Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
13. nov 2009

zuzkaprof: zuby idu aj do troch rokov ... nasmu patkovi sa len teraz prerezavaju posledne stolicky ...

zuzkaprofant
13. nov 2009

monkap nestras 😀 😀 😀

monkap
autor
13. nov 2009

neboj, aj podstatne skor moze mat vsetky .... ako kto 😔
http://www.zdravedasna.sk/clanky/prerezavanie-z...

mimi21
13. nov 2009

ahojte
aj my noc katastrofa...stale sa mi prevracia na brusko a ked spi takym lahkym spankom, tak mi zacne kolenkovat a to je potom plac
a ked ju otocim na chrbatik tak za sekundu je na brusku 😅 kojili sme sa o pol12, o pol3, o 5 bola hore, akoze je rano, tak som ju supla k nam a este zaspala do nejakej 7 ale stale sa mechrila, pucila, no proste des
kupila som tu Hami ryzovu kasu, uz som aj MM vylozila z mraznicky, tak vecer skusim

zuzkaprofant
13. nov 2009

Mimi to asi tiez budu zubky bo to mi sme mali take tt brutal nam kasa nepomohla skor nam uskodila bo ho smedilo celu noc

ja kasu davam nanjesnkor o 18hodke a ide mi spinkat tak o 22hodke niekedy aj skor
dne smi este nejedol dako nechce mleicko tak ja neivme co zase vymysla 😒

emode
13. nov 2009

ahojte,
tak my az na taky hodinovy vylev okolo polnoci sme kojili asi o pol piatej a rano o siedmej ...
jamaat mozu to byt zubky ked si to tak spatne zoberiem mysleli sme si ze ockovanie jej pokazilo spanok ale zhruba po mesiaci nam potom vysli spodne zubky ... takze moze to trvat par tyzdnov a vidiet nemusis nic nasa dokonca ani neslintala len si vsetko zurivo pchala do ust ...

mimi21
13. nov 2009

baby myslite ze este aj taketo jesenne slniecko moze babo "opalit"???
vcera ked sme boli vonku, tak trochu malej svietilo na tvaricku a uz vecer mala licka cervene, jedno viac, ma ho aj teple, tak jej ho natieram, nech ho nema suche...

zuzkaprofant
13. nov 2009

mimi mohlo ale moze to byt od zubkoch nas bol ako matrioska licky cervene akoby som ho zruzom naterela alet erza viem ze to boli zubky zadna alergia alebo nieco podobne

http://www.amazon.de/Smoby-412005-Bubble-Komfor...

sme konecne vybrali darcek pre maleho pod stromecek sa tesim

jamaat
13. nov 2009

No nejako to budeme musieť vydržať. Len by som mala začať chodiť skôr spávať, nie o polnoci 🙂
Teraz zaspala, ale nechala som ju dlho vytrápiť v bdelom stave, tak aspoň polhodinku by mohla potiahnuť. Potom pôjdeme so psom von v nosiči. Len som myslela, že bude dnes krajšie počko 😒

mimi21
13. nov 2009

zuzka super darcek 😉
myslis ze by to mohlo byt aj zo zubkov??? si pamatam, ze ty si tu take daco riesila, ale mna by to ani vo sne nanapadlo, ze zo zubkov 😕 😕 😕

aha, babeny sa zase blaznia:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1500293

inak my to mame doma, segra kupila malej na minule vianoce (a to sme este nevedeli, ze co to bude, tak asi segra tajne dufala, ze chalan) ale mala je v tom strasne zlata, este jej pod to davam take zlte tricko, vyzera ako taky faganisko 😀
u nas to stalo 30e a predavalo sa to minulu zimu
inak ta baba musi mat dobru ryzu, nakupi vo vypredaji a tu idu blaznive slovenky zosaliet 😅

iinuska
13. nov 2009

ahojte, u nas noc v pohode, maly bol hore o 23, 3.30, 7.

mimi, to slniecko je aj teraz nebezpecne.

