Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
27. aug 2009

caute...
zuzka ak chces utlmit tvorbu mliecka bohuzial naozaj musis odsavat iba minimalne mnozstvo, tak aby sa ti ulavilo a robit to tak casto, ako je treba...pokial budes zakazdym vyprazdnovat prsnik, vzdy sa bude tvorit vela mlieka a to iste plati pre lady... tak sa prave podporuje zvysenie tvorby mliecka...

rybca najlepsie sedacky su udajne tie pre jednu vahovu kategoriu, takze ak vydrzite este vo vajicku od 9 kil su vynikajuce sedacky maxi cosi a romer king...

nasa mala sa dnes nahata hrala na deke a zacala sa na boku pretacat ako keby uz chcela ist na brusko, len este ju to nepustilo...tak uvidime, ake pokroky urobi 🙂

nikanika28
27. aug 2009

lubi, ja si myslim, ze maly bude mat v decembri tiez okolo dvacky 😉 Teraz som ho davnejsie nevazila, tak nemam ani prehlad, kolko vazi, viem, ze posledne 4mesiace mal vahu okolo 18kg.
To ticho je priam neuveritelne 😀 ..nikto mi tu nebrble stale za usami a nemaminkuje....maminka toto..maminka tamto.. 😀
No ake rozumne su tie nase detuchy, ked tak zaspinkali, ze? 😵

nikanika28
27. aug 2009

no idem sa aj ja nachvilku natiahnut, kym este mozem 😅 😵

rybca
27. aug 2009

nika - PP pliko P3, vanicku, sportiak, autosedacku a kopec doplnkov, a ked to teraz predam aspon budeme mat menej stahovania, stacil by sportiak a nejaka autosedacka, tu by som teraz uz nechala na SK, a v NL sa ide kupovat dalsia, lebo tam ideme o dva tyzdne na par dni, tu budeme uz vyuzivat castejsie

a kolko mal tvoj maly ked sa narodil? lebo my sme v 2 mesiacoch uz mali 6,5 kg

sssimi
27. aug 2009

Siri aj moja malá už má náznaky na pretočenie... Zapiera sa o deku jednou nožičkou a tlačí sa na bok... Už tomu veľa nedávam a bude sa pretáčať...

sssimi
27. aug 2009

Ludmila ano, veď ani nestíham prehadzovať ako malá rýchlo rastie... Len teraz je to také nenápadnejšie-to žlte tričko na predoslej foto tu svietilo 😀

sssimi
27. aug 2009

Jaj kočky tak som zase nakúpila... za 85,20€... mm mi dá po riti.. 😀 Zobrala som ten nosič a aj tie topánočky s lienkami-isto ste si ich tu už všimli v pravo kde sú ponuky... No a ešte som malej zobrala kocky a takú lienkovú skladačku...

mimi21
27. aug 2009

sssimi, ja som rada ze som prec z mesta, aspon trochu posetrim, lbo je to katasrofa, furt si hovorim, ze uz ebudem kupovat nove oblecenie a furt nejake kupim,
inac tie lienkove topanocky su skvele, ja som ich uz davno obzerala 😉

sssimi
27. aug 2009

Kokso tu je ticho ako cez víkend... Až som začala rozmýšlať čo je dneska za deň 😀 😀 😀

My sme sa teraz vrátili z prechádky. Malá mi dnes veľmi málo spinkala, ale ani v kočíku sa jej moc nedalo spať a na našej ulici jazdí nenormálne množstvo áut, tak sa na každé precitla... 😠 Som už mala nervy, tak som to vzdala...

Jamat už mám pri sebe to dvd mozarta pre deti... Idem to kuk na nete a hodím sem link.

sssimi
27. aug 2009

http://www.mediaway.cz/product_info.php?cPath=7...

Toto presne máme... Inak je ich 8 druhov od uspávanok cez Beethovena....až k filmovým melódiám..

luba142
27. aug 2009

ssimi mne dnes prisiel ten overal co som vyhrala v aukcii a je krasnucky sa tesim ako ho v zime budeme nosit 🙂

luba142
27. aug 2009

ssimi aj mne dnes mala vnku spala asi tak 20minut a ani akosi nechce vela pit dufam ze neni hladna teraz spi a dufam ze uz nema noc 🙂

luba142
27. aug 2009

baby teraz maju akciu v www.happyfoto.sk na fotky do 14.9. za 0,05€ na 9*13 rozmer

sssimi
27. aug 2009

Ja dám spraviť neskôr kalendáre ak daju nejakú akciu...

sssimi
27. aug 2009

A dávali ste si tam niektorá robiť fotky? Sú kvalitné? Cena je tam super, ale aby nezodpovedala kvalite tlače.

