Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
16. jan 2010

jaaaj, mm je s klarkou na plavani, taky je tu klud, si uzivam hanku hegerovu, varit mi netreba, vsetko upratane...s magdalenkou sa hra sestra, vonku slniecko...proste dokonala sobota 😎

kosska3003
16. jan 2010

ahojte tak co tu nove ja som tu 3 dni nebola lebo mala bola strasne zla mala zabbu asi alebo cosi na jazyku lebo nechcela mi ani papat nic tak sme sa trapili teraz spinka a dneska uz jedla aj lyzickou tak som rada dnes je pekne vonku pojdeme sa hadam aj prejst tak paaaaaaaa

ladywitch26
16. jan 2010

my mame dnes 8.mesiacoooov 😎

tato noc bola kludna, ale to preto, lebo sme boli zasa na sirupe. hnacka stale, slinta tak, ze len podbradniky podchvilou menim a tie sproste zuby stale nikde... 😠

sirinka
16. jan 2010

lady na tvojom mieste by som sla k dr... 😕 ke duz hnackuje viac ako 24 hod velmi rychlo moze dojst k dehydratacii...mala by si jej davat iba MM alebo specialne UM...niekde aj tu na MK je postup, to ja neovladam. ak je to hnacka od zubov, tak mozes aj ryzu, mrkvu, jablko nastruhane a odstate, tak aby bolo celkom hnede...
ale ja by som neriskovala, stanka je este velmi mala, mal by ju vidiet lekar.

jamaat
16. jan 2010

Jaaaaj, tak ja som odkväcla ako taška, keď Emka zaspala. Ľahla som si na gauč a spala 1 a pol hodiny, hoci bola telka zapnutá, chodili okolo mňa, rozprávali. Aj Emka sa medzitým zobudila, ale ja som nič nepočula 🙂 ....Juj, ale mi dobre padlo. Hneď mám lepšiu náladu.
Teraz zase spinká a keď sa zobudí, pôjdeme sa prejsť na Šachtičky, som zvedavá, ako je tam so snehom.

sirinka
16. jan 2010

jamaat aj som sa cudovala, ze kde si 😀

ladywitch26
16. jan 2010

siri, ona mena taku poriadnu hnacku, ona ma len tak po trosku splechnute. ale je to dobre agresivne, lebo hoci jej kazdu chvilu menim plienky, tak az take pluzgieriky sa jej robia. tak zasa sudocrem po dlhej dobe pouzivame. mimo toho ma aj normalnu stolicu, ked sa napapa, tak si myslim,ze to je od tych zubov. a vcera som jej dala poobede banan, tak az do dnesneho rana bola v pohode. inak volala som s mamou a ta vravela, ze my sme vsetky tri hnackovali pri zuboch, ze az medzi lopatkami sme boli spinave niekedy.

ludmilabb
16. jan 2010

pomooc mna boli brucho ☹ po roku a pol mrcha mrchava, fuuuuuj neni mozne ake krce mam a nic nevladzem

ludmilabb
16. jan 2010

lady gratulujem k vymesaciu, pekne nam tie cislice stupaju a ked budete pisat, maaaame rôčik 😵

dm1
16. jan 2010

zdravim z moravy!!!!

stale ma bolia tie zuby tak si davam aspon na noc ibalgin.... najhorsie je ze sa k zubarke dostanem asi az v stredu lebo nemam dat kde maleho

odkaz pre baby co si objednali NEXT:

tak malo by to byt vsetko. ale nakoniec to objednali cez net a uz dnes to maju doma lebo vraj v obchode nic z toho nemali ma mm presviecal... no posli chlapa niekde. a kedze nevedeli anglicky tak ani za predavackou nemohli ist aby im to podla tych kodov dala. sak uvidim ked to donesie ale vraj prislo vsetko

dnes ide na ten zapas nezrusili ho tak dufam ze bude nadseny

dm1
16. jan 2010

ludka nestras ja som si myslela ze po porode uz niesu bolesti pri mrche.... ja som este nemala stale cakam sak ked uz tolko nekojim pri prikmoch ale stale nic

jamaat
16. jan 2010

Naaaaa, nejak sa zamračilo na kopci, tak sa výlet nekoná.

ludka, dúfam za teba, že len tieto prvé krámy budú také blbé a že už to bude potom lepšie.

