Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
4. nov 2009

tak uz mame za sebou aj blizke stretnutie tretieho druhu... malu som nechala na deke a v nestrazenej chvili k nej pribehol pes a mlaaaaask, takeho frantika jej vcapil na tvar,ze az....jej sa to strasne lubilo,rehotala sa riadne, ale mne nie je vsetko jedno.dufam,ze nic nechyti od neho 😖

jamaat
4. nov 2009

lady, klídek. Psy majú v papuli menej bacilov ako ľudia v ústach. A nie je to žiadny túlavý chorý pes. Všetko je OK, buď rada, že jej takto prejavil náklonnosť.

mimi21
4. nov 2009

lady šak sa len luuuuubia 🙂

ladywitch26
4. nov 2009

jamaat, ale vonku kadeco poolizuje, tomu sa neda zabranit.

jamaat
4. nov 2009

lady, a aj tak majú v ústach čistejšie ako ľudia. Nedávno som pozerala dokument o tom.

jamaat
4. nov 2009

...ony majú také nejaké dezinfekčné sliny, aj keď nie v pravom zmysle slova.

mimi21
4. nov 2009

no nejako je tu dnes vecr potichsie...

jamaat
4. nov 2009

mimi, v poslednom čase tu býva tichšie.

zuzkad
4. nov 2009

mimi coooooooooooo ????? 😕 😕 😕 16 mesacne dieta tak to by som uz davno zabila toho cloveka ale pekne pomaly a co najviac trapit toho cloveka 😠 😠

uuuf dnes som bola cvicti tak mam dost, ale prospeje mi to 😉 😉

s tym krstenim som straaaasne nastvana, ale kaslem na to uz...mozno to poriesim ako poradila Zuzka pojdem si nabrat svatenu vodu a sama si ho pokrstim 😉 😉 😉
inak Zuzka ta pesnicka - uspavanka je kraaaasna...ja by som chcela cele CD kde by som to mohla zohnat ?? ☹ ☹ toto mi chyba, nemam ziadne pesnicky pre maleho a tak rada by som mu nieco take pustala...nemate tipy kde hladat ?? resp. stiahnut ?,

ladywitch26
4. nov 2009

jamaat, tak ja malu aj tak bozkavam len na licko 😀 takze psa mozem kludne k nej pustit? 😀
ale aj tak si nim nie som ista,jemu straaasne smrdi z huby

ladywitch26
4. nov 2009

inak dala som jej teraz jest, posledne mlieko, co som mala, lebo si az tak pred spanim tesne odstriekavam, no a uz jej to nestacilo. vysosla poslednu kvapku a ziapoooot. vacsinou mi zaspi a uz ju len prehodim do postielky, ale teraz nie. tak som ju ukolisala a ako som ju davala do postielky,tak otvorila oci a znova ziapot. tak som ju len supla do vaku a v nom som ju na rukach ukolisala,az kym jej hlava nekvacla na plece. tak uvidim,ci sa este nepreberie ako vcera 😒

ludmilabb
4. nov 2009

lady kebyze vidis dnes mojho psa ako v nestrazenej chvili oblizoval Sofiu a ta mu este aj usta otvorila trubka...a toto sa nam stane kazdy den, nemam ako tomu zabranit ale som rada ze sa tak luuubia aj na videu to mam zachytene a darmo som jej vravela ze ju nesmie obliznut iba onuchat a svinucha ten jazyk tak rychlo vyplazila

zatial sa nic nestalo takze si uz z toho tazku hlavu nerobim 😝

ludmilabb
4. nov 2009

joooj Bajzovi je to strasne luuuto a Lucia skoro poriesila so zenou
tazke riesky v Panelaku 😵

ladywitch26
4. nov 2009

ludka, tak uz som trochu kludnejsia. svinucha,darmo mu hovorim,ze ani na deku jej nesmie slapat,lebo potom same chlpy su vsade z neho, on sa uvelebil rovno pri nej a mlaaask. ale to ona sa nanho zacala rehotat,ked isiel okolo a natiahla po nom rucku.tak to bral asi ako pozvanie 😀

zuzka, u nas cvici muz 😀 kym som bola tehu, tak prisiel o robotu a odvedy priberal zarovno so mnou. no lenze ja uz mam tych 15kil dolu od porodu a on akosi ten batoh nie a nie zhodit. tak dnes robil poctivo brusaky. som zvedava,dokedy mu ten entuziazmus vydrzi...

