Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
22. okt 2009

toto je pekne... a ma celkovo pekne veci tato pani na MMB http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6971077

a pre chalanov http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6970906 asi objednam tie body na jar a aj nejaku supravku na leto

kodada
22. okt 2009

ved na to hracky su, nie na to aby stali na policke, nie???

iinuska
22. okt 2009

dada, maly je zlatucky 🙂

ludmilabb
22. okt 2009

Dadka heh 😀 ja som tým ale myslela, že sa ani nenazdáš a bude sa s ňou Tomáško sám hrať, strašne rýchlo to uteká....

iinuska
22. okt 2009

Adamko pred chvilkou dopapal mrkvicku, uz mu to islo lepsie ako prvy krat.Aj viacej spapal.Teraz si pyta mliecko, tak mu dam poptiahnut 😀

jamaat
22. okt 2009

Ahoj Dada. Tomáško je chlapina! Vidno už teraz, že je chlapec. ........ To na moju Emku si furt ľudia myslia, že je chlapec. Neviem prečo, nezdá sa mi chlapčenská. 😕

dm, Topolino je česká značka, sa mi zdá. Či?

Dnes si na plávaní Emka ponorila celú hlavu pod vodu, keď na chrbte na vode ležali. Dosť sa zľakla, ale asi si ani veľmi nelogla, lebo nekašlala, neprskala, ani plakať nezačala. Ale bola ešte chvíľu vyplašená.

sirinka
22. okt 2009

kodada gratulacia...maly je zlatucky....posielame mu pusinky od nasich bab 😝

ladywitch26
22. okt 2009
mimi21
22. okt 2009

lady dobre si nakupila 😉 😉 😉

kosska3003
22. okt 2009

kodada pekna fotecka
tak my uz spinkame ale so straasnym placom bola hore od pol 4 o 7 som ju kupala a musela som jej prelepit tu ranku po vcerajsom cisteny na plucnom tak zacala plakat tak som ju dala do postielky a hned bola k.o ale nepapala tak cakam kedy sa zobudi ze je hladna chuda moje

iinuska
22. okt 2009

lady, krasne vecicky

iinuska
22. okt 2009

kosska, nam kazali po vycisteni tej ranky nekupat

kosska3003
22. okt 2009

no mozes kupat ale nemoze sa voda dostat do tej rany tak som jej tu rucicku nemocila ani nebudem

iinuska
22. okt 2009

jaj, tak potom dobre 😉

jamaat
22. okt 2009

nika, dm, objednali ste si u lady z tej americkej stránky? Ja sa nejako neviem rozhodnúť.

dm1
22. okt 2009

jamaat ja nie lebo uz ma teraz veci dost uz objednavam len na leto 😀 a jar /teraz to topoliny co som dala link/ taku letnu supravku. ale nie vela lebo som prisla na to ze ma straaasne vela triciek a mikin to nema sancu ponosit. asi budem muset nieco na jar predat nech mi to tu netrci v skrini.

iinuska
22. okt 2009

No, 35 minut placu a maly zaspinkal.

nikanika28
22. okt 2009

ahojte..dnes som vas zanedbavala, sa hanbim 😔 😅 ....Jani, asi nakoniec nebudem..uz mam tolko veci ze hruuuza...mm mi povedal, ze som chora 😕 😀 😀 😀
Jani, Vikina je moj milacik od mojho milacika..dostala som ju od neho, este ked sme spolu chodili 😵 ..je to americky kokrspaniel a dnes rodila...nakoniec ma len jedno steniatko, ostatne KO 😢 😢 😢

jamaat
22. okt 2009

nika, nevedela som, že aj ty máš dunča. No tak gratulujem k prírastku. 🙂

ladywitch26
22. okt 2009

ci paaaana, najedla sa, polozila som ju do postielky a sla som do kuchyne,ocakavajuc ziapoty.dlho bolo ticho,tak idem pozriet, a stanka chrape. ani len nezamrncala...nespoznavam to moje dieta... 😨 😵

sssimi
22. okt 2009

Lady perfektné vecičky.

No moja malá sa práve zobudila, takže zase do 23 hod bude hore... No čo už... Teraz zase olizuje mužove jablčko

nikanika28
22. okt 2009

Jani no mam aj nemam....Vikinka ostala u nasich...no a snad zostane aspon to jedno stena 😕 😵 Je krasne..presne taka farba ako Vikina 😵 Lukasko bol z neho uneseny...keby ste poculi, ako sa Vikine prihovaral 😀 😀 ...nooooo Vikinkaaaa, aj ty uz mas baaabetkoooo....no co to tam maaas, akyyy sulceeek...a daaas mu mliecko, zeeeee????
No bol bohovy 😵 😵 😵 ... Uz doma vyjednava, ze si ho zoberieme domov 😕 😕 😕 Ze ja sa budem starat o klarku a on o steniatko....ISTE>>> 😝

jamaat
22. okt 2009

nika, veď mi aj bolo divné, že si nespomínala doteraz žiadnu dunčicu. A to jedno je v poriadku? Ostatné sa už narodili mŕtve?

ladywitch26
22. okt 2009

nikus, ja by som aj to jedno brala. co mame na svk vlciacicu, uz ma 7rokov,ale na ziadneho psa ani len nepozrie. ignoracia totalna. mozme my stence cakat,ked ziadny pes pre nu nie je dost dobry. 😠

jamaat
22. okt 2009

lady, ak chceš šteniatka, zadováž si sučku bastardíka. To určite bude kopa šteniatok 🙂

nikanika28
22. okt 2009

Jani, to jedno vyzera byt OK..jedno asi prilahla...ale bolo akesi moc male, ked som nan pozerala...a 3 boli kO. Myslim si, ze porodila skor..tak asi preto..

ladywitch26
22. okt 2009

no vlciacica je teraz uz u nasich a ti stence nechcu... 😖 a tu mame jacka russella, ale psa. ale hadam mu prikupime kamosku casom. teda aspon planujeme. 🙂 len potom uz karavan kupit, lebo ked budeme jazdit na slovensko s dvoma psami a aj dvoma deckami, tak uz aj toto auto nam bude male. a to mame 7miestne a aj stresny box sme mali. 😀

sssimi
22. okt 2009

Nika Lukáško má aké rodičovské cítenie 😀 😀 😀

Ja mám Cavalierku. Pred dvoma rokmi mala 7 šteniatok-bola ako sud... Prefikol ju susedov bastard... Kokso ešte aj v januári okotila, tak sme im aj kúrili a v práčovni chovali...Boli to také besnoty... Už v dvoch týždňoch šunku žrali a boli väščí ako ona...

kosska3003
22. okt 2009

ssssimi tak to hej 😀 😀 😀 my mame len 6 kuriek to staci 😀 😀 😀