u nas je nadherne, slniecko svieti a 11 stupnov 😎

zuzkaprofant
13. nov 2009

😀 mimi neivem si myslim mi sme aj doky volala ja som kamoska co je lekarka stym otravovala alergia to nebola bo je stale to site co aj pred tym ani prasom som nezmenila jedine zubky a to ze tak slintame bo aj take teple to bolo licko ale teplotku nemal tak preto predpokladam ze zubky

vidim ze je tu nakupna horucka to predrazene to je toplko to nestoji si myslim ja som nasla aj nemecky next nie su tam take ceny ako v uk ale o nieco drahsie lebo ani zlavy tam niesu

mimi no hej ja som to chcela tak predavat len z nemecka by ma vyslo velmi drahe postovne na sk a neivem ci by to aj doslo lebo vela veici dako sa starilo na poste alebo u postarky 😀

dievcata neviete mi poradit ja by som chcela dake veci na sk popredat co maly nenosil alebo len min lebo toho mam velmi vela a som potreidila co si necham a co nie lebo to nevynosia ani daslei 2 babatka 😀 😀 a zbytocne mi to bude doma trcat ja mam vela veci z hm a pod

iinuska
13. nov 2009

zuzka, pekny darcek ste vybrali. 🙂 My mame kupeneho hovoriaceho psika od FP

ludmilabb
13. nov 2009

iinuska aj my mame psika, vsak kto by nemal?! 😀

mne Sofia zaspala bez revu a scen. Som si normalne vydychla, ze netrapila seba ani mna. Mohlo by to byvat castejsie...
aj mne doktorka povedala, ze mala je nespokojna kvoli zubkom, ze sa jej tlacia von, dasienka ma hladke, ziadne zdurenie, scervenanie kym jej vyjdu ma aj slak trafi

dupinka
13. nov 2009

Ahojte!

kukam, ze vsetci drobci budu mat k vianociam hovoriaceho psika. 😉 Ja som ho uz viackrat ukazovala manzelovi, nejako to bral jednym uchom dnu a druhym von, no a vcera ked to zbadal v letaku, tak hned. "aha, toto kupime Adamkovi" 😀 😀

Ja mam vyhliadnute nejake didakticke hracky, tiez FP, skor nejake zvuky, pismenka a tak. Nieco dame ako typ starym rodicom, nieco bude od nas.
Ved aj na Mikulasa sa musi nieco v topanocke ocitnut, nie? Sladkosti nema vyznam, kedze este nepapa take veci. Snad kukuricne chrumky, ak dovtedy ochutna.

Baby, uz davate deti do velkej autosedacky? Lebo my este pouzivame vajicko, ale pomaly mu zacina trcat hlava, co by nemalo byt. No a tiez nozicky, ak je naobliekany v teplom overale.

zuzkaprofant
13. nov 2009

ajmi ho mame ale uz sa maly snim hraje sme sa dohodli ze nikomu toho roku nekupujeme nic lebo sme tu v nemecku nejdeme na sk tak maly moze mat krasny darcek a nam netreba nic ja by som si len stroj na wafle chcela kupit daky lacny to chcem na mikulasa mesto sladkosti a hotovo 😀

moj spinka zase tak som sa mala cas pekne obliect upravit namalovat konecne a ked sa zobudi napapa sa a ideme sa prejst niekam aspon na hodku lebo ja nezansam zimu bud sa potim alebo mi je zima 😀
ludmila no nezavidim ti ja som mala dost posledne tt asi to bolo snad aj 2 mesaica ked rozmyslam od poslednej kontroly moj maly bol taky nervy ze sa hadzal aj ked na ruckach som ho mala a teraz ma kuse normalne si ma ruckami pritahne moju tvar a kuse mi bradu alebo lice taku slintavu pusi mi dava 😀 cela som slintava lepkava potom

zuzkaprofant
13. nov 2009

dupinka mi stale mame vajicko a este budeme lebo ja to pouzivam doma ako hombalku alebo ked sa mi nechce ho davat pri jedeni do velkej stolicky a ked niekam ideme tka ho normalne obliecem nedavam ho do overaliku len ho dekou prikryjem hrubou tak este sa tam vtrepe 😀 😀