zuzkad
4. nov 2009

ked pisete o psikoch tak moja Amy neviem preco, ale nechce sa nechat ani pohladkat od maleho...ale zato,ked maly lezi na deke tak sedi pri nom poctivo a strazi ho stale...asi to chce cas a pritom sa aj snazim, aby som ju mojkala casto ako aj maleho 😖 😖

ozaj kocky ja mam strasny strach z tej chripky co teraz je na Ukrajine 😕 😕 je to strasne, ze hlavne deticky su napadnute ☹ ☹ tie co kojite to mate super, lebo MM je najlepsie pre imunitu dietatka, ale co dat mojmu drobcekovi ?

mimi21
4. nov 2009

zuzi a to sa dokonca stalo v blave, ta zenska mala dvojicky, tak to dievcatko jej hned odobrali a chlapcek je v kritickom stave v nemocnici ☹ ☹ ☹

jamaat
4. nov 2009

ludka, tie tvoje panelákové pripomienky! 🙂

zuzkad, ja som radšej, keď Emka Denyho nehladká, lebo to nie je hladkanie, ale kvákanie za chlpy. Najskôr sa to musí naučiť.

mimi21
4. nov 2009

no zuzka tak depku z chripky som mala vcera aj ja
dokonca som stresovala, ze ked je mala prechladnuta, ci ju uz nahodou nema 😖

ladywitch26
4. nov 2009

no nas jack je nastastie kratkosrsty, takze za chlpy ho nevykvace, aj chvost nema, ale usiska ma riadne dlhe, tak uz viem, ako bude knucat o par mesiacov, ked ho stanka bude po byte nahanat. je z neho cela hotova, tak sa zrejme pred nou nikde neschova, jedine zeby sa naucil vyskocit na stol 😀

zuzka,tu v teme irsko som citala, jedna slovenka ma 4rocneho synceka choreho na tu prasaciu chripku. ale vraj to znasa celkom dobre. ono chripku zvladne male dieta lepsie ako dospely.

kosska3003
4. nov 2009

ahojte tak som vas ako tak docitala ja sa tiez bojim ze mi mala ochorie nechcem teraz lebo v pondelok mame ist na ockovanie tak nech je fit a mam tu tri netere do nedela a aj sem tam zakaslu tak sa bojim

ludmilabb
4. nov 2009

ja idem zajtra k zubarke s malou a to ani zub nemame 😀 😀 😀 ale nieee idem ku nej kvoli dasienkam sa ukazat

dm1
4. nov 2009

ludka ked spominas zubky - co uz maju deticky vase zubky aj ich nejako cistite uz? som citala ze od prveho zubu by sa malo.. len neviem ako 😕

mimi21
4. nov 2009

ludka a to preco???

zuzkad
4. nov 2009

mimi to bola zena ??? 😕 😕 jeeezis to chudatka museli trpiet...otrasne, co je vsetko mozne 😠 😠 😠

ja dufam, ze ta hnusna chripka nebude taka nebezpecna u nas ako na Ukrajine...je to inak hrozne, ze sa to dostalo az do Kosic uz ☹ ☹ naozaj mam strach, asi zacnem malemu davat vitamin C 😖 😖 mozno to pomoze.

ludmila a to uz zubarka tak sleduje ? Ja ani este netusim kedy ist k zubarke s dietatkom 😕 😕

kosska3003
4. nov 2009

ja som citala ze uz teraz ked nemaju deti zubky tak mame cistit dasienka vatovou tycinkou je mi to take hlupe
joj ako u nas fuka strasne ide mi tu strechu odrapit

ladywitch26
4. nov 2009

rozmyslala som nad tymto, ale nasa stanka ma uz teraz vyse 8kil, a toto je len do 12kg,takze dlho by si to neuzila http://www.toys.ie/Lindam-Bounce-About-!G09471-...

ladywitch26
4. nov 2009

a nekupili ste nahodou dadke taketo cosi? http://www.toys.ie/LAMAZE-FREDDIE-THE-FIREFLY-!...

ladywitch26
4. nov 2009

a z tohto ma ide rozhodit. ja som to este kupila za staru cenu... 😠 http://www.toys.ie/Fisher-Price-Rainforest-Musi...

ludmilabb
4. nov 2009

lady ina zlava na kolotoc 😅