Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
5. okt 2009

tak my uz sme definitivne na prikrmoch.mala mi stale jaci,ze je hladna. spraska celu flasku mlieka a o hodinu a pol je zasa hladna.predtym vydrzala aj 3hodky a neplakala od hladu,ale teraz jej to uz asi nestaci. a vlastne sa ani nedivim. odkedy sa pred mesiacom prvykrat posadila,tak uz nic ine,len sediet.a vrti sa nonstop,vsetko musi vidiet,chytit,okostovat.... tak som jej pred troma dnami dala zemiacik a tak jej to chuti,ze sa snazi sama chytit lyzicku a pchat ju do ust.no a dnes asi dame ryzovu kasicku.zmiesam s mojim mlieckom a bude. nastastie brusko ju neboli, kakala normalne,akurat neskutocne prdi. 😀

emode
5. okt 2009

lady to je super podla mna ved vahovo na to ma ... je to sice starosti viac ale je dobre ze sa tak ryclo chytila 🙂
ona sa uz sama posadi ?

ludmilabb
5. okt 2009

uspavanie styl polozit, zhasnut svetlo, puska na dobru noc...CO TO JE???
my take nepozname, hondrlam polhodinu rovnako ako cez den, to ci je tma alebo svetlo vsetko jedno
ake mame tie deticky jedinecne, kazdemu vadi nieco ineeee 😝

zuzka ze maly ti prespi aj dve hodky a pod hrazdickou? fuuu nasa ked je unavena nezaspi ona si bije hracku o hlavu ale teraz si nerobim srandu...fakt to niekedy robi 😅

ludmilabb
5. okt 2009

ja mozem byt vobec rada ze moje dieta vie ze v noci sa spi dlhsie ako cez den 😀

zuzkaprofant
5. okt 2009

hej ludmila ja ked som na pc tak ho dam pod hrazdicku a sa hreje otocim sa o on otoceni a spinka ja potichucky dam perc hrazdicku niekedy mu dam este decku aby neprechladol a spinka 😉
dievcata co obliekate do fusaku aj overal ci nie

mimi21
5. okt 2009

ludka to ma asi taky predspankovy hnev, aj nasa mavala, reeeev ale neskutocny a potom ako mavnutim prutika v sekunde ticho
idem pozerat to keby bolo keby, ked uz tomu taku reklamu narobili, som zvedava na to

sirinka
5. okt 2009

ludka...ja som klarku uspavala na prsniku do dvoch rokov a teraz musi byt s nou aspon niekto kym zaspi...ale v noci dobre spinkala. magdalenka je tazsi pripad, preto spi so mnou v posteli. pre mna to ale nie je problem, kazde dieta je ine a ked si jednoducho vyzaduje niekoho blizkost, tak to mojmu dietatu nebudem odopierat. cas skutocne leti rychlo a ked sa "pozajtra" bude vo svojej izbe predo mnou zamykat, tak si rada spomeniem na tieto casy 😉

ladywitch26
5. okt 2009

emode, neposadi sa uplne z lahu,ale ked ju idem krmit,staci,ked jej len hlavu rukou podlozim a ona sa v momente vymrsti do sedu. ale sedi uz uplne sama, len na nu musim davat pozor,lebo ked ju cosi zaujme,tak zabudne na to,ze sedi a vymrsti sa za tym.raz mi skoro spravila snuru a padla nosom dolu. no ani na moment ju nenechat samu...

mystery7
5. okt 2009

moj sa pohra chvilu s hrazdickou aked zisti, ze sa tie hracky nedaju stiahnut do pusinky, tak spusti riadny rev a je po hre s hrazdou

ja som na tom ako ludmila. aj pol hodinu ho hojdam na rukach, mojkam. On si sucha oci, ziva a nic. nakoniec dam do vajicka a hojdam aj s vajickom, tak po biede zaspi. ked zaspi prehodim ho do postielky a tam vydrzi tak 15 minut

mystery7
5. okt 2009

a aj my uz davame prikrm, ryzovu kasicku, zatial som skusila s vodou, ale chuti mu tak mozno do nej prihodim aj UM, alebo sebe skusim odsat

zuzkaprofant
5. okt 2009

ja som na hrazdicku dala jednu hracku tak dole aby ked si ju chyti mohol dat aj do pusi a stym sa mi vyhra 😀

ludmilabb
5. okt 2009

jeej ja som vyhrala dve aukcie 😀 uuuu no baby mate niekto internetbanking v slovenskej sporitelni? ja sice mam ale mam v tom daky chaosss 😖

ludmilabb
5. okt 2009

ak by ste mi poradili radsej by som to cez IB ako sa trepat do banky so Sofiou

emode
5. okt 2009

😀 ludka a co si vyhrala? gratulujem 😉
som tak rozmyslala, ze teply overal jej kupovat nejdem, este chodit nebudu "chvalabohu" takze budeme vacsinou vo fusaku a ten nam staci, inak kupila som ten LODGER a je fakt super, vnutornu vrstvu som vybrala dala do autosedacky a vonkajsi sme mali cez vikend v hlbokom ked bolo tak chladnejsie ...