ludmilabb
16. jan 2010

no malu som uspala v satke tak ma dobre na brucho tlacila a zacali susedia buchat, cely den vrtaju tak paraada, inak dnes sme kupili koberec do obyvky a pruuuser, Sofia na nom reve, lebo sa jej uz neda tak liezt ako vedela, nervaci, zaprie sa, hlavou ryje do koberca, zadok dviha, jaci no sme si to my zavarili 😒

dm1
16. jan 2010

jani my sme tiez chceli ist s drobcom na prechadzku ale spi uz vyse 2 hodin 😨 a stale cakame kedy sa zobudi. nechapem normalne spi v ohradke takto dlho... to len vonku alebo na balkone tak dlho spaval. inak tu na morave je snehu az az u nas v dubnici nieje vobec

ludmilabb
16. jan 2010

dm jooj bud rada, ze nemas ja sa citim uplne naprd 😢

dm1
16. jan 2010

neboj ludka sofia si zvykne na kobar a bude dobre. je to pre nu isto len nieco nove na co nebola zvyknuta

ludmilabb
16. jan 2010

dm ako dlho budes na Morave, tam si u rodicov? asi si aj pisala nooo

kosska3003
16. jan 2010

ludka tak hadam to len teraz bude ja som tiez este namala tak sa tesim ale ja som nemala ani pred tym problemi ja som ju ani nemala pravidelne tak som zvedava ci teraz bude
my uz sme doma z vonku mala sa tu pri mne hra a o 16 hadam aj spat pojde

jamaat
16. jan 2010

ludka, zvykne si. A ešte sa jej aj lepšie bude plaziť/chodiť.

No idem ja s Emkou aspoň tuto von, nech sa trochu vyvetrá. Tak blbo to zase povychádzalo, aj počasie nás okašlalo, aj Emka, lebo sa najskôr tvárila, že bude každú chvíľu spať a teraz je už hodinu celá spokojná. A hodín už veľa. Či nejdem? Jaaaaj, nechce sa mi už. Tak teraz neviem. 😕

ludmilabb
16. jan 2010

Janka ale rychlo si rozmysli lebo aj tma bude...dofrasa helikoptéééra

jamaat
16. jan 2010

No veď práve. No nič, aj keď je už ospatá, vybehneme na polhodinku v nosiči a potom nech doma spí.

ludmilabb
16. jan 2010

Jani davas Emke do nosica overal alebo este nieco?

dm1
16. jan 2010

ludka byva tu sestra. Budem tu do zajtra

maly sa zobudil po 2,5hodinach 😕 a uz tiez nejdeme von lebo zachvilu bude tma

ludmilabb
16. jan 2010

Matko sa ti vyspal doruzova 😵

jamaat
16. jan 2010

ludka, dávam jej ten kvietkovaný overal, pod to pančuchy a nejakú mikinku ešte. A dnes sme prvý krát obliekli tekvičkový overal, je jej akurát, tak ho asi veľa nestihne ponosiť. Ale bude dobrý do fusaku, hoci som to pôvodne chcela na jeseň alebo na jar do nosiča. Aj som ju odfotila, tak dám na FB.

Už sme doma, napapala sa, do plienky naložila - ani neviem kedy, a už spí.

mimi21
16. jan 2010

nooo, clovek na chvilu odbehne a uz ho tu cakaju prijemne spravy, dm ten tvoj chlap to pekne, elegantne vyriesil 😉

uz sa na naextik tesime 😵 😵 😵

iinuska
16. jan 2010

ahojte, my sme boli vonku a bolo perfektne. Slniecko svietilo 😎

lady, gratulko k vymesaciku 🙂

baby, kolko vrstiev obliekate detuskam do kocika ked su vo fusaku?

jamaat
16. jan 2010

iinuska, tak s tým mám aj ja dilemu!

mimi21
16. jan 2010

tak, Nina je okupana a uz aj spinka 😉

ja davam vacsinou body s dlhym rukavom, mikinku, alebo svetrik a bundu - my mame dost hrubu, a ked je fakt zima, tak tielkove body, tricko s dlhym rukavom a mikinu na to a bundu
ked sa mi zda teplo, tak ju nezazipsujem az hore...

mimi21
16. jan 2010

dala som na FB video ako nina lozi 😀
ked sa urazi, tak normalne odide z izby a neboji sa ist aj do tmy, len potom ked odide do inej izby a zisti, ze nikto nejde za nou tak sa rozplace 😅