Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
29. sep 2009

mimi aj nasa dava kolienka aj zadok hore ako keby chcela odist 😀

bambi7
29. sep 2009

no snad ten balkon spravia coskoro kukam na nich dako tam kecaju 😠 pojdem ich popohnat 😀

iinuska
29. sep 2009

bambi, no je to dobra vecicka. Hlavne na zimu ako pises. Maly je nejaky nervozny. Rozmyslam, ze pojdeme trosku von este kym neprsi

mimi21
29. sep 2009

bambi, len da j tych robosov na poriadok!!! 😀 😀 😀
toto je krasne aha:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1366441

iinuska
29. sep 2009

no ja sa teda lucim, cafte, idem nieco podniknut 🙂

bambi7
29. sep 2009

no len chodte aj ja som stale vonku ved nasa by doma nevydrzala vsetko sleduje a doma to uz pozna 😀

bambi7
29. sep 2009

mimi peknucke

nasa ma take podorne zvieratka ale mensie na skrini odfotim a dam do albumu 😉

no ved 😀 snad to dnes dokoncia sranda je ze jeden sa boji vysok a my sme na 12posch 😀 mame super vyhlad stale kukaju von.....a ten co ma strah sa aj priviazal lanom o balkon a beha tu s tym lanom no sranda 😀 chapem ho ale je to sranda

ludmilabb
29. sep 2009

no ja obliekam malu u nas doma body s dlhym rukavom, navrch tenky kabatik este a ponozky
ja uz teplaky na to nedavam horucavu tu sice nemame...neviem no teplaky na dupacky ma nenapadlo dat, zeby jej mohla byt zima???

ludmilabb
29. sep 2009

baby ja tie aukcie nestiham sledovat ☹
chodim spat o pol desiatej lebo predsa len v noci som dost casto hore a ked sa pozabudnem a ostanem dlhsie hned to citim
a teraz som studovala na nete o tych stolickach 😝

zuzkaprofant
29. sep 2009

ludmila mate doma zimu ty byvas v dome alebo v bytofke
ja maleho obliekam len teplacky alebenieco podobne ponozticky a body s dlhym rukavom a na to tricko lebo velmi slinta tka to ma ako podbradnik a menik ked je mokre.ixix.lebo podbradnik si stale dava na noztek ked zaspinka a sa bojim aby mohol dychat

mimi21
29. sep 2009

zuzka neboj sa podbradniku na nosteku, moja sa cela zakryje dekou - ona tak zaspava ze si tuli decku, no zlatucka je ale po tom co nam povedala kozna by sme to asi robit nemali
a ked zaspi, tak ja ju idem odokryt 😵 😵 😵

ludka nic si z toho nerob, ani ja nestiham aukcie sledovat, ale teraz som tam podavala male veci nech to popredam, zopar si necham ale vela nemam kde skladovat
a tiez vydrzim tak max. do pol11, to uz sa mi mm potom smeje ze som presvihla svoj cas, no a manzelsky zivot tym padom na zaplakanie 😅 😅 😅

dnes je u nas velky vetrisko a kedze je mala soplava tak asi budeme len domka...
chystam sa poobede robit tu smotanovu tortu s piskotami 😝 😝 😝

mimi21
29. sep 2009

zuzi ty mas chicco stolicku? lebo tak sa mi zda ze je velmi podobna mojej, podla foto co mas na FB

bambi7
29. sep 2009

mimi ze na zaplakanie 😀 i podarena ale myslim ze je to asi tak vsadeja som rada ze vidim postel

luba142
29. sep 2009

ludka my sme nepisali ze davame dupacky a na to gate ale len ponozky a gate alebo dupacky bez ponoziek ale ked mame tenke ponozky tak dam capacky aby mala nozicku v teple

zuzkaprofant
29. sep 2009

mimi ano mam chicoo taku co je od 0mesiacov do 3r
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-stolicky...
taku ale nie za taku cenu ale o 50eeur lacnejsie len ta krava naseho znervoznuje 😀

luba142
29. sep 2009

bambi dakujem za gratulaciu 🙂 , aj nasa sa uz vseliako kruti a prevracia, niekedy sa jej to paci inokedy nie tak sa jeduje u vas je teplo u nas je teraz v byte 22-23 stupnov co je zimsie ako vonku 😝 , vcera som ju naobliekala a vysli sme von no nenormalny hic a ani neviem kolko je na slnku lebo my mame chladok poobede

luba142
29. sep 2009

mimi- ja som v sobotu robila taky smotanovy ale s piskotovym cestom na to kyslu smotanu+ slahacku, ovocie a navrch zelatinu z kompotovej stavy a zlateho klasu mnaaaaaaaamky, a urobim ho o 2 tyzdne ked budeme oslavovat Kristinkine narodeniny

zuzkad
29. sep 2009

ahojte 🙂

bambi ahoooj ako sa mate ? Co ma nove Nika, ake zaujimavosti uz skusa ?? idem popozerat foto ako rastie princeznicka mala 😉 😉

