Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
9. nov 2009

nika tu som!!! rano sme boli u dokiho na prevazenie mame stale len 6360gr / monka asi Vas nikdy nedobehneme 😉 ale povedal ze to je OK ze on je proste taky drobculko a teraz ked cvici tu vojtovku tak aj ta mu dava zabrat. povedal ze mame davat uz aj masko tak zacneme asi bud.tyzden

nas rezim - ked uz si myslim ze ho mame a dni su skoro rovnake pride nieco co ho zmeni a je po rezime. ale neriesim to. spinka ked je unaveny a papa ked je hladny

dm1
9. nov 2009

a vitaj gabca medzi nami 😉

gabca22222
9. nov 2009

dm1 🙂 ahojky

iinuska
9. nov 2009

dm, ved Matejko to dozene.My mame 8200 g a 69 cm

ladywitch26
9. nov 2009

caute zeny, tak som spat...idem skapat,jak ma chrbat boli.kazdy sval som si dnes pretiahla... 😝 nastastie idem zajtra az poobede, tak doobeda nejako vykurirujem. stanka aj ocko to tu bezo mna prezili, to je hlavne.

mimi21
9. nov 2009

gabca vitaj medzi nami 😉

mne mala spala len taku hodinku, uz si teraz sucha ocka, este musi chvilku vydrzat, nie ze bude zase buntosit o 5 rano 😕 😕 😕

iinus tak to ma pekne tvoj maly, 😉 , ja neviem kolko mame my ale asi pred 3tyzdnami sme mali nejakych 7300, svokra stale hovori ze aka je velka, ale mne to az tak nepride, oblecko nosime stale na 3-6 mes

iinuska
9. nov 2009

mimi, no papat mu chuti.Aj ja uz natahujem cas, ocka si zmoli, ale aspon do 19 musime vydrzat

emode
9. nov 2009

my sme dnes vynimocne spali od pol piatej do stvrt na sest normalne ju uz po stvrtej neukladam a budim ju najneskor o pol piatej aby isla spat v normalnom case ... len dnes sme mali plavanie a to nam vzdy rozbije rezim ...

inak dnesna bilancia tri zaspinene bodynka jedny teplaciky pocurany gauc ruka strcena v miske s kasou rozlity caj 😅

mimi21
9. nov 2009

emode tak to mate za sebou celkom uspesny den 😀 😀 😀

ja uz mam malu v postielke, ratam, ze aspon 5krat ju pojdem otacat z bruska na chrbatik, v postielke sa nevie potom dostat naspat lebo ma malo miesta

vcera mala zazracnu polohu: na brusku, hlava v rohu a ruky popri tele, tak vyzerala ako taky tulen a samozrejme krik, lebo sa nevedela otocit

inac este k diete zuzkyd: zuzi neviem ci si si dobry cas vybrala, ved idu vianoce, sviatky pokoja a kolacov 😅

iinuska
9. nov 2009

emode, no pekne.Dnes sa darilo 😕

iinuska
9. nov 2009

ked uz pisete o tych dietach.Ja som nikdy ziadnu nedrzala, pretoze vsetky diety skonciat, tak, ze ked sa prestane drzat, kilecka su spat.
Podla mna netreba jest po 18, nejest sladkosti.U mna to tak funguje.Ale teraz ziadnu dietu nepotrebujem, lebo mam o 5 kil menej, ako ked som otehotnela. 😉

ludmilabb
9. nov 2009

gabca ahoj 😉

rezim? o jedine co sa snazim ju do dvoch hodin ako je hore uspat, pretoze ona dlhsie nevydrzi
a my asi chodime spvat uplne prví preto aj prví vstávame, malú kúpem o pol siedmej a o siedmej ukladám, niekedy zaspí do 10 minút, inokedy sa strápime aj hodinu

Erika ja mam Sofiine ruky poznacene hlavne po sebe, doškriabaná tvar, vytrhnute vlasy, kebyze ma zuby aj tými by ma dnes uhryzla ak by mohla!

ludmilabb
9. nov 2009

iinuska pekna vaha, hmmm nejest po siestej vecer, akurat cukriky vyjedam 😀

dm1
9. nov 2009

inuska tak my mame v cm rovnako ako vy len tie kila su akosi inak 😉

mne maly za cely den spal dnes dokopy hodinu. teraz zalomil tak dufam ze bude dobre v noci spat

mimi21
9. nov 2009

ludka ty si minule kupovala to penove puzzle v Tescu, co to stalo?

