Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka klarke dneska ide 😀 😀 😀
@borocka no to isto bude fit ved to je az za 2 mesiace

luba142
9. apr 2011

@borocka
@kosska3003 no tak co odkrutili by sme to aj my ostatni,ale ako Majka pise je to az zadlho takze nehrozi 😉 😉

luba142
9. apr 2011

@sirinka dobreeeeeeee, by sa potesili prezidenti 😀 😀 😀

sirinka
9. apr 2011

@luba142 a najskor asi slota...mozno by nam aj slovenske obcianstvo odobral hehe

luba142
9. apr 2011

@sirinka 😀 😀

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka 😀 😀 😀 ten hej
@luba142 tak tak ak to dostatne tak do stretka bude po nich

jamaat
9. apr 2011

@sirinka Máte doma večernú občiansku náuku? Či teraz sa to volá etická výchova? či ako? 🙂

sirinka
9. apr 2011

@jamaat nauka o predkoch 😀

luba142
9. apr 2011

@jamaat ano teraz je to eticka vychova spravne 😉

jamaat
9. apr 2011

Keby bola Emka väčšia, kúpila by som http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/...

sirinka
9. apr 2011

@jamaat kup a odloz do skrine, ked pride spravny cas vytiahnes... 😝

jamaat
9. apr 2011

@sirinka Ak nezabudnem... 😅

soffi
9. apr 2011

ahojte, ale ste toho dne spopisali, ja mam dnes otras den, mm je okonecne po tyzdni doma, tak som dufala, ze aspon nieco polezim-marne....vonku neskutocne fuka, takze sme von nesli, a mala blaci uz od stvrtej-sa neda to uz ani vydrzat.... a ja mam pocit, ze som cim dalej, tym viac chora...neviem ci sa na tu operaciu o tyzden takymto tempom dostanem... 😒
@borocka tvoja sestra mala r ?

borocka
9. apr 2011

@soffi ano, ved som to minule spominala, mala osteosarkom v pravom kolene a stehennej kosti, uz rok je od liecby, ma vlastne umele koleno aj stehennu kost, ma tam endoprotezu.

soffi
9. apr 2011

@borocka ufff, ja som to asi necitala, tak to ma vlemi mrzi, a ona ma miminko? to sa jej stalo pred alebo po porode? tak teda, hlavne ze je uz ok, drzim palce 🙂

borocka
9. apr 2011

@soffi prave ze vtedy sme si tu spolocne pisali 😉 aj so siri. nema, teraz o mesaic bude mat len 15 rokov 😕

iinuska
9. apr 2011

halooo
no, ja tu mam zapnutu miss, ae teda nic moc 😝

sirinka
9. apr 2011

@iinuska no ved uz jednu tohto roku vyhlasili na stv a to moja rodacka...tak ja uz ani nepozeram hehe...

iinuska
9. apr 2011

@sirinka hej, nieco sa mi mari, ze uz nieco bolo, len tu som nepozerala, lebo mm bol doma, a pri nom to nehrozi 😲

kosska3003
9. apr 2011

@iinuska aj ja kukam 5 je z varina poznam ju sa zdravime 😀 😀 inac som niako neni s nou v kontakte tak drzim tej ale moje dieta az teraz zaspalo tak konecne si to chvilu idem pozriet v klude

sirinka
9. apr 2011

@iinuska no ja som bola v porodnici a vies, ze v ruzinove stv nechytaju...tak som tiez nevidela 😝

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 moje najmensie tiez este ceckuje...

sirinka
9. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3307421
gladiatorky aj pre deticky... 😝

iinuska
9. apr 2011

@kosska3003 ano vsimla som si, jned som si na teba spomenula 🙂
@sirinka take novorodeniatko je ale najlepsi televizor 😉

kosska3003
9. apr 2011

@iinuska no poznam ju zlata baba fakt no ale asi tazko to vyhra 😀 ale tak v tych sms bola 3

jamaat
9. apr 2011

Ja relácie tohto typu už vôbec nepozerám.
Emka má zase pokazenú ruku. Na schodoch sa vraj obzerala, padala, tak ju muž zdrapil za ruku, v zápästí jej zaprašťalo a odvtedy ju bolí. Nehýbe tou rukou, mrnčať prestala, až keď som jej sirup od bolesti dala. No tak som zvedavá do rána. Dúfam, že to prejde tak rýchlo, ako minule lakeť. 😖

kosska3003
9. apr 2011

@jamaat no tak hadam to nieje nic vazne a bude ok ja to kukam hlavne ze je tam ta baba inac by som to tiez asi nekukala alebo aj hej tak jedny okom a surfovala by som

sirinka
9. apr 2011

@iinuska no to hej...a este ake vonavucke...

soffi
9. apr 2011

@borocka no teraz sa mi uz nieco mari, ja osm myslela , ze to je tam co ma uz male, preto ma to pomialto