Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
22. aug 2009

mimi aj mi ideme na grilovacku je pod mrakopm a fuka ale snad sa to bude dat

luba142
22. aug 2009

lady aj mne mala cika ako keby vypila toho mlieka aspon pol litra naraz niekedy jej musim plienku menit aj po pol hodine

ladywitch26
22. aug 2009

nika, mne tak povedala, ked ziapala, lebo sa jej cosi nepacilo. tak pomedzi ten jakot len MA-MA. ale tiez som ju vypusinkovala, taka bola zlata 😀

ludka, ked ju aj v noci kojis kazde dve hodiny, tak si skor myslim,ze jej asi nestaci mlieko. mozno si malo vytiahne. ale uz len mesiac a mozes jej davat na vecer prikrm, tak by to uz malo byt ok.

luba, my mame taku spotrebu plienok, ze dve by sa nemuseli hanbit.

ladywitch26
22. aug 2009

nasa stanka sa prave snazi vopchat do pusinky obidve ruky naraz. jedna jej uz nestaci. 😀 taka je zlataaa

luba142
22. aug 2009

lady tak sme asi na tom rovnako s plienkami

ladywitch26
22. aug 2009

no dnes je vonku konecne krasne po dlhej dobe, tak asi zbalime kocik, psa a autochladnicku do auta a ideme s malou do lesa na par hodin.

luba142
22. aug 2009

lady vsimla som si ze aj tebe sa mala sponuje nozky ked ju postavis aj nasa to robi ale len na mne ked ju dam tak na posteli tak sa nestavia 🙂 a prave teraz do ust pcha ruku aj s podbradnikom 🙂

nikanika28
22. aug 2009

lady, no my mame popri tych dvoch pastickach este aj dudu v puse 😀 😀

luba142
22. aug 2009

no u nas je dnes pod mrakom ale je teplo aj fuka ale ako fen

mimi21
22. aug 2009

a u nas uz aj prsta zacalo, takze vzhladom na moje hrdlo a pocasie sa grilovacka odklada na zajtra

mimi21
22. aug 2009

no a kde ste vsetci?
mna mm ukecal a ideme k svorkovcom uz dnes vecer, ostaneme asi do pondelka, potom si pridem na nejaky ten den oddychnut domov a potom pojdeme spat
no ale aspon pogrilujeme, mame super klobasky, tak sa tesim 😝

ladywitch26
22. aug 2009

tak sme prisli z lesa, mala spala, lebo som ju riadne vytriasla po tej hrbolatej ceste. potom sme sa napapali a po hodinke nie a nie spat. ziapooooot, ze strach.pol hodinu som ju vlacila na rukach,mrncala, tak som ju sibla do postielky a vysla z izby.no az sa zachadzala. nechala som ju chvilu vyrevat, potom som ju zobrala na ruky a cela stastna stichla, za par minut zavrela oci a chrni az doteraz. ale co nervov ma to stalo....

luba, tak podbradnicky su stankina specialita. denne ich pozuje aj 7. este ze ich mam tak vela, lebo strasne slinta a zuje ich kazdu chvilu,tak menim pomala po pol hodine.

sirinka
22. aug 2009

ahojte, ja uz sa hlasim zo senca...cestu som zvladla za 4 hodky, magdalenka cely cas spala a klarka sa ma snazila medzi breznom a nitrou presvedcit aby sme sa otocili naspat ku starkej.... 😀

sssimi
22. aug 2009

Ahojte.
My sme dnes boli na furmanských dňoch. Bolo dobré počasie tak malinká veľa spala-bolo super.

Nika nám malá pleče, že mááámááá-tak sa furt smejeme... A muž má aspoň výhovorku, že ona kričí na mňa 😀

Lady aj moja slintá, tak dávam plienku stále lebo podbradníky by som nestíhala meniť-a ona robí stále bublinky-čím viac jej ich utierame, tým to robí viac.

