasne enormne velke, tak na doma si myslim ze je to jedno, ved pre vas bude chlapcek pekny aj vo vreci 😉 tiez mi ostalo par veci co pato nikdy nemal, minuly tyzden som celu skrinu vyhadzala, triedila a fotila, a este aj visacky mi niekde ostali......ale vsetky su dokonale. ja nechapem, ale ziadne diery (ani na kolenach). ved to dieta nema sancu znicit veci za tie 3-4 mesiace co ich nosi, aj to na striedacku s dalsou kopou veci

jamaat
7. mar 2011

@luba142 No aká si kreatívna s tým podbradníkom 🙂
@borocka Dobre si napísala tú adresu.
@mystery7 Keď to operieš, mali by tie fľaky opäť zmiznú. To už som aj ja zistila, že po dlhšom čase vypraté fľaky vysadli, ale tak, ako sa dali oprať predtým, dajú sa znovu.

soffi
7. mar 2011

@borocka ja by som napislaa meno, úpotom mutne 175m a za tym smerove a este raz Mutne, ja to takto pisem

soffi
7. mar 2011

@borocka ja predavam

mystery7
7. mar 2011

@borocka myslela som to tak, ze as to vynosi-na spanie, po doma, na chatu a potom to uz dalej neposuniem.

@jamaat urcite to este budem prat, bola by som rada, keby to zmizlo.

borocka
7. mar 2011

@soffi a aj kupuju ludia?? davas velmi pod cenu??
mne je az luto ked znackove rifle, bez chybne co ma stali 17eur teraz predavam za 5 a este k nim aj superne tricko pribalim 😢

soffi
7. mar 2011

@borocka ja mam vycsinou veci po malej z druhej ruky, tie drahe nepredavam, alebo ich davam za primeranu cenu

borocka
7. mar 2011

@soffi a co s nimi sravis, ked nepredavas?? ci este sa chystas na dalsie babo?

ludmilabb
7. mar 2011

@jamaat vlastne prepieram velmi malo preto je to pre mna praktickejsie ale ten jeden speci co mam aj so zbernym miestom tak s tym sa musim viac serinkat....staci ze riadim bordel v stolicke, pulte a po kuchyni a potom este Sofiu umyvam,,,ved pockaj pridete ku nam tak ti ho ukazem
ten vrchny svetrik sa aj mne paci 😉

luba142
7. mar 2011

@borocka
@mystery7 my mame veci podaktore este po mne a to uz je co povedat take bavlnene tricka a nejake site nohavice, na von alebo na doma to staci a su uplne super, neznicene za tolko rokov co som ja ich nosila a este aj sestra ateraz aj moje baby obe...po Kike uz maloktore tricko schovavam,lebo neni su take ako tie po mne 😀 ,je poznat ina kvalita,vytahaju sa a vyperu, ale veru mam po Kike tolko handier ze teraz nekupujem uz tolko novych veci je vyhoda mat dve rovnake pohlavia....len som mala zo zaciatku nevyhodu lebo su kazda ine rocne obdobie cize som Barborke musela dokupovat letne bodynka a potom aj na jesen a zimu pancusky kedze kika je v oktobri, teraz uz je to uplne v pohode vsetko 🙂

soffi
7. mar 2011

@borocka sestra ma teraz malu babiku tak nechavam jej, a potom to predam, ja s anechystam na dalsie ale tak chcem si nechat z kazdeho par veci, ak by nahodou....ninka mala hrozne vela veci, takze aj ked 3ú4predam aj tak mi odtane dost, len uz ma to prestava bavit, lebo ja mam toho vela na viacerych strankach, k tomu nejake aukcie a potom uz nestiham nic....takze ak sa prestahujeme asi s tym seknem

borocka
7. mar 2011

@luba142 ani mi nehovor, aj nasim bolo luto vyhodit veci po nas, tak este krabice su v pivnici naskladane, a aj oteplovacky suprove som malemu tuto zimu vytihla a aj na dalsie dve zimy tam ma odlozene 😉 no ako usetrim 😅 . a pobratovi flanelove kosele budu malemu na jesen dobre, tak mozno aj gombiky sa nauc zapinat, pancusky este stare na traky tam su, a topanok habadej naskladanych, ale rpedky okopane ( to aj pato kazde botasky takto doriadi), tak askurat na doma obcas nieco vytiahnem.