ludmilabb
9. nov 2009

dm
a my nemame ani 7 kg a pochybujem ze do polroka budeme mat osem 😀

mimi21
9. nov 2009

dm mne ked mala spi cez den zle, tak je vacsinou aj noc zla,,,, ale u vas to hadam nebude platit 😉

koho tipujete na vypadnutie zo superstar???
ja uz sa tesim na keby bolo keby 🙂

ludmilabb
9. nov 2009

mimi nooo asi okolo 7 euro 😝 si nepamatam ale Janka bude vediet presne alebo kosska

iinuska
9. nov 2009

ludka, tak Sofinka je zive dietatko 😉

dm, no mam co nosit 😉 .No to ti maly moc nepospinkal.

aj Adamko uz zaspinkal.Chvilku mu to trvalo, ale uz spinka

nieco na pobavenie: Kamarát sa sťažuje kamarátovi pol roka po sobáši.
- Ty počúvaj, ja už nemôžem. Tá moja to chce stále. Ráno, na obed, večer,
celú noc... Ja už nevládzem.
Dobrý kamarát mu odpovie:
- Ja som ti vravel neber si takú škaredú, budeš na to sám.

dm1
9. nov 2009

mimi puzzle stali 7,90 aspon tak jamaat pisala. ja idem zajtra do laugaricia tak pozrem co stoja v dracikovi alebo v all toyse a kupim konecne

jamaat
9. nov 2009

Čaute.

K diétam: práve jem mliečnu čokoládu. 🙂....ale ja som s kilami nikdy problém nemala.

Režim sa nesnažím žiadny vymýšľať, ako príde, tak je. Len ráno sa snažím aspoň približne deň naplánovať podľa toho, ako sa zobudí, ale aj tak mi to väčšinou naruší.

ludka, ja Emku tiež už ukladám na siedmu, veď to je vlastne osem normálneho času a detváky sa neriadia hodinami. ....Keď som čítala, ako ťa Sofia ničí a kútikom oka som už zazrela zuby, tak ma napadlo, že hádam ti aj zuby vybila 😀

gabca, vitaj, ďalšiu Sofiu tu máme 🙂

jamaat
9. nov 2009

ludka, tak to je dobré. Ty kúpiš puzzle a ja mám vedieť cenu 🙂

iinuska, dobréééééé! 😀 😀 😀

iinuska
9. nov 2009

mimi, aj ja si rada pozriem KbK, ale vascinou nestihnem dopozerat, lebo zaspim

ludmila, tak Sofinka je zive dietatko 🙂

mimi21
9. nov 2009

aha co som vyhrala, bude pod stromcek a na letne nosenie 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1482074

mimi21
9. nov 2009

tak ja som tak hnusne zakopla o ten sprostý stepper, ze dufam, ze nemam zlomeny prst
asi sa uz stepper na mna nastval ze len zapada prachom 😅

ludmilabb
9. nov 2009

Janka 😉 😉 😉

iinuska bohuzial Sofia si este teraz neuvedomuje ze ma len jednu mamu a ked tu oberie o vsetky nervy tak neviem....

nikanika28
9. nov 2009

HU HU HU ale ste sa zlaklli cooo??? 😀 😀 😀
Trikrat idem hadat, ako dopadne Zuzanka s kolegom.....
A inac idem dnes asi oslavovat...dnes sme boli takmer bez placu 😕 😵 😵
Dani, ako pokracujete vo vojtovke, ste si trosku uz zvykli?

mystery7
9. nov 2009

ahojky kocky
my ideme na poradnu zajtra tak nam ho premeraju a prevazia.
Ludmila, ja maleho ukladam na 18:30, vacsinou po 15:00 uz nechce spat, tak ked je unaveny tak ide uz spat. Inac by mi vydrzal mozno aj do pol noci. Ja ho mozem dat spat hocikedy vzdy je rano hore o 5:00-6:00

a mame za sebou dalsiu super noc, bol hore od 2:15 do 4:00 🙄 a cez den minimalne spal.

boli sme dnes na baby telocviku, tak sa po 10 minutach opat rozplakal 🙄 a rozplakal aj ostatne deticky

mystery7
9. nov 2009

ja o vahe ani nevravim. ranajky sa snazim stihnut rano a obed mavam hociekdy az o 16:30 😅 a sladkeo na kila jem, co som vynervovana a nevyspata

aj ja som cela doskriabana ☹

monkap
autor
9. nov 2009

dm: a kolko pribrala od posledneho vazenia?? my pojdeme na prevazenie asi o tyzden .... lenku kludne dobehnete, ved pred tyzdnom mala 6450 ,....