Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. nov 2009

monka aj my sa pripajame ku gratulacii 😵 vsetko naj prajeme...

fuj, ja som sa prejedla tych dukatovych, lebo som si este aj teraz nalozila, ked mm prisiel

monkap
autor
4. nov 2009

dakujeme ... pridala som foto stare asi 5minut 😀

dukatove som ja nejedla ani nepamatam .... mnam, dala by som si 😝

iinuska
4. nov 2009

Monka, zlate deticky 🙂

mimi21
4. nov 2009

monka tak dobehni, este ostalo 😝

monkap
autor
4. nov 2009

mimi: si daleko, ale dik 🙂

iinuska
4. nov 2009

no konecne zaspinkal.Ja si k nemu fakt nemozem lahnut 😒

monkap
autor
4. nov 2009

mne zase lepsie spi, ked lezim pri nej

ludmilabb
4. nov 2009

tak je to roznorode, ja ked s malou spim tak si lepsie pospi

monkap 6 mesiacikov 🙂 aj my gratulujeme

sssimi
4. nov 2009

Monkap gratulkooo...

Sarah dnes tak naprd spí. Už 3x si dala polhodinku. Zase som nič nestihla... A ja že teraz také 2 hodiny potiahne...
Každopádne segedín je na sporáku a našťastie aj mm je už konečne doma... A ja by som sa mala učiť, ale najradšej by som zalahla.

zuzkad
4. nov 2009

noo koonecne som doupratovala, prezliekla postelne pradlo malemu aj nam a odfukujem, maly sa mi prave zobudil, tak nejak malo spinkal, ale nevadi dospi vecer 😉 😉

Lady pokrstit mi ho odmietli v 5 kostoloch v BA 😢 😢 ja mam svate prijimanie a obaja sme krsteni, ale nie sme manzelia a to je hlavny problem...mal by sa za nas zarucit par, ktory ma krstenie, svate prijimanie a birmovku....co u nas nik nesplna...cize bohuzia ☹ ☹ ale nevadi ja som si dobre zanadavala a fararom som povedala, ze je smutne, ze namiesto toho aby ziskali dalsiu "ovecku" odmietnu ju...kaslem uz na to ...dost som zmenila nazor na cirkev 😠 😠 a urobim len slavnostny obed bude mat aj torticku ako na krstinky a hotovo 😉 😉

ladywitch26
4. nov 2009

zuzka, kvoli tomuto ja cirkev neuznavam. vsak podla mna krstia to dieta, nie rodicov, tak o co im ide? to idu trestat dieta,ze rodicia nie su zobrati? mne je z nich az zle. a to este by som mohla pisal litanie o nasom fararovi a jeho podarenej rodine. evanielicky farar, jeho syn tiez,ale mal svatbu az rok po tom,co sa mu narodilo dieta. cize zili "v hriechu", ale vsak pohoda,nie? 😠

zuzkaprofant
4. nov 2009

zuzkad ta vidis sa cudujem ze v ba robia take ceremonie stym pokrsti si ho zama pokvapkaj ho svetenou vodou a hotovo
nam uz vazne isu zubale uz som videla take biele pod dasienkom pravy zubok ide skor tak uvidime len mi nehcc uz vobec ukazat ani palcek mi nechce zobrat do ust tak asi uz vbychadza lebo aj lyzicka mi dako zaklopkala tak sa tesim

maly mi dnes pospinkal ja som tiez stihla upratat cely dom tak som spokojna len osprchovat som uz nestihala bo mi nepospal poobede len 15min to som sa len najedla 😀

mimi21
4. nov 2009

mne je mala taka nervozna... ma uplne zachripnuty hlas, chudatko moje, nic ju nebavi, nijako ju neviem zabavit, teraz sa mi zacala hrat v postielke, tak tam radsej ani nejdem, aby som ju nevyrusila

a k cirkvi sa ja nevyjadrujem, lebo by sa to tu citat nedalo 😝

sssimi
4. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1484179

Zuzkad naozaj je to trápne. Príde mi, že dnešní farári sa tvária až príliš dôležito a už vôbec nesplnaju funkciu, ktorú by mali. Našťastie existuje minimum farárov,ktorí to ako-tak držia po kope, ale inak nula bodov... Je to smutné čo robia....