Ja mam taky nerv, chcela som dat maleho pokrstit a normalne ma vsade odbiju, lebo nie som zosobasena a moj Petko nema sv. prijimanie 😠 😠 ja viem, ze nieco sa ma splnat, ale do certa nestaci im, ze obaja sme krsteni a ja mam aj sv prijimanie...nesticilo by, ze splnam jednu z podmienok ?? Ved by mali byt radi, ze dalsiu ovecku budu mat 😠 😠 bez urazky, ale cirkev to uz riadne prehana a mrzi ma, ze vam brania v tom .. ked si chcete dat dietatko pokrstit....aaaaa ...chcela by som vediet, ci by ma takto vsade odbili, keby som im dala "na faru" prispevok 😠 😠 😠 😠

Dnes mame dobru zimu...pomaly aj bundu zacnem nosit 🙂 🙂

Ozaj mam par otazok...s cim umyvate flasky, lyzicku a tanierik...pouzivate aj nejaky saponat, alebo len vodu ??
kupujete na zimu aj overal alebo len fusak, lebo vaham nad overalom..ci ho kupit, ak bude este v kociku 😒 😒

emode
29. sep 2009

ahojte
jej bambi, ze si aj zavitala 😀
ja zacinam pomaly na tu nohu dostupovat, i ked by som nemala, ale malu sa este bojim brat na ruky 😖
jamaat mm si zobral volno, ale len dnes, potom pride svokra, esteze je to taka dobra dusicka 😀 ale nie je to dovolenka v pravom slova zmysle 😉

ja ani nemam dupacky, ani som nekupovala, mame skor teplaciky, rozne nohavice, zda sa mi to praktickejsie ... a zlatsie 😀
bambi nasa robi s dekou presne to iste, este aj v kociku musi najprv zaspat a az potom ju mozem zakryt zakryta je jedine vtedy v noci, ked spi vedla mna 😀 a vak neznasa, je z neho uplne nervna 😉

zuzkaprofant
29. sep 2009

luba to je zima v byte ked mate 23stup mi mavame tak 22a mne sa zda ze je to teplo lebo kazdy tu mam ako zimny vychov doma pod 20stup v pohode

luba142
29. sep 2009

zuzka- my mame tu co je pod tym ta drevenha len starsiu verziu neni to klesielko hojpacie ale len take 4 nozky ma ako stolicka

luba142
29. sep 2009

zuzka ja som akasi zmrzla asi teraz co som nachladena tak neviem ale v zime mavame maximalne 25

zuzkad- ja som pri prvej pouzivala aj saponat ved ked to dobre oplachnes tak sa nic nestane ale mala som zvlast hubku na jeje riad. Ja budem mat aj fusak aj overal predsa budu este male detule

luba142
29. sep 2009

zuzkad- mozno by ti stacila nejaka bundicka a teplejsie nohavice ked mas a nemusis kupovat overal ale ten je sikovnejsi das pancusky nieco na vrch ako mikinu alebo svetrik natiahnes overal a ides

ludmilabb
29. sep 2009

zachvilku bude pohodinka tak uz sa chystam kedy sa mala ozve

emode moja si teplaky skope, proste ona musi mat dupacky dovtedy bude dvihat zadok a hadzat nohami ze si to pomaly ale isto vyzlecie a darmo ze je tam gumicka 😖
tak sa drz, nech sa ti to rychlo zahoji 🙂

ja ani neviem kolko mame stupnov doma zisla by sa daka meteostanica ale mi mame v spalni chladnejsie a v obyvke teplejsie tak to striedam, ked je horuco idem s malou do spalne a ked teplo tak sme v obyvke

zuzkaprofant
29. sep 2009

dioevcata sterilizujete flasky ja hej ja este aj dlho budem umyjem normalne v pure mam na flase taku kefku a ked umyjem daporadne vyplachnem a dam to sterilizatora som sa smiala ze ja ked maly vyrastie este pivove flase budem sterilizivat

zuzkad tak stym krstom mi le luto
luba ta chicoo stolicka je suepr len ma nevyhodu nehomba

luba142
29. sep 2009

ludka nasa si zase péonozky stale vyzuva a ked jej dam na to capacky tak sa pozera co to ma a uz po tom ide a zachvilu ma hole nohy. Dupacky pouzivam aj ja len uz mam jej velkost len par kusov tak to striedam s teplackami alebo polodupackami


zuzka prof.- ja ked ju budem musiet krmit a nebude sediet tak ju dam do sedacky a ked zacne pekne sedkat tak stolicka pride narad. A flase nepouzivame tak nesterilizujeme 🙂

luba142
29. sep 2009

dievcata co kojite jedli ste uz fazulovu polievku ja by som si tak dala ale bojim sa ze ju to bude naduvat aj ked aj tak kaka stale

zuzkaprofant
29. sep 2009

luba ja ked som kojila nejedla som nic nafukovacie bo mi bolo luto maleho jak by ho brusko bolelo

ludmilabb
29. sep 2009

tak mala ako hodinky 😝

ludmilabb
29. sep 2009

fazulu som nejedla, iba karfiol