stija
5. okt 2009

ahojte
ani my nemame velke problemy so zaspavanim. vecer vacsinou v pohode dame do postielky a zaspi (ak ju nieco neboli, vtedy je to horsie). cez den niekedy v pohode, inokedy zaspava tazko, ale nakoniec vacsinou zaspi. ale nevie zaspat na rukach, musi lezat sama. ale suseda uspava maleho na rukach (je o msiac starsi), ale tak ho hojda, ze by som sa asi aj bala. male deti sa nemaju triast, lebo im to moze ublizit. no a on ale inak nezaspi, iba ked nim riadne natriasa. o chvilu z nej bude kulturista 🙂

jamaat
5. okt 2009

Ludka a aký je tam problém? Čo nevieš? Nemám síce SLSP, ale robím vo fachu. 🙂

monkap
autor
5. okt 2009

dm: neviem kolko lenka meria, nasa dr. ju nemeriava .... a ja tiez nie 😝

dm1
5. okt 2009

ja som dnes prvy krat testovala tu zavinovacku do autosedacky co sme kupili a je perfektna. bolo mu krasne teplucko aj ked sme ho prenasali a ked sme prisli k dokimu tak sme to len odopli a bolo. aj v obchodaku je to super lebo pri tych chladiacich boxoch je strasna zima tak som mu to len zapla a mal to stiahnute okolo hlavicky a nebolo mu zima. je to super lebo sa do toho netreba vobec teplo obliekat.

myslite ze mi nieco v tescu vymenia ked tam pridem na druhy den s blockom a ma to vysacky ze sme neodhadli velkost?

emode
5. okt 2009

ludka co nevies cez IB mm ma v sporitelni ja mam VUBku

stija
5. okt 2009

dm mas tu "deku" do autosedacky? aku? neviem znacky, ale videla som hrubsiu a tensiu. a co velkost?

jamaat
5. okt 2009

dm, vymenia ti to.

kristiniatko
5. okt 2009

Ahojte. dm1 - napis prosim ta aku zavinovacku si kupila. Aj sa sa rozhodujem ci kupit. Da sa potom pouzit aj do sedacky 9-18 kg? Lebo musime uz asi kupit taku.

dm1
5. okt 2009

stija mam hrubsiu od emitexu - tuto http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

dm1
5. okt 2009

kristiniatko - podla mna sa da pouzit lebo vzadu sa to pripina na cvocky a da sa to aj na 3-bodove i 5-bodove pasy dat. Len ide o to aby ti to neprerastol. Ale maly ma este dost miesta v tych nozickach tak myslim ze to este zimu vydrzi - pozri link co som poslala vyssie

kristiniatko
5. okt 2009

dm1- no ten je super!

kristiniatko
5. okt 2009

No nasa mala, je taky macko, mame 5 mesiacov a mame az 7660 g. 🙂

dm1
5. okt 2009

ono sa daju ak je moc teplo aj tie nozicky vyzliect kludne a aj to co je na brusku odokryt - aspon nam ale my mame 5-bodovy pas...

kristiniatko
5. okt 2009

Ozaj uz mate vacsie autosedacky? Akurat nejaku vyberame, chceme aby sa dala dat aj akoby nalezato. Tak mam zas co robit.

kristiniatko
5. okt 2009

aha, som ako blba, ale prosim ta vysvetli, to ten 5 bodovy pas maju ktore auta?nove?

dm1
5. okt 2009

to je vnutri v sedacke nie na aute. Ak je 5-bodovy tak idu pasy okolo baba 1 medzinozickami 2 nad rucickami a tie su este dole pri pase. ak je 3-bodovy tak od pliecok to ide rovno dole medzi nozicky ako je na tom obrazku k tej autosedacke - neviem ci sa to z toho da pochopit ale neviem to inak popisat 😕