nikanika28
22. aug 2009

simi 😀 Moja mala tiez tak placka...maaamaaamaaa 😀 😀 😀 .
No a malej inak nehovorim ako bublinka, pretize si robi bublinky od rana do vecera 😀 . Kamoska sa smeje, ze mame doma bublifuk 😅

sssimi
22. aug 2009

Aj my máme soma bublifuk 😀 Každý deň robí tie bublinky väčšie-asi sa pripravuje na budúcu olimpiádu 😀

nikanika28
22. aug 2009

simi, nasa si robi take malinke astraaasne velaaaa 😀 😀 😀

ludmilabb
22. aug 2009

moja si zatial nerobi ziadne bublinky ale prsteky na ruckach ma fajne vycmulane len do ust a do ust
a olizuje si ich takym stylom ako ked olizujete znamku, pekne zhora dole 😀

ludmilabb
22. aug 2009

lady fakt neviem ci ja mam laktacnu krizu alebo ma mala rastovy sprint 😖
hadam sa to nejako ustali

sirinka
22. aug 2009

ludmila juj to aj moja zacala si teraz cmulat pasticku a vzdy iba lavu...aj som skusala dat jej miesto nej cumlik alebo hracku, vsetko ignoruje...no co uz, v tomto je po tatikovi

ludmilabb
22. aug 2009

horsie je ze moja ma hlavicku vzdy len na jednu stranu vykrutenu, aj ju otacam aj motivujem hrackami ale ked ju necham tak hlavicka sa je automaticky otoci na stranu ktoru preferuje, aj sa bojim aby nemala zalezaziny a hlavne vyzera ako sisi 😝

dm1
22. aug 2009

ludmila - moj mal tiez hlavku odzaciatku viac do jednej strany a doki radil podkladat aj kilom soli - ale nam to nepomahalo. Vzdy sa nejako posunul a hlavku si dal tam kde chcel. Teraz uz je to OK. uz ho zaujima vsetko okolo tak sa otaca sam. Ja som ho vtedy aspon v noci polohovala prave kvoli tomu aby nemal zlezanu hlavicku - spal na rozprestretej zavinovacke a dala som ho v nej na bok postielky aby mal hlavicku na druhu stranu otocenu alebo aspon rovno.... a fungovalo to. aspon par hodin denne ju tak mal. inak mne este v nemocnici hovorili ze mu mam masirovat ten sval na krku na tej strane kde ma vacsinou hlavu aby sa mu neskratil.

dm1
22. aug 2009

ja som mala inak hrozny den. Maly sa po tom vcerajsom megaspanku zobudil o 4 napapal sa a spal /ako vzdy akoby ani nepapal este vecer o 10.../ a potom vstal sviezi jak rybicka uz o pol 6 a nie a nie spat. zaspal az pred 9 a za cely den prespal tak 1-1,5 hod. no horor. a to ani moc nepil mliecko tak ma slaktrafalo. a do toho som sa este paprala s tou vyzivou pre neho a zavaranim....

jamaat
22. aug 2009

dm, u nás tak bežne vyzeral deň. 🙂

No idem spať, dnes som bola na výlete. Dobrú noc.

sirinka
22. aug 2009

😀 jamaat aj u nas...mala vstava o siestej a cez den pospava vacsinou iba take po, hodinove spanky...ale dnes drichmala lebo ju auto nadhadzovalo...

dm1
22. aug 2009

jamaat mne by nevadilo ze nespal - to sa da prezit lebo nejako neplace ale to ze potom mi dobre nepapa!!! a to je problem ☹ . On ked nie je vyspaty tak sa pozre na prsnik a ani ho nechce...

sssimi
22. aug 2009

Nika aj naša robí milióny bubliniek, ale aspoň raz za deň nafúkne takú jednu velikúúú 😀

Naša malá preferuje pravú stranu pri držaní na rukách... Za toho svätého sa nechce dlhšie dívať do ľava... Ak ju mám otočenú chrbtom, tak pozerá všade, ale ak na pleci, tak sa díva len do prava a to na oboch stranách pliec...

dm1
22. aug 2009

ssimi aj nas pravu stranu 😉

dm1
22. aug 2009

ale ked ma televizor na lavo tak az tak tam vykruca tu hlavu 😀 normalne ked je v obyvacke a je pustena telka tak mu cez hrazdicku prehadzujem plienocku nech nediva telku. On je jak hypnotizovany z nej...

zuzkaprofant
23. aug 2009

dobre ranecko aj vase deti amj uteraz obdobie palcu moj stlae daco palcka len tak vcera ze si diem lahnut ta co ste vkuse plakal pri mozovi ked som ja prisla ta stichol nechapem , ani sam sa dako nepohral co nie je u neho zvykom