Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
26. nov 2009

ahojte kocky,

chcem sa opytat, idem malemu kupit sedatko do vane, neviete mi poradit nejake dobre a celkom v pohode cenu ??

dm1
26. nov 2009

nikuska moj sa gula kde potrebuje 😀 dnes som ho dokonca nasla uz nad otvorenym suflikom ja netusim ako sa mu to podarilo. uz docahoval veci z neho

nikuska19
26. nov 2009

dm...chapem,ze mozem robit vela aukcii,ale to sa mi asi neoplati robit aukciu na veci ktore chcem predavat po 1eure....potom jedine zeby som spravila balicky po viacej veci,ale to neviem ci by drazili... ☹

dm1
26. nov 2009

zuzkad ja som to najskor planovala kupit ale asi nekupim. co som videla tak vsetky stali okolo 500-600 sk a to sa mi zdalo vela za sedatko. tuto na MK som videla aj za 360 tusim pouzite

dm1
26. nov 2009

nikuska tak to ano. len ci sa ti oplati si platit to vysoke clenstvo ked chces veci predavat tak lacno. sak hod potom link pokukame

nikuska19
26. nov 2009

Asi to predsalen budem riesit cez aukcie a budem davat vyvolavaciu cenu v hodnote za kolko to chcem cca predat...

nikuska19
26. nov 2009

najradsej by som to predavala osobne...no nepoznam tu nejako vela ludi co maju babatka...to budu veci od 0-2rokov...teraz pred vianocami mi pridu veci od 0-9mesiacov....a tu na dedine sme len 3 co mame take male deticky

zuzkad
26. nov 2009

ked pisete o predaji veciciek...mala by som sa aj ja dokopat k tomu, mam plne dve vrecia a chcem to popredavat...nooo musim nejak zacat....za aukcie na MMB sa plati nieco ???

dm noo to je pravda, ze to je dost drahe...ale ked to chce kupit malemu babka 😉 😉 ...tak nekup to 🙂 🙂 🙂

jamaat
26. nov 2009

nikuska, a ty si neobjednala náhodou tiež od ladywitch?

nikuska19
26. nov 2009

jamat.nie neobjednavala som....

nikuska19
26. nov 2009

zuzka...ano plati sa tam podla mna dost

jamaat
26. nov 2009

Pri balíčku 25 aukcií to vychádza cca 8 Sk za 1 aukciu.

nikuska19
26. nov 2009

podla ma ked uz tak sa oplatia tie vacsie balicky aukcii...potom je aukcia za cca 6sk

mimi21
26. nov 2009

no baby podla mna sa viac oplati predavat cez MMA, lebo ak na MMB nemate zaplatene clenstvo, Vase fotky pojdu az na koniec, za clenky
a na MMB mam pocit ze je toho strasne vela, mne sa lepsie a hlavne viac predavalo cez MMA

mala spi, bez vecerneho kojenia 😒 po polavani mi spala asi pol hodku, potom uz ani bohovi a teraz, ked som ju isla nakojit tak taky hysterisky plac ze az, ani cicik nechcela, len cumel a do sekundy bola tvrda

nikuska a akej znacky budes mat vecicky?

ludmilabb
26. nov 2009

jaj ste popisali o aukciach 😀
Janka len nech ti pekne drazia 😉

my ideme pozerat film tak dnes sem uz nezavitam, ma zhruba dve hodiny a zajtra mam v plane KINO 😵 😵 😵

dm1
26. nov 2009

tak to je sila!!! natieram malemu dasienka a ejhla 6.zub! vcera 2 presvitali a dnes vysli spolu... no to je aj na kona vela 4 zuby za 2 dni nieto na takeho drobca . tak uz mame 6 zubov. takymto tempom bude mat v roku zuby mudrosti