zuzkaprofant
4. nov 2009

www.slnkorecords.sk
http://www.slnkorecords.sk/media/31/63/01 Katar...

ma niekto doma uz to cd od katky koscovej moj maly to zboznuje tu prvu pesnicku

ladywitch26
4. nov 2009

simi, dnes som okolo takeho kompletiku sla. stoji 5€ a maju ho v penneyse 😉

iinuska
4. nov 2009

a ja som si myslela, za v Bratislave nerobia problemy, ze to len ti dedinski farari vymyslaju

ludmilabb
4. nov 2009

zuzkad mne odmietli sestru za krstnu ☹ tak bola moja mama lebo ona ma vsetko aj birmovku
sestra ma svate prijimanie ale je rozvedena tak bohuzial a tiez mi to pride debilne, ze ak by som chcela zohnat par tak aby som musela oslovit niekoho zo sirsej rodiny ktori Sofiu ani nevideli a este si budu mysliet ze chceme od nich prachy na vsetky Sofiine sviatky 😖

jamaat
4. nov 2009

No na cirkev sa zdržím komentára podobne ako mimi. Svokra by mi síce vybavila krst, ale mne s týmto ich prístupom pijú krv.

ludka, zuzkad, obe ste katolíčky? Lebo katolíci robia v tomto väčšie prieky. .........Ludka, ak by si niekedy chcela niečo takéto "cirkevné" vybaviť, tak v Sásovej, čo sú seleziáni, to sú takí liberálni a venujú sa deťom. Tých normálne aj uznávam. Monika bola aj v ich tábore a to teda ozaj od kresťanky máme obe ďaleko. Im je jedno, akej viery si a či vôbec, oni proste robia s deťmi a mládežou. Ale inak je to katolícky rád.

sssimi
4. nov 2009

Lady tak to sú rozdieli, čo? 😀

Ludka my sme dali za krstnú mužovu segru. Našťastie ešte nie je vydatá, lebo teraz je už skoro raritou nájsť manželský pár 😀 ... No a keď sa vydá tak jej mangel zdedí post 😀 ... Inak ani ja s mužom nemáme birmovku, len 1.sv prímanie.

mimi21
4. nov 2009

no kde ste vsetci???
my uz spinkame 😔
mm je na fuciku, ja si peciem gastany a zapalila som si sviecku, snad prerazi ten grcancovy smrad zo sedacky 😝 😝 😝

inak videli ste televizne noviny??? ze tyrat a sexualne zneuzivat 16 mesacne dietatko??? to co musi byt za zensku, ju by som tyrala!!!

ladywitch26
4. nov 2009

mimi,akurat som o tom citala...no otras,naco maju vobec niektori ludia deti. 😠

ludmilabb
4. nov 2009

Janka som katolíčka 😔

inak na Photoshope robim len upravu fotiek ale Janko napr. spravil Blazikinu stranku uplne sam ale pouzil nielen PS aj nejake ine programy

bola tu sestra tak mi vravela ako ste sa stretli a dohodli na dvoch tortach 😀 takze party bude u nas

ludmilabb
4. nov 2009

mimi nevidela, och 😨 ani nechcem ☹

dm1
4. nov 2009

no vas docitat ste toho teda popisali....

tu je navod na ten gimp aj kde ho stiahnut. viac tu v teme na MK - mam konicka - digiscrap. http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

nika pekny vytvor 😉

monkap - vsetko naj k 6-tim mesiacikom

my noc celkom OK a dokonca som aj zaspala hadam do pol jednej takze uspech. poobede sme sli von a padalo nieco medzi snehom a dazdom a strasna kosa bola... no hroza toto pocasie

jamaat
4. nov 2009

ludka, na Blazikinej stránke máte náádherné fotky. .............Tešíme sa teda na Sofinkinu polročnicu dvojnásobne 🙂

dm1
4. nov 2009

siri - o tych vlozkach som cosi citala len na MMA kde casto byvaju v aukcii ale nepoznam nikoho kto ich pouziva

jamaat
4. nov 2009

Ja som o tom v živote ani nepočula.

mimi21
4. nov 2009

baby aj ja som dostala take plienky ako jednorazovky, ja to vobec nepouzivam, asi by som to mohla predat cez aukcie... no co s tym...