Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. mar 2011

@rybca asi hej urad prace, socialnych veci a rodiny to asi je 😕

luba142
9. mar 2011

@sirinka uzivaj a oddychuj a spi 🙂 a hlavne dobre papaj 🙂

jamaat
9. mar 2011

@rybca Dobre hovoríš, rodičkovský nechodí zo sociálnej poisťovne, ale z úradu práce, sociálnych vecí a rodiny. Či ako sa to presne volá.

luba142
9. mar 2011

@jamaat som ton napisala aj ja 😀

luba142
9. mar 2011

tak koceny dobru uz idem do hajan 😔 😔

rybca
9. mar 2011

@luba142
@jamaat az teraz ked ste to cele napisali mi doslo, ako sa to da pomylit so socialnou poistovnou...🙂

soffi
10. mar 2011

@luba142 no u nas je to tiez oblubene slovo, ked jej nieco spadne tak zahlasi hiti....akoze do riti, ale to kje moja chyba, ja to pouzivam casto 😅

borocka
10. mar 2011

@ladywitch26
@luba142
@soffi aj mne sa uz pred malym podarilo povedat do riti a no hadaj, ci nezopadkoval, zopakoval, ale boli sme len samy 😒 a inak sa mu uchytilo jezisi maria 😀 😀 vcera na ihrisku si zle sadol na lavicku a prevratil sa z nej, ja som si len pusu zakryla a no sa postavi a ze jeziiiiis 😀 😀

soffi
10. mar 2011

@borocka no vidis a este pred par tyzdnami si ma poucovala ze to nieje velmi na smiech ked tak vravi...🙂 zda sa mi ze si to ty pisala 😉

iinuska
10. mar 2011

dobre ranko
U nas prsi ako z krhly, takze von sa doobeda asi nedostaneme 😒
Spievankovo uz ide tusim 3 krat, Adamko si to tu sam menezuje 😀

@borocka aj Adamko rad pouziva slovko jeziiiiis 😅

jamaat
10. mar 2011

Ahojte. Ja by som tak spalaaa! Noc bola náročná, minimálne každú hodinu som bola hore, lebo Emka plakala. Asi o 4,30 som jej už dala sirup od bolesti, tak potom už spala. Ale vstávali sme o siedmej. Samozrejme ona tiež nevyspatá, tak prieky a už aj jeden záchvat revu sme absolvovali, keď sa nechcela ani umyť, ani prezliecť, ani nič. TAk som ju nechala v spálni, nech sa vyručí. Prišla asi po 5 minútach a bez problémov sa nechala obliecť. Dnes je posledný termín na zápis do škôlky, tak sa pôjdeme spýtať, čo a ako.

emode
10. mar 2011

@iinuska sofia obcas pouzije "to je pruser (pjusel)"
my dnes jasle chvalabohu, vydrzat doma by bol kriz, ale mam dost roboty, takze oddych sa aj tak nekona 😅

sssimi
10. mar 2011

Ahojte.
My tiež divoká noc. Sarah sa o 2hej zobudila. Vypýtala sa do postele ku mne. Keďže nie je mm doma, tak som ju hneď švihla na jeho stranu, ale to som ju hneď nasrala, lebo ona sa musí túliť keď je s nami v posteli a líha si na nás. Lenže ja musím mať svoj priestor, aby som zaspala a aj sa strašne mrvím, tak malá pri každom minimálno pohybe vrieskala.... Nakoniec pochopila, že telo na telo to nepôjde a zaspala normálne asi po hodine.

luba142
10. mar 2011

ahojte
no tak jezis maria pouziva aj nasa mala( jezis maja,alebo jen jezis) ale malo kedy 😅