mimi21
27. aug 2009

sssimi ja som davalafotky tam robit, ale 10x15 rozmer, za 100 fotiek som dala dokopy aj s poplatkami 10 eur, cena super, aj s kvalitou som bola spokojna, len mi trochu vadi ze nrobia matne fotky, tie mam radsej
a trochu mi vadilo, ze neboli presne na rovnaky rozmer nastrihane, ale inac v pohode 😉

sssimi
27. aug 2009

Mimi aj ja si dávam robiť iba matné... Lesklé sú o ničom... Nepodarí sa ti ich dať ani do albumu bez toho, aby na nich zostali odtlačky...

katarinka151
27. aug 2009

Ahojte maminy, ja sa ospravedlňujem, že som sa doteraz neozvala, ale mala som veľké problémy s malou Peťkou našou princeznou. Od začiatku ako som ju kojila strašne hltavo papala a cez deň sme mali veľké problémy s kolikou. V jednom kuse som ju nosila na rukách, masírovali sme bruško, skúšali rôzne kvapky a pili čajíky proti nadúvaniu. Až teraz nedávno sa nám konečne osvedčili kvapky Espumisan a to boli v poradí tretie. A po takomto dni som padala unavená do postele.Teraz je už drobček zlatučká a ukecaná ako každá žena. 🙂 🙂 🙂

ludmilabb
27. aug 2009

dnes je tu daka tichota 🤐

sssimi
27. aug 2009

Ahoj Katarinka! Tak super, že ste to už prekonali. Teraz sa už môžete tešiť z princezničky. My sme si tiež tých prvých 10týždňov v podstate odtrpeli a teraz je to už užasné. Tešíme sa zo zdravej usmievavej drobčulky.

Ludmila veru. Už tu majú podaktorý víkend alebo sú dnes detičky nesvoje ako bola moja... Veľa toho nenaspinkala.

sirinka
28. aug 2009

dobre ranko babulky...

dupinka
28. aug 2009

Ahojte!

Vyspinkane? Adamko spal od 19:40 do 4tej,tak sa len nakrmil a spal do 7mej. V posledne dni prespi coraz viac tak dufam, ze mu to vydrzi. 😉

Nas drobec je dobre dieta, netrapime sa s nicim, tak som rada. 🙂 lebo ked citam vase problemy a starosti, nezavidim 😒

jamaat
28. aug 2009

Dobré ránko.

Tak moja práveže voľáko horšie v noci spáva.

siri, nejaká dobrá nálada? 🙂

monkap
autor
28. aug 2009

dobre ranko 😉

emode
28. aug 2009

ranko akurat si davam kavicku nalozim malu a hajde k ortopedovi drzte palca
jamaat aka bola noc?

mimi21
28. aug 2009

slnecne ranko vsetkym 😎 😎 😎
veru v poslednj dobe je tu nejako kludnejsie...
mne mla tiez zmenila spankovy rezim, neviem ci je to tym, ze nespime doma, alebo co sa stalo
budi sa mi okolo 3 a potom tak max. do 8, a to ja som nie zvyknuta 😒
no si ma moja mala pekne rozmaznala

emode, no snad ortoped OK, drzim palce 😉

sssimi
28. aug 2009

Ahojte!

Emode držíme 😉

My sme po dlhšej dobe spinkali spolu v posteli a to je až neuveritelné ako malá keď je s nami dobre spí... Zobudila som sa len 2x a aj to malá zaplačkala zo sna... V postieľke spí najviac do 6tej a dnes ťahala do 7mej a po napapaní do 10tej. Teraz sa hrá pod hrazdičkou a snaži sa pretočiť na bruško-vykrúca sa ako paragraf 😀

zuzkaprofant
28. aug 2009

ahojte
ajo moj zmenil uz odkvacne okolo21hodke potom je hore okolo 2rano ap otom o 5hodke a ptomo uz o 8 sme uplne cerstvy a uz sa rehoceme, inac aj o 5 mse hore ale to ho este dako uspim a potom spinkame skoro pol dna s prestavkami naj mi spinka v kocariku ked sme vonku, sa tesim ideme teraz prec az do nedele ku svagrinej a ona ma velku terasu maly bude cely den vonku ta si fajne pospinka a ja si odychnem pri nakupoch 😀 😀

sirinka
28. aug 2009

jamaat ale hej, mama dobru naladu vzdy ked je vonku slniecko a nemam prave migrenu 😀

som normalne dnes stihla aj povysavat a poumyvat podlahy...a magduska spinka v postielke uz dlhsie ako 15 minut 🙂

zuzkaprofant
28. aug 2009

sirinka tvoja mala ti vazne nespinka sama v postielke a aspon ti spinka v kociariku ci ako