luba142
7. mar 2011

@borocka ja mam po Kike tiez take klasicke pancuchy s trakami ako sme aj my nosili, na doma super, topanky sice kupujem kazdej nove, nenosi Barborka po Kike,akurat mala po nej sandalky v ktorych Kika len par krokov prewsla takze takmer nenosene a Babuli boli chvilu dobre,inak kupujeme nove
Aj nasi toho mali plne horne skrinky tak ked som bola prvy raz tehu mam to vytiahla ja som si povyberala co sa mi hodi,lebo aj vseliake pletene komplety co uz sa nenosia tam boli, a ostatne potom vyhodili

borocka
7. mar 2011

@soffi vies co, ja to predavam hromadne. nemala by som nervy kazde jedno tricko a kazde teplacky zvlast, tak vzdy hodin inzerat kde su aspon 2veci, a kopa je taka ze tam je balicek 5-6 triciek a podobne. ludia to viac kupuju, kvoli postovnemu je to vyhodnejsie.
a tie veci uz ani nemam kde skladovat, po kazdom rocnom obdobi toho vela pribudne co vyrastol a ozaj si neviem predstavit ze by sa mi to tam kopilo cele roky a budem dufat ze sa nejaky chlapec v rodine narodi??? ved to este v nedohladne, a takto aspon nejake korunky z toho mam.

borocka
7. mar 2011

@luba142 patovi tiez nove boty kupujem zakazdym, to sa bojim aj cez net objednavat. ale su tam, plna krabica co ostala celkom nositelnych. ved ked barborka trochu podrastie, tak im mozes nechavat aj dopanky dedit, uz bude mat vyformovanu nozku tak nebude natolko zalezat aby mala cisto nove topky

luba142
7. mar 2011

@borocka ja este nepredavam zatial bo jednak ta kamoska mozno bude chciet a mam sestru ktora snad bude mat raz male tak uvidim, najmensie neutralne vecicky som dala k nasim na povalu, a ostatne snad nejako poriesime, ved teraz viac po Barborke odkladam Kika uz to skor zoderie nez je jej to male 😅

luba142
7. mar 2011

@borocka no to asi tazko, Kika uz to tak znici ze jej botasky aj dvoje za sezonu musim kupovat 😀 😀 po nej moc topanok nepodedi,jedine nejake take slavnostnejsie co mam schovane ze ich mala par krat niekde na oslave alebo tak

borocka
7. mar 2011

@luba142 verim verim. tak ja uz odkladam pomaly dva roky a bezvyskledku. a dufat ze mozno raz nejaky chlapec.....sestra uz ma 2baby, dalsi surodenci minimalne dalsie 3roky nebudu mat deti, to mi je len luto. aj z mody to vyde, a ked si spomeniem kolko penazi do tych handier islo, tak nech sa mi aspon neico vrati

borocka
7. mar 2011

@luba142 ejha, to mas riadnu babiznu, ked vsetko takto ponici. po patovi vsetko ostava vo velmi dobrom stave, oblecko ako nove a akurat predky botasiek zvykol okopat, uvidim ci uz sa chodza zlepsila a ako zacne jar. ale aj tie okopane boty by som nechala keby som planovala dalsie dieta, ved viem ze aj to by mi na novych rovnako predky okopalo 😉

luba142
7. mar 2011

@borocka pozri sa ked Barborka teraz nosi 7 rokov stare veci, nikto bvy nepovedal ze to neni nove, a to nehovorym o tych 30 rocnych 😀....za par rokov sa ta m,oda az tak nezmeni 😉

luba142
7. mar 2011

@borocka ved ma pomaly 8 rokov a ked lieta po vonku tak nepozera kade beha, neni predsa este "dama" 😀 , hned vbehne do kaluze alebo do blata

borocka
7. mar 2011

@luba142 zmeni nezmeni........... len ma to trapi ked to vidim, chcela som velmi este jedno babo, najlepsie dievca ale tak k chlapcovi by sa lepsie chlapec hodil, uz som sa vyrovnala ze v dohladnom case ziadne babo nebude, tak sa aj tych veci zbavim, aby mi luto nebolo ☹