@sssimi no aj u nas ked nad ranom sa trepe do postele,hlavne cez vikend lebo cez tyzdem vstavam koli Kike tak ju posuvam k manzelovi blizsie lebo aj ja potrebujem svoj priestor inak nezaspim, ja sa tiez nemozem pritulit, teda lepsie povedane ku mne sa nesmie nikto pritulit ked zaspavam 😀 😀

luba142
10. mar 2011

@iinuska aj u nas od rana leje asi bude aj cely den tak budeme trcat doma 😠 ,moje nervy a chce sa mi z toho pocasia spaaaat

emode
10. mar 2011

ja idem dat dalsiu kavu a zehlit 😢

iinuska
10. mar 2011

@luba142 no doobedie sme zvladli, ficalo spievanovo, povysavali sme, oprali, umyla som si hlavu, za chvilku idem Adamka ulozit, a uz sa tesim na kavicku

luba142
10. mar 2011

@iinuska ja som dnes este nerobila nic 🙂 🙂 🙂 .....Barborka momentalne utiera flase od mlieka a caju 😀

iinuska
10. mar 2011

@luba142 no ved ani nemusis, Barborka to zmakne 😉

luba142
10. mar 2011

@iinuska teraz som ju dala spat, tak mam do pol druhej klidek kym nepride Kika zo skoly 😉 😉

iinuska
10. mar 2011

@luba142 aj my tak. Vychutnavam si kafe s vylozenymi nohami

luba142
10. mar 2011

@iinuska to uz som vypila kukam damsky magazin 😉

iinuska
10. mar 2011

@luba142 aj ja hehe 😵

ludmilabb
10. mar 2011

@iinuska
@luba142 no ako si vy dve lebedite 😉 Sofia je este hore, za taku polhodinku ju pojdem ukladat

borocka
10. mar 2011

@soffi hej hej, ja som ti to vravela. pravda je ze ja ten vyraz, ani ine nezvyknem pouzivat, resp si zahromzim v duchu, ale posledne dni som dost vybicovana (mali sme pred tyzdnom vyrocie svadby), tak sa mi aj slovnik z nervov nakopil 🙄 a malemu dakedy staci raz pocut.

@jamaat chudatka, zuby ci aj daco ine sa vam uz priplietlo do spania??
inak sme dnes piekli tortu, vlastne nieco ako sacherku, bez cesta a bez plnky, len taka riadna cokoladova zmas. tak maly pomahal o dusu, raz tahal stolicku ku sporaku ked som topila cokoladu a potom maslo davala, potom zasa ku stolu a pomahal miesat vajicka, potom mi mixer nastavoval a nechapal ako sa mi podarilo urobit sneh z bielkov. potom sme spolu skusali ci uz je hotove. a potom sme sli spat.....samozrejme kym zaspal tak mi torta mierne prihorela, ale vyzera ze len zvrchu, pockam kym riadne vychladne kuknem co sa to porobilo. bola by to skoda 😝

luba142
10. mar 2011

@ludmilabb to vies moja ma taky rezim za co som velmi vdacna ze sa okolo 12 sama ulozi a ja mam vegetik 😉 ,ked bola takato mala Kika tak sme nespavali cez den vobec a od rana od osme do vecera do desiatej bola ako duracelka stale v pohybe, ale zase Barborka je 2x zivsia tak som rada ze po obede zatial spava a vecer po 20 uz zalahne tiez

jamaat
10. mar 2011

My sme boli v škôlke na zápise a nešla som odtiaľ Emku dostať. Už sa chcela hrať, rozťahovala hračky, no asi by tam aj zostala 🙂
Teraz som ju uložila a idem so psom von, lebo akosi nám tá škôlka trvala aj s cestou 2 hodiny, hoci sme šli s kočíkom. A u nás sneh padá. Normálne veľké vločky.

jamaat
10. mar 2011

@borocka Tú tortu si pečieš na výročie svadby? 😀 ....Fuj, ale som hnusná. Za trest idem do tej zimy von. 🙂

luba142
10. mar 2011

@jamaat u nas uz vykuklo slnko a mame 10 stupnov....a ty ju das do skolky uz?

borocka
10. mar 2011

@jamaat veru si hnusna!!!! za trest tam ostat aspon hodinu! 😠 😀 😀 a zapis do skolky si robila rok dopredu,ze? ty si spominala ze tam mate natresk do skolky,nie??
u nas je zamracene, ale bez dazda, tak ze tak