dupinka moj muz je taky isty to auticko som mu mesiac ukazovala tak mrcal ze jaka cena a dnes rano mi to posle ce fb ze jaky darcek super vybral 😀

mimi21
13. nov 2009

dupi my sme este vo vajicku, mame asi 7,5 kila, ak nie aj viac, hlava zatial netrci, nozicky pomaly zacinaju 😅
ale vcera ked som bola na plavani, tak tam uz jedna baba mala velku autosedacku, maly sa jej narodil 30,4
inak su aj take velke sedacky co sa daju trochu polohovat, tak my asi taku poriesime

mimi21
13. nov 2009

zuzka typicki chlapi 😀

iinuska
13. nov 2009

zuzka, mne sa vobec nechce malovat.To uz musi byt, len ked niekde ideme.A este viac neznasam to odmalovavanie.Este rano mam cierne pod ocami 😀 😀

dupinka, my planujeme kupit autosedacku po novom roku.Oni su vacsina od 9 mesiacov.A kolko cm ma tvoj Adamko?To je taky dlhanik????

iinuska
13. nov 2009

joooj, a dnes je 13, ako pise ludka. 😉 A pre mna je to stastny den, lebo je som sa v piatok 13 narodila 😀 😀 😀

ladywitch26
13. nov 2009

inus, ja nemozem nadavat na 13teho, moj muz ma dnes akurat meniny, svokra ma narodky 13teho, svokor ma narodky 13teho, svagor ma tiez meniny 13teho a este sme sa aj brali 13.aprila 😀

ale dnes idem zasa do roboty poobede a to bude blazinec tam. ludia budu nakupovat ako keby siel koniec sveta, plne voziky, tak sa zas namakam... 😝

kosska3003
13. nov 2009

ahojte babky potrebujem radu uz treti den ma boli hrdlo a nie a nie prestat je to hrozna bolest davam si take cukriky propolky a paralen ale paralen sa moze len jeden den ked kojim co si mam dat lebo uz umieram diky

iinuska
13. nov 2009

lady, no tak to je super. 🙂 Aj tak su to vsetko len povery....Nestastia sa stavaju aj ine dni, nie len 13

iinuska
13. nov 2009

kosska, skus kloktat slanu vlaznu vodu.Aj 5x denne.Je to nechutne, ale pomoze

kosska3003
13. nov 2009

iiinuska skusim ja skusim vsetko lebo tato ma este hrdlo nebolelo ako ma boli teraz ja mam aj mandle navrete isto tak pojem kloktat zachvliku

inac vcera mi mm objednal movy madrac do postele uz sa tesim aspon moj chrbat isto lebo na tych 15 rocnych spat to je hruza

ludmilabb
13. nov 2009

kosska mne pomaha Septisan a moze sa pouzivat aj pri kojeni, no a teply caj s medom

kosska3003
13. nov 2009

ludila tak dik uvidim hadam si ho aj kupim a caj s medom ja med neznasam ale teraz pijem za tento tyzden pijem len caj studene nemozem a jem len riedke ako polievky jogurty a tak 😝 😝

ladywitch26
13. nov 2009

kosska, ja som si vzdy na hrdlo striekala bioparox. ten sa moze aj v tehu a vzdy mi zabral. a striedala som to s kloktanim tej slanej vody.

inus, ja som citala,ze to je kvoli tomu, ze to kral filip neviemkolky s papezom klementom neviemkolkym chceli ukradnut templarom poklad,tak dali dvoch velmajstrov upalit. no a akurat bol piatok trinasteho vtedy, a ako jeden z nich horel,tak krala aj papeza preklial,ze do roka umru. no a oni fakt do roka umreli. tak odvtedy sa vravi,ze piatok trinasteho nestastny den.

ladywitch26
13. nov 2009

happyfoto ma zasa akciu na fotoknihy a kalendare, tak ak niektora este nemate.... 🙂