sirinka
26. nov 2009

cafte ako....ja mam dnes dost...v rakusku uzasna byrokracia...potrebujem potvrdenie od nich, ze tam nemam narok na matersku, aby mi tu pustili rodicovsky, bola som na styroch uradoch, posielali ma z jednej strany viedne na druhu a nikde nie su schopni dat mi jeden papier...vraj si mam dat novu ziadost, aby mi ju mohli zamietnut....a potrebuju k tomu napr. predpokladany termin porodu magdalenky od mojho gyn... 😠 a to uz som im daaaavno posielala...teraz som zvedava, ako sa bude dr. tvarit, ked za nim pridem s touto poziadavkou... 😝

mimi21
26. nov 2009

siri a ja ze len u nas je kocurkovo 😅

dm, tak vy ste uz zubatííííííí 🙂 a my stale nic 😒

dm1
26. nov 2009

tak siri to je sila som myslela ze len nase urady su divne

jamaat
26. nov 2009

dm, vy ste sa teda riadne rozbehli so zúbkami! Hádam aj lepšie takto, potom budete mať dlhšie pokoj.

siri, tak takú hovadinu pomaly ani na Slovensku nevymyslia! Či? 🙂

dm1
26. nov 2009

mimi bud rada ze nemate ked kojis do roka cas!!!! ver mi viem co pisem 😖

inak ked uz ma tolko zubov tak uz pomaly skusim prestat mixovat sak ma zubov jak rocne dite 😀

sirinka
26. nov 2009

nieee....slov. urady su super oproti rakuskym....tam fakt zdedili byrokraciu z rakusko-uhorska...na prvy sup nevybavis nic...

nikuska19
26. nov 2009

mimi....fuuuha to vobec neviem ake znacky su to...niesu to uplne nove veci,ale vyzeraju ako nove a v 100%stave....

dm1
26. nov 2009

baby zahada vyriesena - Emilia A. bola na FB tak som jej napisala cez chat ze ktora je to z konika a ona neni od nas z majoviek je december 2006 ale ze si hladala do priatelov mamicky s detmi

mimi21
26. nov 2009

nikus ved to nevadi ze nosene, ja aj teraz kupujem malej v sekaci, len velkost 6-9 mes. je uplny zazrak tam zohnat 😉

som sa zabudla pochvalit co sme dne srobili na plavani, ked to teta povedala, tak som mala dost obavy, ale mala uplne v pohode: drzali sme deticky chrbtom k nam , na povel sme ich ponorili, vo vode pustili a otocili tvarou k nam a vynorili, ked sme to robili prvykrat, tak sa mi aj ruky triasli, ci malu dobre vynorim 😅 😅 😅

nikuska19
26. nov 2009

mimi...detske sekace su uplne o niecom inom ako tie pre dospelakov.Deticky z toho rychlo vyrastu a nestihnu znicit 😉 ja som tiez par veci malemu kupovala v sekaci...

Ja som mala ist tiez na plavanie , ale drobec ochorel,tak som to odvolala.Pojdeme od januara...Uz sa tesim..

dm1
26. nov 2009

mimi no super ze mala bola v pohode pritom

sirinka
26. nov 2009

baby...co by sa hodilo dat ako darcek k diamantovej svadbe...60. vyrocie?

kosska3003
26. nov 2009

ahojte
dm tak to ste riadne zubaty mi stale nic ale aspon ma nekuse ked kojim

siri a urady mi ani nespominaj ja uz tyzden chodim do banky potvrdit jeden papier z Belgicka aby mi posielali pridavky no hruza nakoniec mi to nepotvrdili a dali mi niaky papier od nich ze oni mi cudzi papier nepotvrdia tak super ale 3 razy som tam musela ist samozrejme 😒 ☹

sssimi
26. nov 2009

Ahojte.
Dm 6 zubov? No paráda 😉

Kočky držte palce na sobotu... Idem na ďaľšiu desnú skúšku poobede o 15tej... Tú prvú som vraj spravila len ešte nemám index, tak to neviem na 100%...